[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 17 Lut 2010, 23:59

Duch musi przeżyć. U mnie nie było biegania bo Monolit cierpliwie czekał aż zechcę się pojawić. Moda całego nie przeszedłem, ale myślę że bez Ducha nie da się go ukończyć. Podobnie sprawa się ma np. z Łukaszem, który łatwo może "zarobić" kulkę w magazynach, a brak zaliczenia jego zadań pewnie zablokuje postęp w grze.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Przemek77 w 18 Lut 2010, 07:34

Tak, wczoraj mi się udało. Za pierwszym razem po gadce z Doktorem po prostu za dużo łaziłem po mieście. Za drugim razem poszedłam od razu do przedszkola gdzie Duch się ukrywał i spokojnie udało mi się go obronić.

W ogóle trzeba tu uważać na fakt, że kluczowe postacie lubią ginąć - na przykład Salomon na terenie Elektrowni (zaraz po tym jak nas ograbia z rzeczy) - często jest tak, że chwile potem jak zacznie uciekać zostaje ustrzelony przez oddział Monolitu a przeciez on nam później daje zadanie.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 21 Lut 2010, 13:54

Cofnięcie się w fabule miało i swe dobre strony. Okazało się, że wiele nagród za wykonanie zadań jest losowa. I tak możemy przebierać w modyfikowanych giwerach jeśli nam tylko starczy cierpliwości przy kolejnym wczytywaniu sejwa. Ja dogrzebałem się do Winchestera i Grozy na amunicje z "kałasza". Winchesterowi nie podskoczy nawet ulepszony SPAS Paradox. Kilku dobrych zleceniodawców i nie wiadomo z czym biegać po Zonie. Podobnie jest z artefaktami od Krugłowa, za Serce Kontrolera oferuje arty z "górnej półki", także ich liczba nie jest stała. Raz daje np. 2 Kulebiaki, a za chwilę już 3. Można tak łatwo znaleźć Kryształy dla Sida, choć da rade uzbierać je samemu.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Przemek77 w 26 Lut 2010, 07:41

Dobra mam następne pytanie. Odniosłem Duchowi dokumenty z Centrum Monolitu, potem z Kłem doszliśmy do wyjścia z Prypeci. Kieł się zaraz zmył, żadnego zadania mi nie dał, jedyne aktualne zadanie to to od Salomona, abym spotkał się z Handlarzem w Kordonie.
Czy teraz to zadanko będzie "ciągnęło" fabułę, czy coś przegapiłem?

Wyjście z Prypeci jest w trochę innym miejscu, i trafiam na jakąś dziwną lokację "atp_22" która wydaje się być zlepkiem kawałków Kordonu i czegoś tam jeszcze. Tam jest koleś Zachar, któego ratujemy od stada nibypsów - czy on deja jakieś konkretne zadania, czy tylko prowadzi wymianę?
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez remek w 26 Lut 2010, 14:22

Witam.Czytałem wszystkie posty na temat tego moda,przyznam ,że mod jest świetny ale mam problem ,wykonałem wszystkie zadania zaniosłem dokumenty do Sidora,który dał mi zadanie oprowadzić turystę po Kordonie wykonałem.Po tym zadaniu mam na PDA zadanie spotkaj się z Sacharowem następnie ratuj Doktora od najemników w Prypeci i tu gra się urywa,jeden i drugi nie chcą ze mną gadać w tym temacie.Dlatego też pytam się szanownych kolegów czy popełniłem jakiś błąd a może wykonałem jakąś misję za wcześniej.
remek
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Sty 2010, 11:12
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 14:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Adam w 26 Lut 2010, 19:14

Ja zato mam inny problem. Moda pobrałem, zmieniłem linijkę w fsgame, zainstalowałem oba patche (najpierw 04), ustawiłem za radą caleba to "-nointro", odpalam i mi nic się nie włącza. Od razu BugTrap. Oto linijką pożadana przez was:
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CRender::texture_load
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line : 295
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't find texture 'ui\rad_pulse'
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 27 Lut 2010, 11:53

Dla Zachara musimy uratować jego oswojoną pijawkę, jest atakowana przez stado dzików i trzeba się raczej śpieszyć. Dopiero po tym zadaniu Zachar daje nam wiadomość, którą mamy przekazać pewnemu stalkerowi "gdzieś" w Zonie. Kolejne zlecenie dostajemy zaraz po wejściu do Magazynów i tak nasze PDA przyjemnie się zapełnia.
Co do zadania z Doktorem w Prypeci to sam go jeszcze nie przyjąłem bo mam kilka zaległych w PDA. Może warto odwiedzić kilka lokacji i sprawdzić czy nie ma nikt innych zleceń? Jak czas pozwoli to zmierzę się z tym niedługo i dam znać co i jak. Na mój rozum to blokuje tu fabule właśnie jakieś zaległe zadanie, albo bug niestety...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Adam w 27 Lut 2010, 18:54

Kolejny problem przy ładowaniu sejwa (w końcu udało mi się cos rozczytać z Rosyjskiego ;)).

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez KieŁ90 w 28 Lut 2010, 12:18

Mam problem:

jestem w tym całym Centrum Monolitu. Na PDA miałem zaznaczone na czerwono miejsca gdzie są jakieś dokumenty. Tych miejsc było tylko 2 a trzeba znalezć 3, tylko niewiem gdzie. Szlajam sie po Sarkofagu i teleportach. Oczywiście tych 3 monolitian na tyłach elektrowni znalazłem ja by co. Kto to właściwie jest??
Kiedy wkońcu dostane się do Prypeci?
Proszę o pomoc.
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Gelal w 28 Lut 2010, 13:05

KiEł 99- położenie 3 skrzynki z dokumentami podane jest na 4 stronie, wystarczy poszukać. A do Prypeci będziesz mógł iść po otrzymaniu zadania od Charona. Masz przytaszczyć skrzynie z lekami od Doktora.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez KieŁ90 w 28 Lut 2010, 13:12

Dzięki Gelal :wódka: Widać, nie doczytałem. Ach...wzrok już nie ten...
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Postprzez Adam w 28 Lut 2010, 17:22

Gelal, skoroś taki koks w tym modzie. Powiedz mi, jak wydostałeś się z tego walniętego Sarkofagu. Zlikwidowałem burery ze wszystkich ładowni. Poszedłem do Monolitu, ale się napromieniowałem. Gadałem ze wszystkimi, byłem na górze, gdzie są zamknięte wrota. Strzałka prowadzi mnie donikąd. Co robić?
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości