[PROBLEM] Pliki handlarzy

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: [PROBLEM] Pliki handlarzy

Postprzez ggizmo w 30 Cze 2012, 16:30

@nelson82, właśnie to co opisałeś, ja zwracam na to uwagę w całym temacie. Gra odczytuje niepoprawnie wartości które daje. Natomiast niestety nie mogę tutaj dojść do jasnego porozumienia. Albo specjalnie off-top się wywiązuje, albo nikt nie wie co mam na myśli konkretnie.
W pierwszym poście jest napisane jak Byk że broń RP-74, handlarz powinien mi sprzedać za 125% jej wartości, natomiast w grze wygląda to tak że sprzedaje mi ją za 150% wartości, czyli skąd wzięło się te dodatkowe 25%?
Wina patcha 1.5.10?
Awatar użytkownika
ggizmo
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 28 Sie 2008, 11:32
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 20:01
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] Pliki handlarzy

Postprzez nelson82 w 30 Cze 2012, 17:56

Zapodaj gdzieś plik handlu który edytowałeś, poza tym - problem z cenami dotyczy tylko broni czy także innych gadżetów?
łatwiej już nie będzie
Awatar użytkownika
nelson82
Łowca

Posty: 505
Dołączenie: 16 Paź 2011, 00:09
Ostatnio był: 13 Paź 2019, 11:44
Ulubiona broń: --
Kozaki: 130

Re: [PROBLEM] Pliki handlarzy

Postprzez ggizmo w 30 Cze 2012, 18:37

nelson82 napisał(a):Zapodaj gdzieś plik handlu który edytowałeś, poza tym - problem z cenami dotyczy tylko broni czy także innych gadżetów?


A gdyby tak wrócić do pierwszego posta i jeszcze raz przeczytać co tam jest napisane? Problem? Ok.
Wszystko nie tylko bronie, gdzie ceny powinny być praktycznie niższe są wyższe od ceny przedmiotu.
Niektóre ceny są bez zmiany mimo iż zmieniłem wartości u handlarza, w tym przypadku w bazie Czystego Nieba.

Na modzie trader ovehaul v1.0 w pliku trade_trader_mar_csky, wygląda to tak:
Kod: Zaznacz wszystko
[trade_generic_sell]
wpn_pkm               = 1.5,   1

[trade_friend_sell]:trade_generic_sell
wpn_pkm               = 1,  0.80
Awatar użytkownika
ggizmo
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 28 Sie 2008, 11:32
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 20:01
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości