[Dodatkowe efekty (BETA) ENBseries]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Dodatkowe efekty (BETA) ENBseries]

Postprzez Kieł12 w 08 Paź 2010, 14:38

Dodatkowe efekty (BETA) ENBseries
Opis:
Mam dla was mod dość taki wymagający sprzętowo, jest to mod dodający efekt blur, bloom i inne.
Testowałem go parę razy i mam informacje po włączeniu gry menu będzie się zacinać, a jak uruchomimy grę też
natomiast po wyjściu z bunkra Sida bez zarzutów. Jeśli nie będzie się podobać nowa grafa wciśnijcie "Shift+F12" i git.

Działa na wersji Stalkera: Zedytuj i dopisz - caleb59

Instalacja:
Wklejasz wszystko w folderze "bin" i w pliku "Enb series" w Notatniku zmieniasz:
EnableBloom=1
EnableOcclusion=0
EnableReflection=1
EnableMotionBlur=1
EnableWater=1
EnableShadow=1
DepthBias=0

Tak będzie działać z nową grafą...

Download: http://rapidshare.com/#!download|222|42 ... .3.exe|189
Kieł12
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 28 Wrz 2010, 19:09
Ostatnio był: 10 Paź 2010, 16:50
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Dddatkowe efekty (BETA) ENBseries]

Postprzez utak3r w 08 Paź 2010, 19:29

Jakiś link do oryginału? Jakieś screeny?....
Pytam, bo to wszystko, bez żadnych efektów ubocznych i żadnego cudowania, można osiągnąć, wgrywając odpowiednie shadery :-/
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [Dddatkowe efekty (BETA) ENBseries]

Postprzez Pathetic_Ripper w 08 Paź 2010, 19:43

@u3 chyba masz jedynie słuszną rację :wink: To screeny które znalazłem na stalker.filefront. Jakoś, hmm, bez ekscytacji, oględnie mówiąc...

ImageImage

A już link rapidshare pt: Muj_najlepszy__Mod_beta1.3.exe zupełnie mnie nie przekonuje :wink:
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [Dddatkowe efekty (BETA) ENBseries]

Postprzez utak3r w 09 Paź 2010, 17:57

Ot, poprawione cienie, więcej nie widać... :-/ a gdzie te efekty?
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości