Wojsko w Kordonie.

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez djcycu w 11 Lut 2014, 11:38

Nie wiem co to za zasada w całym Stalkerze ale mając Wintara można wiele zdziałać po cichu. Dla przykładu powiem wam że likwidacja grupy Czachy nie uda się żadnym karabinkiem czy pistoletem ale jeśli nikt na nas nie patrzy to siedząc w centrum ich wioski z Wintarkiem jesteśmy w stanie wszystkich utłuc bez psucia sobie reputacji u Powinności a sam oddział widząc upadających towarzyszy nie reaguje. Do czego zmierzam?

Można spróbować po cichutku rozwalić wojaków. Nie uda się skradanie owszem ale można ich wszystkich zlikwidować bez strzelaniny jaka zwykle się toczy przy próbie kradzieży dokumentów. Ważne by strzelać w głowę, wtedy postacie ZWYKLE nie reagują.

Na kilku modach także Vintar okazywał się być bronią cichego zabijania. Wiem że Rosjanie sobie cenią ten karabinek i może celowo tak ustawiają ale jeśli chodzi o wytłumione bronie w grze to jest najlepszym narzędziem cichej likwidacji.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Reklamy Google

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez impulse_101 w 11 Lut 2014, 14:10

Ostatnio przechodziłem tą misje w AA2 na weteranie i zrobiłem to tak. Przez pole minowe cały czas szorując ramieniem o siadkę (idziemy od strony bunkra sida) bo tam nie ma min. Gdy dolazłem do krzaków przed kontenerem przy wieżyczce co tam siedzą w tym pokoju i pija wóde zrobiłem sejwa. Na skradaniu gdy tylko przedarłem się przez te krzaki rzuciłem dwa granaty, najpierw do środka pokoju a drugi na drogę gdzie stoją żołnierze przy workach z piaskiem. Tylko trzeba to zrobić zgrabnie, mi się udało dopiero za czwartym razem a i tak jak rzucałem pierwszy granat to wojaki w pokoju już podrywali dupska. W AA2 granaty są takie ze po tym zabiegu będziemy mieli 2/3 personelu posterunku wisząca w kawałkach na pobliskich drzewach :E Pozostanie wtedy około 3 żołnierzy w barakach i 3 żołnierzy będących na patrolu. Tak wiec gdy jeszcze huk wystrzału dzwonił w uszach, przebiegłem na druga stronę siatki i przykampiłem resztę wojaków z tego melanżowego pokoju (uważaj na tych z patrolu bo pod parapetem będą przemykać).

Odnośnie rzeźni specnazu w wiosce kotów to jest tak wtedy gdy zaczniemy ostrzeliwać patrol z zbyt dużej odległości i wojaki do nas podejdą bliżej, na tyle blisko ze ich NPCsowa świadomość odkryje obecność kotów. Wtedy nie będą już polować tylko na nas ale wytną w pień cala wioskę.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez megashooter w 07 Mar 2014, 17:38

A czy kojarzy ktoś czy dałoby się zaimplementować do AA2 skrypt spawnujący BTR70 i Mi42 Hind przy włączeniu alarmu? Poza tym czy widział ktoś kiedykolwiek desant żołnierzy? Czy jest to po prostu spawn pod wiszącym śmigłowcem?
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez impulse_101 w 07 Mar 2014, 17:55

Ciekawe jakby te stalkerowskie Mi24 miały wysrywać żołnierzy :E to by musiał być zaiste patologiczny widok, o fizyce liny zjazdowej nie wspomne... jasne ze się spawnią.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez Dziab_Dziab w 07 Mar 2014, 23:40

Pamiętam, że po X18 byłem na tyle silny, iż nie bawiłem się w żadne taktyki, lecz poszedłem na szturm. Grałem na weteranie i może Naznaczony zginął dwa razy, nie było aż tak ciężko.
Awatar użytkownika
Dziab_Dziab
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 17 Sty 2013, 20:09
Ostatnio był: 02 Sie 2017, 16:59
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 22

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez megashooter w 08 Mar 2014, 00:35

Ale to jednak Autumn Aurora, więc tu jest sporo ciężej. Nie możesz strzelać podczas bandażowania i "apteczkowania", i obydwa efekty następują wolniej. Do tego wrogów nie ma na minimapie. Nie zapominajmy równierz o dodatkowych efektach towarzyszących postrzałowi jak zakrwawienie ekranu czy rozdwojenie obrazu. Ponawiam pytanie czy aby zespałnowały się MI24 i BTR wystarczy dodać skrypt powiedzmy z AMK?
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Wojsko w Kordonie.

Postprzez Asalt w 08 Mar 2014, 12:01

Chyba nie ale można spróbować, tylko by się spawnowały obok heli i tyle.
Asalt
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 08 Mar 2014, 11:55
Ostatnio był: 27 Wrz 2015, 20:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości