[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 07 Sty 2012, 16:05

Mogę Ci wrzucić zmodyfikowanego atlasa dla TT2 - tyle że będziesz musiał odpalić grę bez - wybrać opcje AMK (rzadkie schowki itp.) a potem zapisać i wrzucić pliki spawnera.
Ostatnio edytowany przez scigacz1975 07 Sty 2012, 16:17, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gizbarus w 07 Sty 2012, 16:15

Jeśli nie byłoby to dla ciebie problemem, a także umiałbyś mi to wyjaśnić łopatologicznie, to chętnie :) Dzięki za fatygę :wink:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 07 Sty 2012, 16:20

:arrowu: Zrobisz to co napisałem to scal gamedaty. (na wszelki wypadek skopiuj sobie gdzieś plik gamedata\scripts\ui_main_menu.script) - http://www.sendspace.pl/file/50f8365835f803383e244bc

Odpalasz grę, wczytujesz save - Esc do menu głównego -F2 - 1 część spawnera, F3 - 2 część spawnera, F1 - przyspieszenie czasu (esc i F1 wyłącza)

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus, apg2312.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gizbarus w 08 Sty 2012, 21:47

Hm, teraz to dopiero mam zagwozdkę... :| Wywala mi grę bez żadnego ostrzeżenia do pulpitu podczas wykonywania zadania z przesłuchaniem Jarofiejewa - log pusty :| Próbowałem różnie, do tyłu, góry, przodu i na ukos, ale zawsze w jego okolicy mnie wywala. Do tego postanowiłem zajść "od rzyci strony" do samego Kordonu - przez przejście w Dolinie Mroku. Wywala mnie zaraz po wczytaniu poziomu, gdy tylko ruszę myszką... Log uparcie milczy. Ktoś miał podobnie?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 08 Sty 2012, 22:00

Spróbuj zmienić ustawienia grafiki na niższe (mi to pomogło na bagnach) ale coś mi się zdaje że problem będzie w jakimś dialogu lub elemencie wyposażenia któregoś NPC. Zdaje się że grasz na 1.0006 - to też może być powód.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gizbarus w 08 Sty 2012, 22:20

Hm, nie wiadomo - wywala mi całkowicie grę jak tylko wejdę teraz do Kordonu. Sprawdzę jedną rzecz - czy to czasem nie problem w tej przesyłce Salomona...

[EDIT]

Yup, jak mówiłeś, Ścig - wina npca. Coś jest nie tak z Jarofiejewem - jak zabiję go z dystansu, to gra nawet nie kwiknie, do zwłok także mogę podejść bez żadnego ale. Jednak kiedy jest żywy, promień około 5ciu metrów od niego to anomalia "No-log crash" :D Nie znana naukowcom, bo nie zostawia żadnych śladów - log pusty. Ma ktoś pomysł? Może łobuzowi z pliku coś usunąć?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez kocur21 w 13 Sty 2012, 14:36

Obiecałem sobie że tu więcej nie wdepne, ale coś mi nie daje ostatnio spokoju. Ale ile jest zakończeń w tym modzie 2 - 3
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Gizbarus w 13 Sty 2012, 17:42

Kocur21 - na początku w opisie masz podane że trzy, jedno prawdziwe... Serio tak trudno było to sprawdzić samemu?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez kocur21 w 13 Sty 2012, 21:28

Gizbarus ja zawsze czytam opis każdego moda. Przeszedłem go już dawno i zrobiłem obydwa zakończenia. Tylko że ktoś kiedyś wspominał o Trzecim zakończeniu jak by było ukryte i to mnie męczy, no i tu moje pytanie powtarzam : Czy w tym modzie są 2 czy 3 zakończenia. Bo fabuła jest prowadzona genialnie choć nieco naciągana a dla "3" zakończenia można było by się skusić do ponownego przejścia moda.
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 15 Sie 2024, 05:59
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Rumcajs93 w 14 Sty 2012, 00:26

W grze są możliwe 3 zakończenia. Masz wycinek z pewnego poradnika
...
Rozmawiamy z Gromowem (...) W tej chwili możemy już zakończyć grę.W rozmowie z Gromowem gdy wybierzemy opcję dialogową „Wygląda na to że nie mam innego wyboru” dojdziemy do pierwszego możliwego zakończenia , a jeśli skopaliśmy gdzieś po drodze misję poszukiwania brata to będzie to jedyne zakończenie.

Ale oczywiście nie po to przebiegliśmy całą Zonę kilka razy wzdłuż i wszerz by teraz na końcu rezygnować ze spotkania się z bratem.Wybieramy drugą opcję dialogową zaczynającą się od słów „A idźcie do wszystkich diabłów” Zostajemy teleportowani na teren za Czarnobylem 2.

Zostajemy teleportowani na teren Czarnobyla 2 za ogrodzenie. Przed nami Kryształ Rozumu. Po rozmowie w której reszta tajemnic zostaje odkryta Striełok rzuca w Kryształ otrzymaną od Siemieckiego Różą Wiatrów. Kryształ rozpada się i na jego miejscu pojawia się nasz brat Kapitan.Teraz trzeba się stąd wydostać.Po rozmowie z bratem dajemy mu teleporter otrzymany od Felczera.Brat znika a my ruszamy w stronę widocznego przy płocie teleportu.

Przyjść z pomocą Tropicielowi (...) pomagamy (...) Wydostań się z Czarnobyla 2 przy pomocy teleportu (...)
Tropiciel każe nam uciekać teleportami. Zaraz będzie zapowiadana emisja. Mamy 15 minut na znalezienie wyjścia. Ruszamy w znaną z podstawki trasę teleportami. Tylko tym razem przeciwnicy będą o wiele groźniejsi. Ścigając się z czasem posuwamy się z teleportu do teleportu eliminując po drodze żołnierzy świadomości Z.

Gdy staniemy przed ostatnim teleportem zapisujemy sobie grę (To jest teleport w obozowisku monolitu). Przed nami dwa możliwe zakończenia a czasu na decyzję będzie naprawdę niewiele.Ostatni teleport przeniesie nas prosto w pułapkę. Na miejscu będzie czekać na nas dwóch bojowników, jeden przed ,a drugi za nami. Jeżeli szybko nie zareagujemy to albo od razu zginiemy albo po pięciu sekundach pułapka przeniesie nas z powrotem przed Gromowa gdzie po krótkiej rozmowie zajmujemy miejsce brata w Krysztale Rozumu i oglądamy drugie możliwe zakończenie.

Rozwiązaniem jest zaraz po teleportacji błyskawicznie uciekać do tyłu by wyjść z pola działania pułapki.Od razu też likwidujemy kolesia który stał nam za plecami.Teraz na spokojnie kryjąc się za cysternami zabijamy drugiego. Szukamy na zewnątrz na ziemi drugiego teleportu.

Schodzimy na ziemię , korzystamy z teleportu.Przenosimy się do Sarkofagu przed Monolit gdzie oglądamy film z trzecim możliwym i prawdopodobnie właściwym zakończeniem.
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez bartlomieju1 w 21 Sty 2012, 14:52

Witam. Mój problem polega na tym że robię wszystko według instalacji, menu włącza mi się elegancko bez intro, cały haczyk jest w tym że gdy włączam nową grę pisze w pasku ładowania 'ładowanie obiektów' i gra wyskakuje mi do windowsa. Ktoś może wie co zrobiłem żle? sprawdzałem loga ale nic tam nie ma.
bartlomieju1
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 07 Paź 2010, 16:00
Ostatnio był: 04 Paź 2012, 21:11
Miejscowość: Żagań
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez scigacz1975 w 21 Sty 2012, 15:06

Na jakim patchu masz SoC?
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości