Doktor.

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Doktor.

Postprzez Michuu w 28 Maj 2014, 16:36

Siema,mam pytanie na którę,mało kto zna odpowiedź.
Od razu uprzedzam,iż szukałem w gooogle i nic...
A mianowicie- Kieł zginął w Magazynach,Duch w Podziemiach,Striełok przeżył..
A co z 4 z grupy Striełoka,Doktorem ?
Ktoś wie co się stało z nim?
"To czego szukasz....Jest TUTAJ.... Chodź..
Awatar użytkownika
Michuu
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 04 Maj 2014, 20:44
Ostatnio był: 24 Wrz 2014, 10:08
Miejscowość: P-Ń
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Doktor.

Postprzez Pangia w 28 Maj 2014, 17:05

Zapewne się ukrył – pewnie tak jak Przewodnik sam przychodził do stalkerów, którzy mogli oczekiwać jego pomocy, więc tak łatwo go nie było znaleźć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Doktor.

Postprzez Adam w 28 Maj 2014, 17:14

Wszystko wyjaśnia w filmiku dobrego zakończenia, poza tym w Agropromie mówi, że już się nie zobaczymy i znika.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Doktor.

Postprzez Pangia w 28 Maj 2014, 17:25

Adam napisał(a):poza tym w Agropromie mówi, że już się nie zobaczymy i znika

Właśnie on mówi coś w stylu „za dużo ci już powiedziałem, muszę teraz zniknąć na pewien czas”. Może gdzieś to wygrzebię.

A, już mam. Po tym, jak informuje nas o tajnym schowku w Prypeci i dekoderze mówi, że czas się rozstać i chyba lepiej będzie, jeśli nie będzie się wychylał przez jakiś czas.

Tutaj pliczek wyciągnięty ze spolszczenia do odsłuchania dla zainteresowanych.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości