Ile czasu trwały walki z monolitem w Prypeci?

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Ile czasu trwały walki z monolitem w Prypeci?

Postprzez Casty w 19 Cze 2013, 22:13

Grając w SoC i będąc w Prypeci rozmawiałem z różnymi Stalkerami, lecz podczas rozmowy z którymś wolnościowcem ten stwierdził, że ktoś (jakaś ksywka) wiele zyskał w jego oczach, bo OD DWÓCH TYGODNI nikt z jego drużyny nie zginął podczas walk z Monolitowcami. Ile dokładnie trwały te walki w Prypeci+Elektrowni?
@Edit
Trochę inaczej to powiedział, ale załączam screena:
Image
ZiomB napisał(a):To jest przecież jeden z losowych tekstów nie ważnych NPC'ów. To samo mówią zapewne również na Magazynach Wojskowych i np. gdybyś zrespił Wolnościowca np. na Kordonie to też by była szansa że by ci powiedział to samo. "w tym gównie" na moje oko miał na myśli całą Zonę a nie walki w Prypeci.

Na każdej lokacji każda frakcja ma inne teksty np. w Magazynach wolność mówi zwykle o "gościu z powinności z którym się czasem widuje" lub o dozbrajającej się Powinności, w Czerwonym Lesie o "megafonie w głowie powtarzającym "chodź do mnie", a w samej Prypeci zwykle o ilości poległych podczas walk, lub o wojsku.
Ostatnio edytowany przez Casty 17 Sie 2013, 19:52, edytowano w sumie 6 razy
Casty
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 04 Maj 2013, 21:16
Ostatnio był: 05 Cze 2014, 15:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ile czasu trwała walki z monolitem w Prypeci?

Postprzez StalkerCell w 19 Cze 2013, 22:29

Oj, tego raczej nie można ustalić, ale... jak od dwóch tygodni, skoro Strielok wyłączył Mózgozwęglacz kilka godzin temu? (po wkroczeniu do Prypeci)
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Ile czasu trwała walki z monolitem w Prypeci?

Postprzez Dark Dante w 20 Cze 2013, 14:07

Popieram up, moim zdaniem chodziło mu bardziej o walki na barierze i już w samym Czerwonym Lesie.
Zona ma swoje tajemnica, Ty musisz je poznać.

Dark Dante
Wygnany z Zony

Posty: 180
Dołączenie: 29 Kwi 2013, 18:48
Ostatnio był: 28 Cze 2015, 23:23
Miejscowość: Zona
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 12

Re: Ile czasu trwała walki z monolitem w Prypeci?

Postprzez ZiomB w 20 Cze 2013, 14:18

To jest przecież jeden z losowych tekstów nie ważnych NPC'ów. To samo mówią zapewne również na Magazynach Wojskowych i np. gdybyś zrespił Wolnościowca np. na Kordonie to też by była szansa że by ci powiedział to samo. "w tym gównie" na moje oko miał na myśli całą Zonę a nie walki w Prypeci.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości