Trudność zadań

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Trudność zadań

Postprzez wilk466 w 29 Lip 2014, 17:07

:arrow: Witam bracia stalkerzy i siostry :arrowl: potrzebuje :arrow: (niekoniecznie) :arrowl: poradnik do pierwszej części stalkera prosze o linki lub strony na którym można pobrać bezpłatnie poradnik poniewarz mam problem z jednym zadaniem w stalker cień czarnobyla :) :polska:
Spluwa to twój brat jeśli o niego nie dbasz on nie dba o ciebie a to znaczy że już nie żyjesz
Awatar użytkownika
wilk466
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Wrz 2013, 16:55
Ostatnio był: 31 Sty 2017, 19:58
Miejscowość: gdzieś w pie***onej dziurze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Trudność zadań

Postprzez Karo Zilla w 29 Lip 2014, 17:15

wilk466 napisał(a)::arrow: Witam bracia stalkerzy i siostry :arrowl: potrzebuje :arrow: (niekoniecznie) :arrowl: poradnik do pierwszej części stalkera prosze o linki lub strony na którym można pobrać bezpłatnie poradnik poniewarz mam problem z jednym zadaniem w stalker cień czarnobyla :) :polska:


Napisz konkretnie z jakim,bo to że napisałeś,że masz z jednym zadaniem problem nic tutaj nie wskóra.

Uwagi moderatora:

Zaś całego posta poprzedniego nie cytuj - ati
Siadam i myślę: "O czym mam pisać?” – i nagle to przychodzi. Jest już pierwsza linijka, a cała piekielna reszta płynie za nią...
Awatar użytkownika
Karo Zilla
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Lip 2014, 23:23
Ostatnio była: 16 Sty 2015, 20:16
Miejscowość: Reaktor nr 4
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -4


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości