Wywalenie do pulpitu

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wywalenie do pulpitu

Postprzez haa5 w 08 Kwi 2014, 16:39

Gra wywala do pulpitu podczas wczytywania save'a a dokładniej na etapie : KLIENT- Synchronizacja
Mam wgranego Repair Moda. Wersje 1.0006 gra oryginalna z CDA . Wycinek z loga :

Kod: Zaznacz wszystko
   FATAL ERROR
 
[error]Expression    : hFile>0
[error]Function      : FileDownload
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 106
[error]Description   : f:\program files\gsc game world\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\
 

stack track  :   
haa5
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Mar 2014, 14:11
Ostatnio był: 05 Paź 2014, 18:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wywalenie do pulpitu

Postprzez Pangia w 08 Kwi 2014, 17:21

http://www46.zippyshare.com/v/71935097/file.html
Pobierz, wypakuj do folderu z grą. Jak spyta, czy nadpisać, kliknij Tak. Wtedy sprawdź, czy zadziałało.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wywalenie do pulpitu

Postprzez haa5 w 08 Kwi 2014, 17:54

Dalej to samo może odinstaluje grę zainstaluje bez modów i wgram stare zapisy . Bo nie mam innych pomysłów
I napisze czy wtedy zadziałało
haa5
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Mar 2014, 14:11
Ostatnio był: 05 Paź 2014, 18:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości