Problem z płynnością gry

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z płynnością gry

Postprzez weteran XD w 20 Cze 2013, 20:46

Witam po długiej nieobecności na forum zacznijmy od tego że po rozpoczęciu nowej gry postać ma tak jakby slow mouszyn, niebo jest rozjaśnione i w pomieszczeniach gdzie powinno być w miarę jasno to jest ciemno jak w grobie. Czy ktoś miał coś takiego i wie jak rozwiązać ten problem?
Wersja 1.0006 mam trochę poprzestawiana grafikę trochę lepsza noc max rozdzielczość itp, bez modów.
Ustawienia graficzne chyba nic tu nie robią ponieważ gram tak od 4 miesięcy a ten problem pojawił się 2 dni temu.
Proszę o pomoc bo już wszystkiego próbowałem i nic :(
Awatar użytkownika
weteran XD
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 19 Sty 2012, 23:08
Ostatnio był: 31 Gru 2014, 22:20
Miejscowość: gdzieś tam w czarnobylu
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -26

Reklamy Google

Re: Problem z płynnością gry

Postprzez mCq w 20 Cze 2013, 21:13

Zrób kopię zapasową save'ów, usuń grę, usuń wszystkie katalogi związane ze Stalkerem, przeczyść dysk CCleaner'em, zaktualizuj sterowniki karty graficznej, zainstaluj grę, przenieś save'y do folderu, graj.

Za ten post mCq otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive nelson82.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości