Problem z misją "Obroń granicę"

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez Snipere w 07 Lip 2013, 07:59

Witam.
Myślę, że kilka osób spotkało się już z podobnym problemem ale nie udało mi się znaleźć konkretnej odpowiedzi (jak było, to mnie uprzedźcie).
Mianowicie:
po rozwaleniu monolitu przy bramie w Magazynach Wojskowych, pojawiła się po czasie ta oto misja.
Powinna ona polegać chyba na obronie przed... mutantami (wnioski z google), ale tych mutantów po prostu nie ma! Nikt nie atakuje przejścia, a w związku z tym nie mam celu, więc nie mam jak wykonać misji.
[ teoretycznie mogę to sobie darować, ale nabijają się misje w "Niewykonane" :) ]
Czy da się coś z tym zrobić, lub może to się jakoś naprawi w późniejszym etapie gry? Wczytanie save'a nie wchodzi w grę.
v1.0006
Bonusowe pytanie: Czy to normalne, że w Magazynach i Jantarze Kontroler pojawia się za każdym razem?
Snipere
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lip 2013, 16:44
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 08:21
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez DiegtiariowTM w 07 Lip 2013, 08:04

Cześć masz ten problem przy przejściu na następną lokacje.
Otóż to nie mutanty lecz monolit atakuje i jest nich całkiem sporo musisz wczytać poprzedni save lub zmienić lokacje.
Ja na twoim miejscu bym poszedł dalej bo zakończenie gry już nie długo.
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez Voldi w 07 Lip 2013, 08:13

po rozwaleniu monolitu przy bramie w Magazynach Wojskowych, pojawiła się po czasie ta oto misja.

Czytajże ze zrozumieniem :facepalm:

Co nie zmienia faktu, że najlepiej jakbyś poszedł dalej. Gry już w sumie niewiele, ale z pewnością się jeszcze nastrzelasz.

Ad ostatniego pytania: gdzie w Jantarze? W X-16? Podejrzewam, że tak, chociaż ja 'ponad normę' tam nie zaglądałem. A w Magazynach, to tylko w wiosce pijawek, nie?
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez Snipere w 07 Lip 2013, 10:16

Nie w X-16, a na powierzchni, Kontroler chodzi zazwyczaj w pobliżu wejścia do X-16.
Chodziło mi o to, że [http://pl.stalker.wikia.com/wiki/Kontroler] podobno rzadko się pojawia w tych lokacjach, u mnie jest tam zawsze i chciałbym wiedzieć czy też tak macie.

Co do zadania, to chciałbym jedynie mieć możliwość wykonania go [wole mieć wykonane jak najwięcej questów]. Podobno w nagrodę dostane artefakt Jeżowiec (chyba), a w związku z tym można by zdobyć ich dowolną liczbę jedynie z tego zadania.

Save'a nie wczytam, straciłbym z 8 godzin gry ;) .
Snipere
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lip 2013, 16:44
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 08:21
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez Wave w 07 Lip 2013, 10:42

Robi się regularne "duże" zapisy (za pomocą menu), a nie tylko leci na szybkich zapisach. :/ Faktycznie, w Cieniu nie jest zbyt normalne spotykanie kontrolera w Magazynach. Ja nigdy na żadnym modzie na niego tam nie natrafiłem. U kolegów też go nie było, niezależnie od poziomu trudności.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Problem z misją "Obroń granicę"

Postprzez Snipere w 07 Lip 2013, 10:50

Sprostowanie:
w menu mam aktualnie 110 zapisów, ale chodzi o to, iż początkowo nie zwracałem uwagi na ten bug, tylko grałem dalej, a okazało się, że za każdym razem jak dostanę "obroń granicę" to nie będę mógł wykonać questu.

Jeżeli to zależy od poziomu trudności, to może Kontroler zawsze mi się trafia, bo gram na masterze.
Snipere
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Lip 2013, 16:44
Ostatnio był: 11 Lip 2013, 08:21
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości