[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez KieŁ90 w 28 Lut 2010, 17:29

Lipa z tą 3 skrzynką. Jak wejść do pomieszczenia z Monolitem, bo jak podchodze do drzwi to cos tam pisze po rusku (pewnie że zamknięte) W czystej wersji gry trzeba było mieć "dekoder" z Prypeci.
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Adam w 28 Lut 2010, 17:34

Też jesteś w Sarkofagu? Ja tam dostałem od tego Xapoha jakąś misję zabicia gościa. Nie mogę stamtąd wyjść.
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez KieŁ90 w 28 Lut 2010, 17:51

Idziesz tam gdzie jest Spełniacz Życzeń, wchodzisz w teleport( jest kilka metrów przed Spełniaczem), przenosi cie na "mini" balkon :wink: idzesz prosto, obok ogniska, przechodzisz przez dziurę w ścianie, potem w lewo do samego końcapomieszczenia, jeszcze raz w lewo i zapyta czy chcesz przejść dalej...
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Adam w 28 Lut 2010, 17:54

Ooo wielkie dzieki, ale najpierw muszę usunąć ten problem z zFATAL ERRORem ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 28 Lut 2010, 21:23

Kieł 99- nie musisz wchodzić do sterowni monolitu , wystarczy że wyjdziesz z Elektrowni tak jak pisałeś-"(...) obok ogniska, przechodzisz przez dziurę w ścianie (...)". Pojawiasz się przy pierwszym teleporcie, a potem to już jak we wskazówkach od Luki- "(...) trzecia skrzynka jest po prawej stronie od drabiny gdzie teleportujesz się zaraz po wyjściu z pomieszczenia z Monolitem." Do samej sterowni nie da się wejść tak jak w "czystym" SOC, tylko z zewnątrz.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Zari w 28 Lut 2010, 21:40

Możecie napisać gdzie trzeba iść od samego początku gry? Mo nie mogę się odnaleźć.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 28 Lut 2010, 21:52

Pierwsze zadanie to pogadać z Charonem( wejście blokuje wartownik, ale można wejść z drugiej strony ). Daje nam robotę, trzeba zabić burery w Elektrowni. Jeśli masz problem z ruskimi literkami to szukaj gościa z Wintorezem, który odwala na twój widok gadkę o Monolicie ( z resztą gada tak za każdym razem gdy do niego idziemy).
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez jaras76 w 28 Lut 2010, 22:10

Jednak przyda się na coś język rosyjski który był jedynym słusznym językiem obcym gdy chodziłem do szkoły.Kolejny mod w kolejce do zagrania po priboju. :D
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Przemek77 w 01 Mar 2010, 07:55

Gelal napisał(a):Dla Zachara musimy uratować jego oswojoną pijawkę, jest atakowana przez stado dzików i trzeba się raczej śpieszyć. Dopiero po tym zadaniu Zachar daje nam wiadomość, którą mamy przekazać pewnemu stalkerowi "gdzieś" w Zonie. Kolejne zlecenie dostajemy zaraz po wejściu do Magazynów i tak nasze PDA przyjemnie się zapełnia.

Tak, masz rację. Uratowałem tą pijawę - co prawda zadanie jest dość cięzkie ale się udało, póxniej dostajemy list, który musimy wręczyć pewnemu stalkerówi "gdzieś w Zonie". Po wejściu na " armijskie składy" dostajemy zadanie pogadania z Łukaszem, któremu pomgamy odbic bazę z rąk wojska. I tak dalej.... ;)
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez kris1275 w 01 Mar 2010, 13:07

Modzik super. Jestem narazie w Elektrowni, załatwiłem burery. Od razu znalazłem GP 36, ammo do niego i do broni UW, 6 arefaktów, trochę bandaży. Gra chodzi płynnie, bez żadnych bugtrap-ów. Zobaczymy co będzie dalej.

Małe pytanie: czy danie zlecenia przez Charona dostarczenia leków będzie zaznaczone w PDA? Rosyjski jarze 5/10 i nie mogę sie połapać.

EDIT:Już nieaktualne. Zabrałem już na stadionie od Doktora kontener z lekami.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Podznaczony w 02 Mar 2010, 04:43

Ja na razie jestem w Sarkofagu i będę wychodził z niego. Mam pytanie o tej godzinie szare komórki siadają ale zapytam. Czy rozwalenie tych 3 skrzynek jest potrzebne w grze ? i jeśli tak to czy dobrze idę 1x w teleport niedaleko Spełniacza Życzeń i potem po tym metalowym takim długim i tam szukać skrzynki ? A tak w ogóle to chyba będę musiał od nowa grać : / mam Enfielda i Kałasza tylko. A wszyscy piszą że FN 2000 Vintorez i jeszcze jakieś bronie a ja tylko 2 ; /
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez kris1275 w 02 Mar 2010, 07:27

Metalowe walizki się zbiera.
Pzejdz przez 1 teleport. Wyrzuci cię tu:

i w tym miejscu po prawej stronie od drabiny jest 1 walizka. Walizki leżą na ziemi więc łatwo je znależć.

--------------------------

Witam.Mam pytanie odnośnie sposobu opuszczenia Prypeci. Zdobyłem schemat dla Pyzdraka w sterowni monolitu w Elektrowni. W Prypeci mu go oddałem i nic nie ma w PDA. Mam tylko oddać kontener Sidowi który mi dał Solomon. Jak z Prypeci przejść do następnych lokacji. Sorry że post pod postem, zależy mi na odpowiedzi.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości