Polowanie na mutanty - pewna zależność

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Polowanie na mutanty - pewna zależność

Postprzez Pangia w 17 Lut 2014, 17:34

djcycu napisał(a):1. Przejście do Kordonu zawsze musi się odbywać przy posterunku wojskowych. W innym wypadku Stalkerzy będą nas traktować jako wroga. W końcu jesteśmy najemnikiem, osobą z ciężką reputacją.

Nieprawda, są neutralni. Dopiero po podejściu otwierają ogień, więc można albo obiec posterunek i przeskoczyć przez siatkę koło mostu, albo zabić piątkę siedzącą przy tunelu – traci się jakieś dwie kreski reputacji, ale można trochę lootu zgarnąć.
3. W ramach celowego utrudnienia gry gra uniemożliwia nam przejście na Agroprom byśmy się przypadkiem nie zaopatrzyli w dobry całkiem już sprzęt.

Jakoś nieudane to utrudnienie, skoro można znajdywać hurtowe ilości Wintorezów w tunelu przy przejściu z Wysypiska do Kordonu, przy zwłokach na północ od bazy stalkerów często można znaleźć L85A1 albo AKS-74, wojskowi na posterunku biegają z Abakanami, a w stacji pojazdów leży darmowy AKS-74U z 4 paczkami po 60 naboi 5.45x39mm obok.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Polowanie na mutanty - pewna zależność

Postprzez Krzyk19 w 18 Lut 2014, 03:41

To zależy kto jak rozumie
słowo ,,dobry sprzęt". Dla mnie dobry jest już AKS-74u z dołączonym tłumikiem lub AKS-74 z granatnikiem podwieszanym. Rzeczywiście to utrudnienie jest raczej nieudane. Wintoreza, Grawi i pistolet maszynowy s tłumikiem można znaleźć na bagnach, a świetny pancerz sprzeda za rozsądną cenę handlarz ,,Czystego Nieba". Ta gra trudna jest tylko za pierwszym razem, a potem to już zabawa.
A tu kolejny dziwny przypadek. Dwa dziki zabite z AKSa - brak rzeczy. Dwa zabite ze Spasa - jedna noga. Może ma to coś wspólnego z modem Freeplay Start by Xiani, którego mam. Wie ktoś może jak zespawnować w tym modzie coś fajnego? Może karabin Gaussa, tłumik, albo najemnika, bo do tej pory udało mi się zrobić tylko stalkera z obrzynem.
Taki mały off-top, ale nikt się jeszcze do tego nie przyczepił, więc się cieszę.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Polowanie na mutanty - pewna zależność

Postprzez djcycu w 23 Lut 2014, 09:41

Bo nie zrozumieliście... Chodziło mi o niemożność przejścia z BAGIEN do Agropromu. To jest to utrudnienie o którym mówię (rozbicie Renegatów kałaszem było by pestką). Przechodzenie z Wysypiska na Agroprom to i ja praktykuję by mając jeszcze kupę kasy zaopatrzyć się w całkiem dobre rzeczy.

Inne niż fabularne przechodzenie z Bagien na Kordon jest owszem wykonalne ale wiedzą o tym ci którzy w tą grę potrafią grać. Inni na ogień stalkerów zaczną strzelaninę a potem przyleci na foruma płakać że go Stalkery nie lubią :suchar:
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Polowanie na mutanty - pewna zależność

Postprzez DiegtiariowTM w 23 Mar 2014, 09:38

Chwila, chwila temat jest w SoC, a wy mówicie o przejściu z Bagien do Agropromu lub z Bagien do Kordonu. Z tego co wiem to SoC nie ma bagien.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości