[PYTANIE] PL 1.006 + Stalker rebalanced

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] PL 1.006 + Stalker rebalanced

Postprzez Yossarian w 03 Sie 2008, 11:11

Czy komuś udało się uruchomić Stalker rebalanced na polskiej wersji gry? Czy ktoś może ewentualnie polecić dobrego moda tweakującego podobnie (mocniejsze bronie, mblur, depth of field, float32 itd.) rozgrywkę? Z góry dzięki.
Yossarian
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 03 Sie 2008, 11:07
Ostatnio był: 10 Wrz 2008, 17:17
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: PL 1.006 + Stalker rebalanced

Postprzez Els w 19 Lut 2009, 22:19

Cześć.
Rebalanced spokojnie u mnie działa w wersji pl pod paczem 1.005,pod 1.006 nie próbowałem.Gra się bardzo fajnie nawiasem mówiąc.Jezeli masz problem z uruchomieniem "rb" to zrów wszystko tak jak napisał założyciel tematu "Stalker Rebalanced" w dziale "Modyfikacje gotowe",instrukcja jak to instalowac jest zaraz na poczatku tematu.

Powodzenia.
Els
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 12 Lut 2009, 22:22
Ostatnio był: 19 Mar 2009, 01:27
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 0

Re: PL 1.006 + Stalker rebalanced

Postprzez KoweK w 27 Lut 2009, 01:49

Jeżeli działa pod 1.005 PL bez problemu, jak mówi użytkownik wyżej, to na 1.006 również się uruchomi, gdyż w tej wersji została zmieniona tylko wersja Multiplayer gry. Pomiędzy 1.005 a 1.006 w single'u nie ma żadnych różnic.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: PL 1.006 + Stalker rebalanced

Postprzez dorian w 21 Mar 2009, 13:33

U mnie Rebalanced działa na 1.0004 i na 1.0005 bez żadnych problemów jak narazie (jestem w drodze do baru z Agropromu), a myślę, że na 1.0006 też pójdzie.
Dodatkowo, co zauważyłem :
Obokan to bardzo celna broń tyle, że w tym modzie strzela tylko dwoma strzałami, co mnie osłabiło znacznie :mad:, więc postanowiłem to zmienić :
- gamedata,
- config,
- weapons i edytować plik: w_abakan Itx.
- zmienić wpis : fire_modes na : = 1, 2, -1
I mamy strzelanie 3 trybami, z całą serią włącznie. Teraz można wypruć cały magazynek np. w pijawkę :D
Pozdro,

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości