[S.T.A.L.K.E.R. ARCADE]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[S.T.A.L.K.E.R. ARCADE]

Postprzez dorian w 15 Lip 2009, 11:01

Odwiedziłem nasz dobry i poczciwy filefront i znalazłem cuś takiego, znaczy jak wyżej w tytule :

This is a major mod compilation that combines some of the best mods in the STALKER community. Oblivion Lost. AMK. Panoramic and more.


http://stalker.filefront.com/file/STALKER_ARCADE;100861

Dałnlołd i skriny do obejrzenia pod linkiem j/w, w/g nich wygląda na to, że to może być całkiem przyzwoity mod :D
Mod pisany pod pacz 1.0004 i ma prawie 800 MB, więc jest tego trochę.

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Reklamy Google

Re: [S.T.A.L.K.E.R. ARCADE]

Postprzez Normandia w 15 Lip 2009, 17:29

Z opisu wynika że mod jest na bazie Oblivion Lost, dodano broń z AMK, poprawiono pogodę i grafikę przez co słabsze kompy mogą mieć mały problem. Na skrinach wygląda ładnie, nawet trochę za ładnie. Pozostaje pobrać i pograć, zapowiada się ciekawie.
Jest także informacja o dwóch bugach: jeden to jakiś błąd w inwentarzu coś nie wygląda jak powinno, a drugi występuje podczas quick save w czasie emisji, gra się po prostu nie zapisuje.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [S.T.A.L.K.E.R. ARCADE]

Postprzez zebredee11 w 15 Lip 2009, 19:51

Witam. Zainstalowałem tego moda z nadzieją na coś nowego. Zawiodłem się. Jest to OL+ Arsenal mod. Są pewne zmiany w rozgrywce np. pistolet Glock mamy od początku. Mam nadzieję, że dalej zmian będzie więcej. Rzeczywiście poprawiono pogodę. Z grafiką sprawa wygląda tak, że posiadacze słabszych komputerów nie muszą instalować tych ulepszeń. Zmieniono wygląd celowników, moim zdaniem niepotrzebnie. Usuwając plik localization ltx i wgrywając spolszczenie do OL, otrzymujemy grę prawie w całości po polsku.
zebredee11
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 10 Mar 2009, 20:03
Ostatnio był: 15 Wrz 2009, 17:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [S.T.A.L.K.E.R. ARCADE]

Postprzez Normandia w 19 Lip 2009, 13:08

Zainstalowałem tego moda i na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem przyjemny, choć tak w zasadzie to OL + AMK. Grając jednak dłużej znalazłem kilka irytujących błędów. Na wysypisku miałem problem żeby porozmawiać z Sieryjem, po odparciu ataku bandytów ciągle zachowywali się jak by wciąż byli atakowani, pomogło wybicie wszystkich bandytów w okolicy. Po powrocie z Agropromu podobny problem miałem przy posterunku Powinności. Kiedy odparliśmy atak dzików gość który otwierał bramę po prostu sobie poszedł, na szczęście wrócił ale dopiero po trzech godzinach snu. Celowniki też jak by są nie dopracowane co widać już na skrenach. Tyle błędów znalazłem do tej pory....
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości