Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez Kuran17 w 13 Mar 2014, 15:59

Witam. mam taki mały problem: Wziąłem misje eliminacji powinności w okolicy magazynów wojskowych, wytłukłem całą powinność, ale w pda pokazuje mi żeby pogadać z maksem, a ten wyleguje się na trawce.
nie wiem jak się dalej za to zabrać.
Patch 1.0006
za pomoc daje :wódka:
Kuran17
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 24 Cze 2013, 11:58
Ostatnio był: 14 Wrz 2014, 13:22
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez Krzyk19 w 13 Mar 2014, 16:33

Ta trawa jest jakaś radioaktywna czy co? Hehe żartuje, ale jak w PDA jest pokazane, że trzeba iść do Maksa to idź do Maksa i już. Jak coś źle zrobisz to wczytasz i już. Właśnie po to jest opcja "zapisz" i ewentualnie jakby coś się nie udało to "wczytaj". Ja miałem bardzo podobnie - pomogłem Powinności w zdobyciu magazynów wojskowych, dostałem nagrodę(jak dla mnie za niską), nie zgadniesz co było dalej. Część oddziału dalej wylegiwała się w gospodarstwie, a inni powpadali w anomalie(detektorów zapomnieli czy co?). O innych przypadkach chyba nie muszę opowiadać, bo to by zajęło zbyt wiele czasu.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez WheeljackSPW w 13 Mar 2014, 17:47

Nic na to nie poradzisz, taki urok gry. :TM: Musisz wczytać wcześniejszy save i przejść misję od początku.

Za ten post WheeljackSPW otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kuran17.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 10:41
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez Kuran17 w 13 Mar 2014, 18:12

gdybym miał save sprzed misji to bym tu nie pisał.
a ta misja ma jakiś wpływ na stosunki z wolnością/powinnością?
pozdrawiam.
Kuran17
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 24 Cze 2013, 11:58
Ostatnio był: 14 Wrz 2014, 13:22
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -1

Re: Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez ZiomB w 13 Mar 2014, 19:39

Jakieś tam ma, ale żeby Powinność cię znienawidziła to musiałbyś wykonać więcej zadań dla Wolności niż to jedno. Raczej nic się nie stanie jak to olejesz.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Misja z eliminacją powinności w magazynach wojskowych

Postprzez Pangia w 13 Mar 2014, 19:50

Z tego co pamiętam to Woronin wyrzeka się grupy Czachy (mówi, że to idiota i że nie słucha rozkazów, więc nie ma co sobie nim głowy zaprzątać) i w konsekwencji ta misja nie psuje relacji z Powinnością.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości