[Tajne Ścieżki 2]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 20 Lip 2011, 17:05

Dobra kolejny problem mam. (Pewnie dużo się tego uzbiera do czasu dostania się do baru) Tym razem chodzi o pomoc Diakonowi w walce ze specnazem. Djcycu ty już raz pisałeś jak to zrobić ale nie potrafię w pełni zrozumieć tego co tam pisałeś. Możesz napisać o tym jeszcze raz bardziej szczegółowo?
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 20 Lip 2011, 18:00

A czemu nie? :D Słuchaj więc uważnie. Biegnij boczkiem a właściwie prawą stroną aż pod budynkiem by nie nachapać się promieniowania. Wtedy jak już dobiegniesz do miejsca gdzie zaczyna się jatka z wojskowymi zapoczątkowana przybyciem w to miejsce Diakona rozejrzyj się. Przed sobą będziesz miał stosik rur na które wejdź i nisko przykucnij byś był zakryty od przodu. Poczekaj na panów monolitowców i Diakona lecz stój tyłem do miejsca zespawnowania się wojskowych. Ujrzysz wtedy właśnie jednego z wojskowych pod rurociągiem który będzie chciał raz dwa sprzątnąć Diakona a więc póki jeszcze się nie zdąży przygotować zabij go i zapisz grę. Jak Diakon zginie i odczytasz grę to ucieknie trochę do tyłu a jeśli nie zginie to powinien się chować za tą ogromną beczką. Rozwalisz więc całą resztę wojskowych i jeśli chcesz to pozwól zginąć monolitowcom. Zarobisz sprzętu i amunicji dodatkowo. Po wykonaniu tego aktu Diakon wróci na miejsce przybycia gdzie z nim będziesz miał porozmawiać :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 21 Lip 2011, 18:36

Ehh... Wiedziałem że tak będzie. Ta Prypeć tak mnie wnerwia że już nie mogę jej znieść. Ktoś ma save tuż po wyjściu z Prypeci?

Edit: Noż teraz to przesada. Jeszcze bugtrap mi wyskoczył. Nawet nie ma fatal erroru ale jest tam wpisane tylko takie coś:
Kod: Zaznacz wszystko
***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M).
        Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better).
* phase time: 1375 ms
* phase cmem: 257961 K
Klient: Synchronizacja...
* phase time: 11 ms
* phase cmem: 257961 K
* [win32]: free[1351656 K], reserved[82368 K], committed[663064 K]
* [ D3D ]: textures[91164 K]
* [x-ray]: crt heap[257961 K], process heap[6191 K], game lua[17364 K], engine lua[207 K], render[0 K]
* [x-ray]: economy: strings[5909 K], smem[0 K]
[16-9] get_xml_name for[game_tutorials.xml] returns [game_tutorials.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_credits.xml] returns [ui_credits.xml]
[16-9] get_xml_name for[ui_movies.xml] returns [ui_movies.xml]
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\doktor.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\lesnik.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\privet.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin2.ogg
! Missing ogg-comment, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\bandits\trade_mono.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\yantar\kruglov_radiation_quest_12.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\leila.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\lesnik_start.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\antikvar.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\antikvar1.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin3.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\vstrecha.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\graf.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\karina.ogg
! Invalid ogg-comment version, file:  c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\backup\mervin1.ogg
stack trace:

001B:0625B5A2 xrGame.dll
001B:06262555 xrGame.dll
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Baron w 22 Lip 2011, 11:12

Mam problem z pobraniem spolszczenia. Wg witryny ściągnąłem ponad 3GB, podczas gdy ja zassałem jedynie Zew Monolitu... Co mogę zrobić?

Kod: Zaznacz wszystko
Jesteś zalogowany jako:
Wykorzystałeś w tym miesiącu 3265.25 MB z 3000 dostępnych MB transferu

Polonizacja z 20.03.11 do wersji niespakowanej z patchem kumulatywnym 0.8 TT2 PL beta
Przykro nam ale wykorzystałeś cały transfer dostępny dla Ciebie na ten miesiąc z tego powodu nie możesz pobrać plików z naszego serwera.
Jeśli pobrałeś jakiś plik z błędem i chcesz pobrać go ponownie napisz do Portals PM na forum.

Plik pobrano już: 177 razy
Sumu MD5 pliku to: 5a5f0ed2f3d27eaa0e8e399194e24e5e
Rozmiar pliku: 20281884 bajtów (19.34 MB)
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez vicell w 22 Lip 2011, 12:26

To dlatego bo ściągasz to spolszczenie jako gość a wszyscy goście mają jeden wspólny limit. Będziesz musiał się zarejestrować tam żeby mieć pusty limit 3 GB.
Image

"Walcz za Wolność. Zabijaj za pieniądze." - Cytat z JA2.

Za ten post vicell otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Baron.
Awatar użytkownika
vicell
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 26 Wrz 2010, 11:08
Ostatnio był: 27 Maj 2014, 22:34
Miejscowość: Moskiewskie metro.
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez Baron w 24 Lip 2011, 00:19

Dzięki za pomoc.
Teraz chciałbym jeszcze poprosić o możliwość usunięcia kiwania się obrazu przy celowaniu przez lunetę. Tak wiem - realizm, ale dla mnie przede wszystkim liczy się fun z gry. W którym pliku to będzie?
-------------------------------------
Gdzie leży kontener z medykamentami dla Salomona? Znalazłbym sam, ale i tak na razie gram nieuczciwie (nieśmiertelność i skok), bo nie chce mi się powtarzać biegania po sarkofagu. Czemu jak idę spać w nocy, a budzę się w południe, to nadal jest ciemno?

Uwagi moderatora:

Mogłeś edytować wcześniejszy post...
Baron
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 11:21
Ostatnio był: 01 Cze 2020, 23:05
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez k4r00 w 24 Lip 2011, 02:11

Witam.
Mógłby ktoś zapodać save po misji uratowania Ducha, przed przejściem na ATP?
Bo zje*ałem misję z przesłuchaniem więźnia na początku gry, gdyż Diakon zginął, a nie chcę powtarzać całego wątku monolitu od nowa. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 24 Lip 2011, 02:43

Chodzi o uratowanie Ducha w Prypeci czy w Magazynach Wojskowych?
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez k4r00 w 25 Lip 2011, 16:17

Po uratowaniu Ducha (czy tam Kła) i przejściu z nim w stronę Ścieżki do ATP.

EDIT: To może posiada ktoś save z misji zabicia Bibliotekarza na bagnach?
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez djcycu w 25 Lip 2011, 21:16

Użyć Grawikarabinu albo strzelać z ostrej amunicji po wdrapaniu się na most :) Potem pozabijać pajączki ażeby nam pieska Doktora nie zabiły i save nieporzebny.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez k4r00 w 25 Lip 2011, 21:42

Cycu czytaj poprzedni mój post :) Potrzebny mi sejw bo nie chce mi się przechodzić od nowa. Podobną sytuację miałem w jedynce, gdy spieprzyły mi się sejwy.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: [Tajne Ścieżki 2]

Postprzez jalkavaki w 25 Lip 2011, 22:04

Mam save tuż przed zabiciem "Łamignata" na bagnach. Tyle, że gram na Cromm'a modzie plus moje udziwnienia (m.in. do 40 kg udźwig).
Ostatnio edytowany przez jalkavaki, 26 Lip 2011, 19:50, edytowano w sumie 1 raz
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.

Za ten post jalkavaki otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości