[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Podznaczony w 04 Mar 2010, 18:23

Już wiem gdzie jest Prypeć ale nie pogram se w moda gdyż komp mi puszcza w Prypeci. Jednym słowem wielka zwiecha jedynie w Sarkofagu mogę se pograć i ew. poza Magazynami Wojskowymi te 2 lokacje na 1000% zwieszają się i lagi nie do opisania : ( Niestety na nowego kompa nie ma kasy a kupować części do kompa który ma 4 lata zbytnio sie nie opłaca : ( P.S Jakby co mam płyte główną MSI K8N Neo (MS-7030) i pasuje do niej tylko Semp 3200+ jako proc a mam 2800+ więc już lepiej kupić nowy komp z 3/4 rdzeniowym procem i vistą mieć )
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez remek w 04 Mar 2010, 21:45

Oddałeś dokumenty facetowi w przedszkolu,on cię skieruje do Klika, drugi facet po drugiej stronie korytarza w tym samym budynku on ci pokarze wyjście z Prypeci.
remek
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Sty 2010, 11:12
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 14:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 04 Mar 2010, 23:57

Stalkerzy z przedszkola to Duch i Kieł. Podczas ostatniego zadania, w którym pomaga nam Duch (PDA dla Barmana) Strielok mówi do przyjaciela - "może się jeszcze kiedyś zobaczymy...". Ech, przez marną znajomość rosyjskiego umknęło zbyt wiele żeby naprawdę docenić tego moda.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Przemek77 w 05 Mar 2010, 07:47

Gelal napisał(a):Ech, przez marną znajomość rosyjskiego umknęło zbyt wiele żeby naprawdę docenić tego moda.

Masz rację, dziwię się, że tak mało osób w niego gra - w końcu to o wiele lepszy prequel niż "CS". I o wiele fajniejszy i stabilniejszy mod niż durna "Soljanka", która jedyne co robi dobrze to zajmuje miejsce na dysku i muli kompa. Mimo tego, że brak nowych lokacji i szeregu pierdułek.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez kris1275 w 05 Mar 2010, 08:55

Stalkerzy z przedszkola to Duch i Kieł. Podczas ostatniego zadania, w którym pomaga nam Duch (PDA dla Barmana) Strielok mówi do przyjaciela - "może się jeszcze kiedyś zobaczymy...". Ech, przez marną znajomość rosyjskiego umknęło zbyt wiele żeby naprawdę docenić tego moda.

Już jestem w Barze. Ale dzięki za info. Mod jest naprawde świetny. Faktycznie szkoda że nie ma wersji PL, ponieważ z małą znajomością rosyjskiego gra sie troche trudno. Ale i tak go przejdę bo warto :)
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 05 Mar 2010, 13:06

W Barze warto przeszukać puste budynki. Jest do znalezienia ciekawy artefakt, który można wymienić na dobrą spluwę u Kutwy albo u Sacharowa. Co do broni to bezużyteczne są wszystkie SIG 550, czy to zwykłe czy ulepszone. Każda próba wzięcia tej giwery w łapy kończy się na pulpicie.
Schowki w Barze są przeglądane przez kolegów stalkerów dość często, można potem u takiego delikwenta kupić "naszą" giwerę czy dobry artefakt.
Wędrówką na pulpit często kończy się wchodzenie w zakładkę "kontakty" w PDA, dałem sobie szybko z tym spokój.
Bug trap najczęściej spotykany w Jantarze, chyba przez dodanych członków pewnej frakcji. O dziwo kiedy spotykamy ich jedynie 3 koło bunkra jest ok, dopiero w większej grupie potrafią zdenerwować...
W Priboiu łaziło się obwieszonym artami jak sowiecki generał orderami, tu warto zadbać o dobre arty na pasie bo tylu już ich nie założymy. Jest możliwość tworzenia nowych w anomaliach, wystarczy poczytać "przepisy" w PDA, czym dalej w grze tym ich więcej. A najlepiej jest się udać na wycieczkę do Doliny Mroku, kto był ten wie...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez kris1275 w 05 Mar 2010, 17:07

U mnie posługiwanie sie SIG-iem jest bezproblemowe. Kontakty w PDA też przeglądam bez problemu.
Ale mam 2 pytania:
1.Dozymetr-do czego to służy, bo z ruskiego opisu nie moge zczaić
2.GPS (kupiony u Barmana)-nawigacja (wiadomo), jak go zastosować o ile można.
Może ktoś, kto zna nieżle rosyjski da cyne. Z translatora wychodzi niezrozumiała sieczka.

EDIT: Dozymetr to miernik promieniowania.
Pozostała kwestia GPS
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 05 Mar 2010, 23:37

Znacznik GPS przydaje się jeśli chcemy nanieść na mapie w PDA położenie artefaktu, broni, czy czegoś innego.
Widoczny jako czerwone koło ze znakiem zapytania, jest możliwość dodania opisu przed użyciem znacznika. W ten sposób były widoczne w PDA np. skrzynki dla Salomona. W sumie nigdy nie korzystałem z tego, ale co kto lubi...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez remek w 06 Mar 2010, 12:19

Witam, czy ktoś skończył tego moda i ile jest zakończeń.Dla mnie zakończenie było banalne, spotkanie z doktorem ,który wysyła mnie do elektrowni do bunkra ze świadomością krótka rozmowa i koniec.,lista płac.
remek
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Sty 2010, 11:12
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 14:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 06 Mar 2010, 14:15

Chyba inaczej nie mogło się skończyć skoro akcja ma miejsce przed wydarzeniami, które znamy z SoC.
Ale masz rację, zakończenie nie zrobiło na mnie jakiegoś dużego wrażenia, liczyłem spotkać się jeszcze z Charonem, widziałem tylko Salomona koło wejścia do sterowni ale nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Sam Strielok się tego nie spodziewał bo jego ostatnie słowa brzmią " Czy mam jakiś wybór?" ...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Przemek77 w 13 Mar 2010, 12:00

Sprawa kolejna - BAR

Dochodzę do baru i przy wejściu stoją jakieś zakapiory i chcą kasę.
I metody są dwie - czy dać im kasę i wtedy cała bandycka załoga Baru jest neutralna czy też kasy odmówić i wejść mimo to - co wiąże się z wytłuczeniem wszystkich bandziorów w Barze
Jak jest lepiej dla fabuły - czy może nie ma to znaczenia? Bo przez ten Bar jakoś trzeba przejść mimo wszystko.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 14 Mar 2010, 15:20

Ja płaciłem za każdym razem, nie sprawdzałem jak wpłynie na fabułę wybicie bandytów w Barze. Za wykonywanie zleceń dla Kniazia rośnie nam chyba u nich reputacja bo z czasem przestają pobierać "dobrowolne" opłaty. Na mój rozum nie ma sensu ich wybijać...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość