[Oblivion Lost Remake]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez Iwaszka w 02 Cze 2013, 15:19

Tark jest mega tylko zmarnowali pomysł jak i potencjał.
Jedyne co mi w nim nie pasuje to zbyt masywna szyje względem reszty ciała.
Wrzuciłem dzisiaj moją wizję tarka do tematu o mutkach, trochę bardziej odchudzoną i z bardziej odsłoniętą czaszką:
Image

Widzę tego mutanta jako pasywnego, taki mniej agresywny, atakujący tylko w obronie własnej, dziki. Świadectwo na to, że zona nie tworzy tylko krwiożerczych bestii ale tez odmienne radioaktywne i subiektywne piękno.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Reklamy Google

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez pronx18 w 27 Cze 2013, 23:42

Moda można już pobrać i przetestować :D
http://ap-pro.ru/forum/35-8912-247#483795
"Nie da się tu żyć bez gorzałki..."
Awatar użytkownika
pronx18
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 21 Mar 2012, 18:02
Ostatnio był: 10 Maj 2020, 14:15
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 63

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez KoweK w 29 Cze 2013, 16:56

Nie ściągać tego gówna. Trzeba zarejestrować się na ruskiej stronie, potem pobrać 7 GB instalację, która zainstaluje "coś" co waży 12 gb ponad. Jest to stand-alone i nie wymaga podstawki (czyli spiraciłem grę :( ).

A co w środku? Zerżnięte mapy ze starych buildów, zero nowych elementów. Grę zaczynamy w Kordonie, a model handlarza został zastąpiony tym kolesiem bez ręki ze starych buildów. Oczywiście brak jakiejkolwiek fabuły. Zona jest strasznie pusta, bo w samym Kordonie spotkałem chyba z 3 stalkerów nie licząc żołnierzy.

Podsumowując mod to kupa i nie warto tego ściągać.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez Kpuc w 29 Cze 2013, 17:39

Jest torrent z samym modem http://pl.rghost.net/46978348 3.33GB Trzeba standardowo zmienić localization i skopiować eng zmieniając na pol a sam mod testowałem i śmiga, choć niema tam nic czego już by nie było. Dlatego lepiej sobie oszczędzić zachodu na to.
Image
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez ViS w 02 Lip 2013, 11:10

Jak tylko wyjdzie polonizacja to na pewno w to zagram. Może i nie jest to jakieś cudo, ale przynajmniej jest. A Wy sobie dalej czekajcie na Lost Alpha. :facepalm:
Wolno mi być dumnym z tego co w narodzie jest wielkie
i choć na wschodzie pozostały tylko kamienne orły, chłodne płyty nagrobne polskich bohaterów, rodacy którym udało się przeżyć prześladowania i nie skapitulować,
wolno mi żywić nadzieję, że czasy Wielkiej Polski jeszcze powrócą...

LEOPOLIS
SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE

Za ten post ViS otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive evo68.
Awatar użytkownika
ViS
Tropiciel

Posty: 302
Dołączenie: 15 Lut 2010, 20:19
Ostatnio był: 31 Maj 2017, 22:43
Miejscowość: Dzikie Pola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez Kudkudak w 02 Lip 2013, 11:18

Kowke, bo to REPACK :realcaleb:

Z opowiadania Kowke wynika, że wielka kupa. Czyli tak jak myślałem :caleb: Nawet tego nie będę pobierał i żebyś wiedział, wolę poczekać na Lost Alpha. Jeśli daje tylko takie mapy, już wolę męczyć się w RMA.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez pronx18 w 02 Lip 2013, 11:52

Ten mod to "gówno". Pograłem godzinkę. Autor skopiował wszystko z starych bulidów... Nawet błędy skopiował :/ Wszystko na siłę, straszna nuda i mrok. Lepiej będzie sobie pobrać, któryś z bulidów i pozwiedzać sobie levele, bo to właśnie robimy w tym modzie, tylko chodzimy po starych mapach i nic więcej (no jeszcze strzelamy do ślepych psów, których jest nieskończoność).
"Nie da się tu żyć bez gorzałki..."
Awatar użytkownika
pronx18
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 21 Mar 2012, 18:02
Ostatnio był: 10 Maj 2020, 14:15
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 63

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez KoweK w 03 Lip 2013, 13:06

ViS napisał(a):Może i nie jest to jakieś cudo, ale przynajmniej jest. A Wy sobie dalej czekajcie na Lost Alpha. :facepalm:

Nom, tylko że mody dodające mapy z buildów już dawno są. Więc ten mod nie ma niczego innowacyjnego.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez tt44 w 10 Lis 2013, 12:49

W grudniu ma wyjść wersja 2.0 tego moda.
Strona na moddb: http://www.moddb.com/mods/oblivion-lost-remake.
Z tego co piszą będzie całkowicie przywrócone stare A-Life, czyli stalkerzy i potwory będą mogli się swobodnie przemieszczać między każdą lokacją, mutanty będą atakować obozy stalkerów, walczyć między sobą (nie wszystkie), przeciągać zwłoki, jeść je itp. Ma być także uzupełniona fabuła z wersji 1.0. Dużo nowych pobocznych questów. Poprawione bugi. Nowy render FDL. Oraz zupełnie nowa mapa globalna. Przywrócą także wiele funkcji planowanych przez GSC jak komunikacja przez PDA, strzelanie z karabinu stacjonarnego...
Polecam sprawdzić te filmiki:
https://www.youtube.com/watch?v=_4WALyFpnQc
https://www.youtube.com/watch?v=j2OwSW5WMuo
https://www.youtube.com/watch?v=iIe5pCOwfRA
https://www.youtube.com/watch?v=u2v-U7HNNrQ
https://www.youtube.com/watch?v=YyhgRJLG-c4

Warto, także sprawdzić kilka ostatnich screenów stąd:
http://www.gameru.net/forum/index.php?a ... &album=691

xKoweKx napisał(a): Oczywiście brak jakiejkolwiek fabuły.

Jak to brak jakiejkolwiek fabuły??? Przecież w wersji 1.0, była stworzona na podstawie dokumentów projektowych fabuła, posiadająca wiele bardzo ciekawych questów itp... A pisanie, że mod nie ma w sobie nic innowacyjnego to jakieś nieporozumienie.

Za ten post tt44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
tt44
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 12 Lut 2013, 19:02
Ostatnio był: 24 Cze 2017, 19:07
Kozaki: 60

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez KoweK w 10 Lis 2013, 18:59

tt44 napisał(a):Jak to brak jakiejkolwiek fabuły??? Przecież w wersji 1.0, była stworzona na podstawie dokumentów projektowych fabuła, posiadająca wiele bardzo ciekawych questów itp... A pisanie, że mod nie ma w sobie nic innowacyjnego to jakieś nieporozumienie.

No taki brak, że w wersji, w którą ja grałem bynajmniej jej nie było albo może nie zauważyłem, kto wie... Co wg Ciebie jest innowacyjnego w tym modzie? Bo ja niczego nie widzę nadal nawet po zapowiedzi wersji "2.0". Wszystko było lub będzie w LA.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5648
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 00:46
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez tt44 w 10 Lis 2013, 20:03

No to najwidoczniej nie zauważyłeś fabuły, choć nie wiem jak to możliwe... Pierwsze zadanie otrzymuje się na samym początku od handlarza Ropuchy (tego bez ręki).
A co do innowacji w modzie to tak:
- 18 lokacji przywróconych ze starych bulidów
- Przywrócone mutanty takie jak zielony oraz żółty karzeł, a także ten mutant: http://stalker-wiki.ru/wiki/%D0%9A%D0%B ... 1%83%D1%81
- Zupełnie nowa fabuła zrobiona na podstawie starych dokumentów projektowych z lat 2002-2003.
- Anomalie oraz artefakty przywrócone z najstarszych buildów, tych które były w SOC nie ma w modzie wcale.
A tłumaczenie, że to wszystko będzie w LA jest nie na miejscu ponieważ nie wiadomo czy ono się ukaże. A w LA z tego co mi wiadomo będzie fabuła bazująca na tej z Cienia.
tt44
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 12 Lut 2013, 19:02
Ostatnio był: 24 Cze 2017, 19:07
Kozaki: 60

Re: [Oblivion Lost Remake] LA, które będzie

Postprzez vandr w 10 Lis 2013, 20:06

Men, przecież to nawet startu do LA nie ma, które będzie.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości