Długi czas uruchamiania Cienia Czarnobyla na win7 64bit

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Długi czas uruchamiania Cienia Czarnobyla na win7 64bit

Postprzez tom3kb w 25 Wrz 2014, 12:38

Mam dziwny problem.

Zainstalowałem Stalker Cień Czarnobyla PL (z Platynowej kolekcji). Patch 1.0004, chcę pograć w trochę fabularnych modów w wersji PL, a na tą wersję jest najwięcej.

Mój komp:

Procek 3x3.1 Ghz

grafika: Geforce 450 AMP 1GHZ

pamięć: 4 giga ramu



Pierwsze uruchomienie stalkera i zanim włączyła się gra (gadka z Sidorowiczem w jego kramiku) minęło 30 min :facepalm:


Później wrzuciłem moda na próbę, pierwsze uruchomienie gry po wyłączeniu 16 min, jak już gram i wczytuje kolejny raz save-a jest ok.



Czy to normalne, żeby gra uruchamiała się tak długo przy pierwszym włączeniu na win7?

Czy to może wina tego, że gra chodzi z płytą i coś sobie powoli doczytuje z niej.

Czy ktoś też ma takie problemy na win7 64 bit.

Gra jest ustawiona na high i na oświetleniu statycznym.

Gra uruchamiana w zgodności z XP i z uprawnieniami administratora. Na starym kompie z XP nie było takich problemów.



Dodam, że mam na tym kompie jeszcze Czyste niebo i Zew Prypeci ustawione na maksa i z nimi takich jaj nie ma, czy to z czystą grą czy z modami, a tych już trochę przeszedłem.

Jakieś pomysły, podpowiedzi?


@Edit:
Problem rozwiązało wyłączenie trybu zgodności z win XP (podpowiedź z innego forum). Bez tego gra uruchomiła się momentalnie.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 19:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Reklamy Google

Re: Długi czas uruchamiania Cienia Czarnobyla na win7 64bit

Postprzez McShadow w 25 Wrz 2014, 14:19

yyy usuń wszystkie mody i zrób reinstal gry :D
McShadow
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 15 Lip 2014, 13:23
Ostatnio był: 20 Maj 2018, 17:52
Kozaki: -11

Re: Długi czas uruchamiania Cienia Czarnobyla na win7 64bit

Postprzez tom3kb w 25 Wrz 2014, 14:30

Może nie doczytałeś ale...już po problemie.
@Edit:
Problem rozwiązało wyłączenie trybu zgodności z win XP (podpowiedź z innego forum). Bez tego gra uruchomiła się momentalnie.


Temat można zamknąć.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 544
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 19:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości