Chcę moda! Dopisz się!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Pakiet modów

Postprzez The Witcher w 14 Sie 2008, 09:33

Ryfter napisał(a):Proszę zrobi mi ktoś pakiet modów wymieniony w moim wcześniejszym poście?


Zrobię.
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 18:14
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Reklamy Google

Postprzez Ryfter w 14 Sie 2008, 10:19

Dzięki jesteś wielki.
Awatar użytkownika
Ryfter
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 03 Sie 2008, 18:01
Ostatnio był: 21 Lut 2012, 18:31
Miejscowość: Bydgoszcz
Kozaki: 0

Postprzez Elektryk w 14 Sie 2008, 16:42

No to ja też grzecznie składam prośbę na małego moda. Chodzi o to, żeby można było wejść do baru, Sida, Sacharova bez opuszczania broni. Głównie chodzi mi o to bym mógł zrobić zadymę w barze xD
Mod powinien być na wersję 1.5 i nie gryźć się z OL 2.1.
Jeśli taki mod już był na tym forum omawiany to proszę jedynie o link

Z góry dzięki i pozdro!
Image
Awatar użytkownika
Elektryk
Tropiciel

Posty: 250
Dołączenie: 21 Lut 2008, 14:50
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 18:05
Miejscowość: Ravenholm
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Postprzez speakn3t w 17 Sie 2008, 16:39

Mógłby ktoś zrobić Zwiedzacz Mod-a ale pod OL 2.1.1 i Arsenal Mod? Ale ze wszystkimi rzeczami jakie są w OL i AM. :)
Ostatnio edytowany przez speakn3t, 18 Sie 2008, 13:35, edytowano w sumie 1 raz
Co się gapisz? Napisz coś i zrób EDiT'a ;)
speakn3t
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 06 Lut 2008, 15:36
Ostatnio był: 27 Wrz 2008, 19:06
Miejscowość: z okolic Warszawy
Kozaki: 0

Postprzez The Witcher w 17 Sie 2008, 17:06

The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 18:14
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Postprzez młodszy stalker w 17 Sie 2008, 19:51

Powtarzam moją proźbę czy dałby ktoś rade dodać mi te pancerze i bronie z abc inferno do OL 2.1 (tera to do wersji 2.2 :D ) jeśli można.
Awatar użytkownika
młodszy stalker
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 31 Lip 2008, 15:06
Ostatnio był: 20 Sty 2009, 10:40
Miejscowość: Kordon
Kozaki: 0

Postprzez Matthew w 18 Sie 2008, 21:42

Mam prośbę, na pierwsz yrzut oka może wydac się trudne do zrobienia, ja kompletnie jestem zielony w temacie modowania... no cóż, zaczynam:

1Mod, który zmienił by Strefę w bardziej niebezpieczną ale NIE przez mutanty i stalkerów/bandytów/wojsko.. tylko PRZEZ ANOMALIE, PROMIENIOWANIE. To raz. Poprostu więcej anomali, większa radiacja, ale bez przesady, tak,żeby wszędzie bylo mozna się dostać, ale by ło by to trudne, trzeba było by używać śrub, omijać anomalie...
2. Artefakty- bez zmian statystyk ich, moze zeby skutki ujemne TROSZKE, tak o 10% zostalo zmniejszone, i do tego żeby kosztowały bardzo wiele! od 5tys rubli do 50tys, po tyle mozna bylo by je sprzedawac.
3. Zmienione nagrody u handlarzy. Za artefakty szczegolnie, placone więcej niz przy spzredazy artefaktu, i rzeczy lepsze by się dostawało. GLOWNIE AMUNICJE. ale nie tylko
4. Częściej głodujemy, posilek bedzie naprawde potrzebny.
5. Ceny amunicji i broni drogie przy zakupie ! Wręcz bardzo. taki makarow- 3tys... viper z 30, ak74 z 50, wintar 90, tak okolo. Karabiny strzelby snajperki powiedzmy od 10 do 110tys; Przy czym gasusa nie da rady kupic.
6. Przedmioty u handlarzy. Wszystkie pancerze(równierz drogie) bronie równierz wszystkie, PROCZ TYCH Z PKT 9.
7. Apteczki jedzenie bandaze- od 100 do 2tys(najlepsza apteczka za 2tys) a strzykawki na promieniowanie powiedzmy 900.
8.W ZONIE JEST MNIEJ STALKERÓW I MUTANTÓW. Chodzi o to,żeby zona byla bardziej odludniona. Stalkerów było by mniej, byli by niec osilniejsi, i pojedynki byly by rzadkoscią, znaczy sie walka ze stalkerami, no ale byly by, nie zeby np. na wysypisku spotkac tylko jednego stalkera. z 5 i gites. Do tego byli by slabiej uzbrojeni, amunicja w S.T.AL.K.E.R.Z.E. byla by bardzo cenna, bronie tak samo, ciezko bylo by cos takiego zdobyc, zwykle stalkerow trzebabylo by omijac, zey zaoszczedzic amunicje ktora drogo np. mozna spzredac albo wykorzystac na obrone przed mutantami.
9. NIE MA NOWOCZESNYCH BRONI I EGZOSZKIELETOW. nie ma dzialka gasusa, mzoe jedno na calej zonie, nie ma strzelb takich hmm jak SWAT wykorzystuje czy cos :], nie ma egzoszkieletow itp. NIE I KONIEC:p Nie chcemy robotyzowac Zony
10. MNIEJ MUTANTOW, wscieklych psow itd. Tez byly by rzadkością, tak jak stalkerzy. ale zeby byly w np podziemiach itd.

to ogolnie tyle. Mam nadzieje ze ktos zrozumial o co mi chodzi. Zona byla by fajniejsza....

Gram z Oblivion Lost 2.1 ,patch 1.0004 Proszę o odpowiedz, czy ktos spróbował by cos takiego zrobic?


Edit: Nr gg 9424160.
Ostatnio edytowany przez Matthew, 22 Sie 2008, 10:24, edytowano w sumie 1 raz
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Postprzez Joker w 20 Sie 2008, 20:34

Bardzo dobry pomysł Matthew :) , choć w tym co napisałeś przydały by się mowa o wyciętych mutantach jak zombie, chimera czy dwarf.
Awatar użytkownika
Joker
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 18 Sie 2008, 13:11
Ostatnio był: 10 Maj 2014, 23:53
Miejscowość: Gotham City
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 1

Postprzez The Witcher w 21 Sie 2008, 14:26

Matthew napisał(a):Mam prośbę, na pierwsz yrzut oka może wydac się trudne do zrobienia, ja kompletnie jestem zielony w temacie modowania... no cóż, zaczynam:

1Mod, który zmienił by Strefę w bardziej niebezpieczną ale NIE przez mutanty i stalkerów/bandytów/wojsko.. tylko PRZEZ ANOMALIE, PROMIENIOWANIE. To raz. Poprostu więcej anomali, większa radiacja, ale bez przesady, tak,żeby wszędzie bylo mozna się dostać, ale by ło by to trudne, trzeba było by używać śrub, omijać anomalie...
2. Artefakty- bez zmian statystyk ich, moze zeby skutki ujemne TROSZKE, tak o 10% zostalo zmniejszone, i do tego żeby kosztowały bardzo wiele! od 5tys rubli do 50tys, po tyle mozna bylo by je sprzedawac.
3. Zmienione nagrody u handlarzy. Za artefakty szczegolnie, placone więcej niz przy spzredazy artefaktu, i rzeczy lepsze by się dostawało. GLOWNIE AMUNICJE. ale nie tylko
4. Częściej głodujemy, posilek bedzie naprawde potrzebny.
5. Ceny amunicji i broni drogie przy zakupie ! Wręcz bardzo. taki makarow- 3tys... viper z 30, ak74 z 50, wintar 90, tak okolo. Karabiny strzelby snajperki powiedzmy od 10 do 110tys; Przy czym gasusa nie da rady kupic.
6. Przedmioty u handlarzy. Wszystkie pancerze(równierz drogie) bronie równierz wszystkie, PROCZ TYCH Z PKT 9.
7. Apteczki jedzenie bandaze- od 100 do 2tys(najlepsza apteczka za 2tys) a strzykawki na promieniowanie powiedzmy 900.
8.W ZONIE JEST MNIEJ STALKERÓW I MUTANTÓW. Chodzi o to,żeby zona byla bardziej odludniona. Stalkerów było by mniej, byli by niec osilniejsi, i pojedynki byly by rzadkoscią, znaczy sie walka ze stalkerami, no ale byly by, nie zeby np. na wysypisku spotkac tylko jednego stalkera. z 5 i gites. Do tego byli by slabiej uzbrojeni, amunicja w S.T.AL.K.E.R.Z.E. byla by bardzo cenna, bronie tak samo, ciezko bylo by cos takiego zdobyc, zwykle stalkerow trzebabylo by omijac, zey zaoszczedzic amunicje ktora drogo np. mozna spzredac albo wykorzystac na obrone przed mutantami.
9. NIE MA NOWOCZESNYCH BRONI I EGZOSZKIELETOW. nie ma dzialka gasusa, mzoe jedno na calej zonie, nie ma strzelb takich hmm jak SWAT wykorzystuje czy cos :], nie ma egzoszkieletow itp. NIE I KONIEC:p Nie chcemy robotyzowac Zony
10. MNIEJ MUTANTOW, wscieklych psow itd. Tez byly by rzadkością, tak jak stalkerzy. ale zeby byly w np podziemiach itd.

to ogolnie tyle. Mam nadzieje ze ktos zrozumial o co mi chodzi. Zona byla by fajniejsza....

Gram z Oblivion Lost 2.1 ,patch 1.0004 Proszę o odpowiedz, czy ktos spróbował by cos takiego zrobic?



Dobra, sprubuje zrobic, ale niczego nie obiecuje. :wink:

Tylko mam pare pytan. Jaki masz numer GG ?
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 18:14
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Postprzez Kalma w 21 Sie 2008, 14:51

To może coś od siebie.

Land of Living Death.

1. Wszyscy żywi ludzie mają do siebie stosunek neutralny.
2. Laboratorium X-18 jest schronieniem dla żywych. (bez anomalii i mutantów)
3. Na powierzchni rzadko można spotkać jakiś stalkerów.
4. Brak jakiś super itemów typu egzo i gauss.
5. Kilka malutkich obozowisk na powierzchni.
6. Handlarz w X-18.
7. Brak mutantów.
8. Chmary zombie.
9. Klimat z horror moda.
10. Zaczynamy w X-18, które jest ostatnim bastionem ludzkości.
Uderzaj szybko i niespodziewanie. Atakuj bez ostrzeżenia. I zawsze pamiętaj, że wojnę łatwo jest wygrać, kiedy przeciwnik nie wie że walczy.
Awatar użytkownika
Kalma
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 05 Maj 2008, 13:05
Ostatnio był: 18 Paź 2009, 13:42
Miejscowość: Caliban
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Postprzez Matthew w 21 Sie 2008, 21:22

9424160 oto nr gg, ciesze się ,że ktoś się podejmie. Będe wdzięczny :]
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 21 Sie 2008, 22:52

Genialny pomysł. Chodzi po forum temat o Zombie modzie, ale coś nikt nie chce się poważnie wziąć. Może teraz ktoś pęknie i coś powstanie. Jak najbardziej jestem za.

Ps. Nowe storyline by się przydało.
Ostatnio edytowany przez CLEAR SKYline, 22 Sie 2008, 20:17, edytowano w sumie 1 raz
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość