[АВС+ЭЮЯ]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[АВС+ЭЮЯ]

Postprzez smok61 w 09 Lis 2009, 14:34

Przeglądając ruskie strony znalazłem mod АВС+ЭЮЯ. Jest to dodatek do ABC Inferno. Mod ma około 50mb.

Opis i download- http://translate.google.pl/translate?hl ... 26hs%3DjgT.
Instalacja.
1. Zainstalowałem ABC Inferno PL.
2. Z pobranego moda - ABC 1 -АВС+ЭЮЯ - fixy.
3. Na koniec z ABC Inferno PL skopiowałem folder text i localization.
Działa na patchu 1.0004.
Dopiero zacząłem grać, zmian jest dużo i na pierwszy rzut oka mod jest ok.

Widzisz regulamin na górze? Poprawiam. - xKoweKx
EDIT
Mod w większości jest po polsku. Znalazłem wreszcie trochę czasu by pograć i stwierdzam, że jest to bardzo fajny mod. Ostatnio grałem w Ultimate, który jest modem trudnym. Tutaj jest inaczej, nawet na weteranie jeden pocisk nie zabija, oczywiście w dobrym pancerzu, których jest sporo. Niektóre pomysły w nim zawarte są godne uwagi. Cała masa różnych min pozwala stawiać pola minowe. Są różne granaty, których wybuchy są bardzo widowiskowe. Dodano pociski zapalające, bardziej skuteczne od przeciwpancernych. Na razie doszedłem do Wysypiska, na pewno w dalszej części gry zmian będzie więcej.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Reklamy Google

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości