Minimapa w kształcie koła

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Minimapa w kształcie koła

Postprzez vandr w 17 Mar 2012, 13:26

Czy natknął się ktoś na minimapę w kształcie koła do SoC? Próbowałem zrobić własną, ale nie dość, że kompas nie chce się obracać to na dodatek ciągle widoczne jest szare tło na planie kwadratu, i szczerze powiedziawszy nie mam pomysłu jak to zrobić.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Sie 2024, 20:47
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: Minimapa w kształcie koła

Postprzez nelson82 w 17 Mar 2012, 15:52

Znalazłem kiedyś coś takiego.
http://www.playground.ru/files/s_t_a_l_k_e_r_noviy_hud_v_stile_zp-33917/
Samodzielnie działało, ale gdy chciałem połączyć z innymi modami (skrypty!) to wywaliło mnie na pulpit. W każdym razie nie zależało mi tak bardzo, więc dałem sobie spokój, ale może Ty to opanujesz.
----------------------------------------------------------------------------------
Lekko zamieszałem. Chodziło mi o ten hud. Działa jednak na zwykłych monitorach. Dla panoramy trzeba go przerobić, ale nigdy tego nie robiłem.
Z tego co zauważyłem, hud z pierwszego linku też wymaga dopracowania, ale link zostawię, może kogoś zainteresuje.
łatwiej już nie będzie

Za ten post nelson82 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr.
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości