Brak ikony broni

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Brak ikony broni

Postprzez Kmiotu w 18 Sty 2011, 18:57

Tak więc wycinałem broń z moda NS5 i wkleiłem do Solianki, wszystko pięknie, ładnie, poza brakiem ikony broni, tzn, zamiast prawidłowej wyświetla się ikona abakana [ a jest to szturmowy ak74 ], w pliku ltx pisze że wszystkie ikony znajdują się w pliku ui_icon_equipments, jest to cały plik i nie wiem co mam zrobić żeby wkleić do solianki tylko ta jedną ikonkę, chyba całego tego pliku przenieść nie mogę ?, więc co mam zrobić?.
Awatar użytkownika
Kmiotu
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 04 Lis 2009, 00:04
Ostatnio był: 16 Lip 2014, 23:49
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Brak ikony broni

Postprzez Wheeljack w 18 Sty 2011, 19:23

http://forum.clearsky.pl/viewtopic.php?f=17&t=154 zrób wszystko według tego tutka. :)

Za ten post Wheeljack otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kmiotu.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości