[OL2.2 + Quest Overhaul] czyli nowe zadania poboczne

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[OL2.2 + Quest Overhaul] czyli nowe zadania poboczne

Postprzez Els w 14 Mar 2009, 17:24

Hej
Quest Overhaul jest to mod dodający nowych bohaterów nie zależnych oraz całe mnóstwo nowych losowych zadań.
Z modem tym spotkałem się niedawno w Rebalanced i bardzo mi się spodobał.Obecnie meczę się nad zintegrowaniem go z OL+ARrc1 do jakiegoś tygodnia z marnym skutkiem,trzeba połączyć pliki skryptów tego moda z OL,nadpisywanie ich metodą kopiuj/wklej nic nie daje,ja niestety nie mam zielonego pojęcia jak zedytować te pliki żeby razem współgrały.Prosił bym doświadczonych kolegów/koleżanki o pomoc w tej sprawie,mod naprawdę jest tego wart mimo że pracy jest z tym sporo.Przykładowo w samym kordonie mamy nowego NPca o imieniu DC i kilka zadań od niego,bodajże dwa nowe zadania od Żwawego,kilka zadań od Lisa i Wilka.Jak wyszedłem z Kordonu miałem na koncie ponad 20 ukończonych zadań o ile dobrze pamiętam,i rangę-kot,obecnie gram w OL z arsenalem,już ponad tydzień jestem po Agropromie{nie spieszę się^^lubię grać powoli},ranga ekspert a ukończonych zadań...30,mimo że bardzo lubię robić zadanka i szukam ich gdzie tylko mogę.Wykonywanie po raz 10 zadania "Zlikwiduj legowisko dzików" od wilka jest nudne,nie logiczne i zwyczajnie debilne,ten mod zmienia takie rzeczy w całej grze,wiec myślę że warto się z tym pobawić.Jeżeli ktoś wie jak to zrobić a bardzo mu się nie chce to niech przynajmniej napisze krótko od czego zacząć i co tam robić z tymi plikami-jak je edytować żeby połączyć z OL{głównie chodzi o pliki skryptów}.To się da zrobić tylko jak napisał autor tego moda w pliku czytaj sprawa nie warta czasu i roboty,ja myślę ze warto,radocha będzie większa ze Stalkera o 100%. Poniżej daje linka do tego moda.

http://stalker.filefront.com/file/Quest_Overhaul;93065
Els
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 12 Lut 2009, 22:22
Ostatnio był: 19 Mar 2009, 01:27
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: OL2.2+Quest Overhaul

Postprzez Garfield616 w 22 Mar 2009, 14:32

A będzie działał z Arsenal modem?
"Drogie wina są dla bab i ciot. Tanie są dla tych, którym płynie siarka w żyłach zamiast krwi."
Awatar użytkownika
Garfield616
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 18 Paź 2008, 10:22
Ostatnio był: 24 Sty 2014, 22:32
Miejscowość: Przemyśl
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: [OL2.2 + Quest Overhaul] czyli nowe zadania poboczne

Postprzez S.T.A.L.K.E.R.>3 w 10 Paź 2009, 17:58

Będzie działał Arsenal z tym modem:) i tak w ogóle to ciekawe zadania.
S.T.A.L.K.E.R.>3
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 15 Wrz 2009, 07:53
Ostatnio był: 10 Paź 2009, 17:58
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości