[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BLOOD_STALKER w 11 Cze 2009, 20:12

Acha no dobra to sam sprawdze
Mam pytanie czy gdybym do ABC mod dodał możliwośc jeżdżenia samochodzami i Polski Akcent v.2 to czy by gra chodziła czy nie bo niektóre mody nie współpracują razem ze sobą?

BLOOD_STALKER
Wygnany z Zony

Posty: 26
Dołączenie: 06 Cze 2009, 14:47
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 18:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 12 Cze 2009, 10:25

Może działać ale nie na 100%, jeżeli mody nie kolidują ze sobą to będzie działać. W przypadku moda na pojazdy to jak zadziała pożegnasz nowe mutanty i cały nowy spawn. Polski Akcent powinien działać ale nie mam pewności, zanim będziesz się o takie rzeczy pytał to wypróbuj.
Ostatnio edytowany przez S.T.A.L.K.E.R. 12, 12 Cze 2009, 11:48, edytowano w sumie 1 raz
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BLOOD_STALKER w 12 Cze 2009, 10:33

Acha czyli mod na samochody lepiej nie będe próbował ale Polski akcent spróbuje bo to jest świetny modzik odrazu jest leprzy klimat a czy mod winter mod by działał z ABC mod?

BLOOD_STALKER
Wygnany z Zony

Posty: 26
Dołączenie: 06 Cze 2009, 14:47
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 18:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez lektors w 23 Cze 2009, 14:31

Mam pytanie. Czy ktoś próbował połączyć tego moda z Arsenal Mod RC1?
Image
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Fragless w 23 Cze 2009, 15:39

Są wieści o 1.2? Czekam bo fajne brońki dodali i detonatory.
Fragless


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez pietrucha w 23 Cze 2009, 16:52

lektors napisał(a):Czy ktoś próbował połączyć tego moda z Arsenal Mod RC1?


Nie słyszałem ale nic takiego trudnego połączyć Arsenala z ABC wystarczą dobre chęci i f#uj roboty :D .
Łap ten temat może komuś się zechce to zrobić http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=51&t=2543&p=66809&hilit=dopisz#p66809
Awatar użytkownika
pietrucha
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 13 Maj 2009, 17:59
Ostatnio był: 31 Gru 2011, 18:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez nati20 w 24 Cze 2009, 19:00

mam mały problem. mam zainstalowanego tego moda i patch 1.0004 gra chodzi dobrze ale pojawił się problem ze schowkami. otóż od misji "uratowanie kreta" schowki są puste mimo że mam znajdźke w pda. problem pojawił się po tym jak miałam zejśc do podziemi do kryjówki striełoka, trwał wtedy horror time czy jakoś to się nazywa więc żeby nie ściągać do podziemi potworów, pobiegłam do tunelu i tam przeczekałam sprawe, mutanty wpadały do anomalii a te co się pojawiały od razu koło mnie zabiłam. wyszłam z tunelu i od tej pory wszystkie schowki które otwierałam są puste. nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale edytowałam moda w celu zwiększenia udzwigu tutkiem z forum. z udzwigiem nie ma problemu więc zrobiłam wszystko dobrze. zostawiłam oba pliki na wszelki wypadek i po zamianie ponownie na te z małym udźwigiem problem jest nadal, jakieś pomysly??
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BJ Blazkowicz w 24 Cze 2009, 20:25

W sumie to pomysł mam chwilowo jeden, mianowicie: poprzedni save. :+:
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez nati20 w 25 Cze 2009, 14:28

wczytałam sejva z wysypiska i schowki działały natomiast na żadnym sejvie z instytutu agroprom niee. chyba będe zmuszona przejść to raz jeszcze o ostatniego sejva na wysypisku. poczekam jeszcze dzień może ktoś będzie wiedział co zrobić. gre przechodze 3 raz więc to dla mnie nie problem cofnąć się- zawsze to więcej zabawy. pozdrawiam :wódka:

EDIT: no więc wczytałam 1 sejva z instytutu (zapomniałam o autosejvie) i działają. nie działała tylko w podziemiach ta co idzie się po schodach i wchodzi wybitą dziurą do tunelu z anomalią elektro. teraz jestem ponownie na wysypisku, stare schowki działają nowych jeszcze nie miałam ale chwilowo sprawa zamknięta :D
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez lektors w 29 Cze 2009, 17:12

Mam jeszcze 3 pytanka odnośnie tego moda.
1. Czy można zwiększyć sobie ilość mutantów spawnowanych podczas "horror time" może na początku jest trudno, ale np z kombinezonem nano ta walka staje się nudna.
2. Czy ten mod nie modyfikuje frakcji (w sensie nie zmienia zadań, dialogów itp)
3. Co trzeba zrobić aby sprzedać teleporter ( ten artefakt ). Słyszałem że jest bezużyteczny, gdyż powoduje crashe, a z racji że mam ich dosyć sporo to chciałbym je sprzedać, ale normalnie nie można. Co trzeba zrobić?

Z góry dziękuje.

PS. Jest to świetny mod :)
Awatar użytkownika
lektors
Tropiciel

Posty: 363
Dołączenie: 14 Cze 2009, 20:32
Ostatnio był: 03 Lut 2017, 05:22
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 55

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez nati20 w 11 Lip 2009, 19:08

mam mały problem z dokończeniem gry. jestem w sterowni monolitu rozbroiłam to coś i wyskakuje mi świadomość Z daje dołącz jest filmik i do tego punktu jest cacy ale jak już po filmiku wyskakuje autosave i ładuje mnie do nowej gry ląduje na pulpicie. zrobiłam sejva przed ostrzelaniem tej maszyny ale też nie wchodzi działa dopiero ten sejv tuż przed zabiciem npc przed maszyną. patrzyłam ale log jest pusty, wyrzuciłam go i włączyłam od nowa gre i tak samo pulpit, patrze w logu znowu pusty i 0 kb. wie ktoś może co może być przyczyną??

EDIT: ok problem sam się rozwiązał, wczytałam starszego sejva i jest okej ;)
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Futrzak w 29 Lip 2009, 17:20

mam problem z tym modem gdy chcialbym z kims porozmawiac wyrzuca mnie na pulpit wszystko inne dziala nawet handel
latka 1.0005 i mod abc inferno pl
prosze o pomoc

Z tego co pisze w pierwszym poscie tematu mod jest pod patcha 1.0004... - caleb59
Awatar użytkownika
Futrzak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 16 Lip 2009, 18:57
Ostatnio był: 28 Sie 2009, 22:31
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości