[Pytanie] nowa tekstura nieba

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

[Pytanie] nowa tekstura nieba

Postprzez kocur21 w 06 Paź 2010, 05:40

Mam juz przygotowane pare nowych tekstur Dla nieba w różnych porach dnia, ale kiedy je wklejam/podmieniam za standarowe i włączam gre to mam całe czarne niebo i nic wiecej. Tu moje pytanie, jak mam prawidłowo podmienic te tekstury żeby wszystko było okej, zauważyłem ze obok każdej tekstury nieba jest jeszcze hmm taka mała teksturka o podobnej nazwie, czy mam ja w jakiś sposób przygotować/stworzyc od nowa. Czy po prostu mam zacząc gre od nowa. Za każda pomoc bym był wdzięczny.

P.S Nie zamykajcie mi tego tematu za zbyt szybko. :-|
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Reklamy Google

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości