Same problemy w tej Zonie...

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Same problemy w tej Zonie...

Postprzez AyuS w 21 Lip 2014, 20:44

Witam :D

1. Idąc do Monolitu zabijam wszystko i wszystkich, tak trochę na chama i bez robienia misji, żeby mieć najgorszą reputację na koniec, ale... Nie mam strasznej reputacji. :( Kilka razy już tak robiłam i dalej nic. Co zrobić, żeby mieć takie zakończenie z najgorszą reputacją?

2. W drodze do elektrowni po zwarciu wytrzymałość spada do zera i nie mogę się ruszyć. Energy drinki nic nie dają, nawet z pustym ekwipunkiem. Jest jakaś możliwość, żeby sobie pobiegać i może znaleźć jakieś fajne rzeczy?

3. Specjalnie idę do czerwonego lasu bez hełmu psionicznego, żeby postrzelać do prawdziwych mutantów, ale emisja powoduje tylko zwidy i żółty obraz. Co zrobić, żeby te mutanty były prawdziwe?

Za rozbudowaną odpowiedź daję :wódka: :E
"Stalkerów wpuszczają do nieba bez kolejki!"

"Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь."
"Chodź do mnie. Dostaniesz to, na co zasługujesz."
Awatar użytkownika
AyuS
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 12 Lis 2013, 18:25
Ostatnio była: 29 Kwi 2017, 21:41
Miejscowość: NS
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Same problemy w tej Zonie...

Postprzez Adam w 21 Lip 2014, 20:48

1. Jak zabijasz Monolit, to jesteś dobra chyba, morduj stalkerów, nie dawaj apteczek rannym, tylko ich dobijaj.

2. Bug, musisz zwiększyć udźwig w plikach gry, na forum jest to opisane w dziale "Tworzenie modyfikacji"

3. Chcesz prawdziwych mutantów, wejdź do LASU, a nie idź tą dróżką :P
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AyuS.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Same problemy w tej Zonie...

Postprzez Yoavek w 21 Lip 2014, 20:59

1.Zabijanie Monolitu daje Ci właśnie dobrą opinię ;3 Nic już na to nie poradzisz i niestety dobra reputka do końca gry :/
2.Tu już grubo. Nie wiem czy zmiana udźwigu w plikach gry coś da. Najlepiej reinstall.
3.Tak jak to ujął Adam. Idź w głąb lasu, a nie dróżką. W głębi możesz się spodziewać naprawdę wszystkiego ;D
"Czuję się jak ktoś, z kim nie pozwoliłbym pieprzyć się mojej własnej córce, i jednocześnie jak ktoś, z kim, będąc tą córką, chciałbym się pieprzyć bardziej niż z kimkolwiek innym." ~Marylin Manson
Amerykanie są jak Rosjanki; im więcej ich tłuczesz, tym bardziej cię kochają.~Józef Stalin
Awatar użytkownika
Yoavek
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 07 Cze 2014, 16:43
Ostatnio był: 24 Lip 2015, 04:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Same problemy w tej Zonie...

Postprzez Pangia w 21 Lip 2014, 21:18

AyuS napisał(a):1. Idąc do Monolitu zabijam wszystko i wszystkich, tak trochę na chama i bez robienia misji, żeby mieć najgorszą reputację na koniec, ale... Nie mam strasznej reputacji. :( Kilka razy już tak robiłam i dalej nic. Co zrobić, żeby mieć takie zakończenie z najgorszą reputacją?

Reputacja psuje się i czasem może pokazywać straszną na zmianę z doskonałą. Trudno w sumie powiedzieć, kiedy jaka jest ;)

2. W drodze do elektrowni po zwarciu wytrzymałość spada do zera i nie mogę się ruszyć. Energy drinki nic nie dają, nawet z pustym ekwipunkiem. Jest jakaś możliwość, żeby sobie pobiegać i może znaleźć jakieś fajne rzeczy?

Właściwie nie ma sensu, jest tylko parę artefaktów i w miejscu, z okolicy którego lecą helikoptery (północno-wschodni kraniec mapy) stoi BTR ze strzelcem ukrytym w pojeździe, który potrafi dość zdrowo posiekać zarówno pancerz, jak i gracza.

3. Specjalnie idę do czerwonego lasu bez hełmu psionicznego, żeby postrzelać do prawdziwych mutantów, ale emisja powoduje tylko zwidy i żółty obraz. Co zrobić, żeby te mutanty były prawdziwe?

Nie ma zdaje się różnicy w spawnie w zależności od ukończonych misji, a już na pewno nie jest on zwiększony przed zrobieniem fabularnych misji, raczej zwiększa się, gdy gracz miałby tam wchodzić po raz drugi. I tak jak Adam mówił, za pierwszą kanciapą snajpera idź w las, przybiegnie nibypies psioniczny, może się zaplącze pijawka, przy helikopterze pojawi się grupka zombie, także nie będziesz się raczej nudzić ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive AyuS.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Same problemy w tej Zonie...

Postprzez wilk466 w 29 Lip 2014, 17:14

1. Zamiast dawania apteczek dobijaj stalkerów
3. Nie możesz mieć tam prawdziwych mutantów to to pole psioniczne powoduje zwidy jak zniszczysz anteny mózgozwęglacza (tak przypuszczam) to wtedy masz kilka mutków chyba
Spluwa to twój brat jeśli o niego nie dbasz on nie dba o ciebie a to znaczy że już nie żyjesz
Awatar użytkownika
wilk466
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 05 Wrz 2013, 16:55
Ostatnio był: 31 Sty 2017, 19:58
Miejscowość: gdzieś w pie***onej dziurze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości