[ABC Inferno] Piekło na ziemi

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez KoweK w 23 Mar 2009, 23:47

Ja pograłem około godziny gry i wywaliłem z dysku.
Właściwie po graniu wcześniej w Oblivion Lost i AMK MOD nie zauważyłem tutaj żadnych plusów, no może niektóre tekstury (pomijając teksturę rąk) i to, że są zestawy do naprawiania ekwipunku.
Moje minusy:
-głupi, czerwony ekran gdy dostajemy
-wytrzymałość przeciwników (ile kulek bandyta potrafi przyjąć na klatę jeszcze?!)
-zmienianie się pogody (choć jest ładna, to IMO taki błysk, a tu nagle mgła albo coś nie jest w moim guście)
-HUD (nie przypadł do gustu)
-Gdy siedziałem w Kordonie, to nagle z dachu wyskoczyły dwie chimery i jeden kot. Nie chodzi o to, aby było to trudne, ale co to ma być?! ;o

Może dla niektórych mod się podoba, ale mi osobiście ani trochę nie przypadł do gustu :)
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5649
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 15:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1473

Reklamy Google

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez xxKoMiSxx w 26 Mar 2009, 15:59

Pograłem już trochę dłużej...
Czy mógłby ktoś powiedzieć co zrobić, żeby nie było tych horror time'ów, blowout'ów i tej pogody (które pliki usunąć?)
Wyrzucić 'nowe' mutanty i ich spawny, bo to trochę niezbyt mi pasuje [skaczące coś? i pseudodog w kordonie...]
I jeszcze usunąć ten czerwony ekran gdy dostaniemy.

Z góry dziękuję :)
xxKoMiSxx
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 17 Mar 2009, 21:11
Ostatnio był: 07 Lut 2017, 17:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Sleszu w 27 Mar 2009, 03:24

Witajcie bracia stalkerzy :). Od kilku dni bawię sie z modem ABC inferno PL(z nowymi tekstami), i muszę powiedzieć, że to rzecz wspaniała. Prócz kilku problemów natury "witaj mój pulpicie" spowodowanych portalami nie miałem z nim żadnych problemów. I tutaj rodzi sie me pytanie do Was, gdyż po dotarciu do monolitu pod sarkofagiem dzieją się rzeczy dziwne związane z możnością zapisu gry - tj. przed wypowiedzeniem życzenia mogę "sejwować", po - gra crash-uje. Znacie może źródło tego problemu? Jeżeli moje pytanie nie jest nowe i pojawiło się już kiedyś, wybaczcie, mam dość googlowania i interaktywnego "wertowania" stronic różnych forów. Z góry dzięki za odp., :) Pozdrawiam

P.S A tak swoją drogą, do kogo można się zgłosić, by zaoferować udział w lokalizacji moda?(niekoniecznie tego. Jeżeli zły dział na takie pytania, przepraszam ponownie za spam :))
Awatar użytkownika
Sleszu
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 27 Mar 2009, 03:13
Ostatnio był: 30 Lip 2022, 02:46
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Powinnościowiec w 26 Kwi 2009, 10:59

Są w tym modzie pojazdy?
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 26 Kwi 2009, 12:32

Z tego co pamiętam to nie.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez Maly Mod w 10 Maj 2009, 15:30

Ehh Mam Mały problem .(napisałem tu bo nie chciałem zakładać nowego tematu)
Jestem W agropromie i jak mam iść po skrzynkę z papierami to mnie zabijają , wojsko zbiera sie przy wyjściu z fabryki
po zabiciu tych 2 na drodze (zabici po cichu z vipera 5 z tłumikiem) i jak podejdę dość blisko to mnie rozsiekują na kawałki. Ale przed chwilą zauważyłem jeszcze jeden problem jak im zwieje to po chwili jest horror time i jak tłukę w zombiki to w oddali pojawia sie 2 takich grubych i niskich w płaszczach i z anomali mnie siekają. Jak ich zabić bo 5 magazynków z vipera nic nie daje. Proszę pomóżcie !

Taki gnój w płaszczu to Burer. Jeśli nie masz amunicji - spierd*laj jak najdalej. -C17


Edit:Kiedy będzie ver.1.2? na jakimś forum gsc o tym piszą ?bo z angola cienki jestem i nie łapie ktoś coś słyszał o update?
Maly Mod


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BLOOD_STALKER w 11 Cze 2009, 19:28

A podacie link do spolsczenia tego moda

BLOOD_STALKER
Wygnany z Zony

Posty: 26
Dołączenie: 06 Cze 2009, 14:47
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 18:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 11 Cze 2009, 19:34

Proszę bardzo:

Chyba spolszczenie.
http://rapidshare.com/files/89890561/AB ... _Texty.rar

Chyba polska wersja.
http://rapidshare.com/files/85479352/ABC_INFERNO_PL.rar

Radze ci się zapoznać z TYM a dokładniej z postem Przemka77.
Na przyszłość czytaj cały temat.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BLOOD_STALKER w 11 Cze 2009, 19:50

Przeczytałem to ale nei rozumiem tylko do wojska i do ekologów można dolączyc a do monolitu można?

BLOOD_STALKER
Wygnany z Zony

Posty: 26
Dołączenie: 06 Cze 2009, 14:47
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 18:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 11 Cze 2009, 19:55

Z tego co pamiętam to u pana sidorowicza można dołączyć do wszystkich łącznie z monolitem, pierwszy wybór frakcji jest chyba darmowy a za następne trzeba płacić. O ile dobrze pamiętam.
Ostatnio edytowany przez S.T.A.L.K.E.R. 12, 11 Cze 2009, 19:58, edytowano w sumie 1 raz
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez BLOOD_STALKER w 11 Cze 2009, 19:56

Acha dobra dzięki to muszę sobie na tym modzie pograc
A jeszcze jedno a czy ten mod dodaje możliwośc jazdy autami i takie fajne pancerza ja kw oblivion lost są ten kombinezon najemników z flagą róską ten z maską gazową najemników ten niebieski strój taki itd.?

BLOOD_STALKER
Wygnany z Zony

Posty: 26
Dołączenie: 06 Cze 2009, 14:47
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 18:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: [ABC Inferno] Piekło na ziemi

Postprzez S.T.A.L.K.E.R. 12 w 11 Cze 2009, 20:11

Na pewno dodaje Nano Suit i chyba czarny egzoszkielet, co do innych pancerzy nie jestem pewien, niebieskie kombinezony stalkerów noszą postacie jak np. Wilk, Bies itp. Co do wyglądu pancerzy to nie jestem pewien. Samochodów nie ma. Ale uprzedzam dawno (chyba z rok) nie grałem w tego moda i najlepiej sprawdź sam.
Please respond.
S.T.A.L.K.E.R. 12
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 12 Kwi 2009, 14:08
Ostatnio był: 27 Lip 2012, 18:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości