[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 15 Lis 2013, 20:47

Tajne Ścieżki 2 są jeszcze lepsze. :) To rozwinięcie Zewu Gumolitu.

Z tego co pamiętam, to w Dziczy Serce Kontrolera spawnuje się w niedostępnym miejscu dla nas, czyli za betonową ścianą obok napromieniowanej hali, tej, którą widzimy zaraz po wyjściu z tunelu gdzie w podstawce siedziały najemniki i strzelali do nas, gdy wyszliśmy z Baru.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 19 Lis 2013, 16:47

Dorwałem serce kontrolera w Dziczy. Zespawnował sie przy 3 garażach, blisko napromieniowanej hali ;).
Mam pytanko: posiadam 4 części mapy schowka Siemnickiego. Idąc do Kabla w opcjach dialogowych nie ma żadnej mozliwości nawiązanie do schowka. Pojawiła się za to szansa otworzenia nowej ścieżki za 2 absoluty. I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez matius_007 w 19 Lis 2013, 16:55

mayer99 napisał(a):Dorwałem serce kontrolera w Dziczy. Zespawnował sie przy 3 garażach, blisko napromieniowanej hali ;).
Mam pytanko: posiadam 4 części mapy schowka Siemnickiego. Idąc do Kabla w opcjach dialogowych nie ma żadnej mozliwości nawiązanie do schowka. Pojawiła się za to szansa otworzenia nowej ścieżki za 2 absoluty. I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???

Zacznijmy od tego czy wziąłeś zadanie na poszukiwanie schowka Siemieckiego od tego kolesia z wysypiska? Bo jeśli nie to nic tobie nie pomoże.Miałem ten sam problem grając w TŚ2 Final Update. Aby zadziałał skrypt dialogowy musisz mieć w PDA aktywne zadanie.
Awatar użytkownika
matius_007
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:36
Ostatnio był: 23 Cze 2018, 23:27
Miejscowość: Trojmiasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -2

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Pangia w 19 Lis 2013, 17:02

mayer99 napisał(a):I teraz moje pytanie: czy wskazówka co do schowka pojawi się dopiero po otworzeniu kolejnej ścieżki? Wyczytałem na forum, że Kabel może pomóc w znalezieniu schowka gdy posiadamy 4 części mapy...Jak to w końcu jest???

no w życiu nie zgadniesz kto to napisał(a):informację o położeniu schowka możemy kupić od jednego z NPC-ów pod warunkiem, że posiadamy czwarty i ósmy fragment mapy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 19 Lis 2013, 18:11

Jasne. że posiadam zadanie na odnalezienie schowka w PDA. Jednak fragmenty mapy, które mam to: 1,2,3 i 8....
Pozostaje pytanie który npc sprzeda nam cynk o schowku...? Czy jest to Kabel?
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 19 Lis 2013, 18:20

Tak, on.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MajorDiegtiarov w 23 Lis 2013, 20:22

Witam otóż pobrałem zew monolitu ukryte z ścieżki z waszego downloadu i mój problem jest następujący otóż mam oddać chyba ostatni manuskrypt merwinowi przenosi mnie w tej chwili na dach jakiegoś budynku tam są dwaj najemnicy i o to chodzi ze ja, ledwo wyciągnę bron, a oni mnie zabijają co więcej nawet jak wyciągnę bron zabije, chociaż jednego polowa magazynka w głowę z l85A2, to tamten drugi jednym może dwoma strzałami z vintoreza zabije, o ile przy 2 manuskrypcie chyba ten problem rozwiązałem nie wskakiwać do teleportu tak tu się nie da tego przejść i moje pytanie tak ma być, czy to jakiś bug ze są takie obrażenia od broni z strony tych najemników, przy czym ja, żeby zabić jednego muszę wyladowac pol, o ile nie cały magazynek gram na poziomie początkujący, jeżeli, to pomoże jak np oglądałem filmy z zewu monolitu ukryte ścieżki na yt od NightCondoraPL, to u niego takich obrażeń bronie najemników nie zadawały
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 23 Lis 2013, 20:37

Spróbuj wskoczyć w teleport i już w teleporcie biegnąć przed siebie. Patrz przy okazji na minimapę, abyś rozeznał się gdzie jest ściana a gdzie pusta przestrzeń.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MajorDiegtiarov w 23 Lis 2013, 20:44

ale nie mi nie chodzi o to na terenie elektrowni, to wykiwałem, po prostu nie wskakując w ten teleport chodzi mi o to jak bierze się manuskrypt z tego dachu w jakimś budynku w Prypeci przed tym jak merwin mówi, czy w dzieciństwie lubiłem chodzić po strychu, czy jakoś tak następuje potem teleport na ten strych dach, czy, co to tam jest w Prypeci i tam obecnie tkwię próbowałem nawet szybko wziąć manuskrypt i uciekać z tam tond, ale nie zdążam, bo mnie zabijają, a 1 strzałem z vintoreza
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 23 Lis 2013, 21:18

Na jakim poziomie trudności grasz?
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MajorDiegtiarov w 23 Lis 2013, 21:24

Pisałem początkujący
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 23 Lis 2013, 21:41

Zrobisz więc małe oszustwo. Wejdź do(uprzednio robiąc kopię pliku, o którym piszę!):

Kod: Zaznacz wszystko
gamedata/config/creatures
i otwórz plik

Kod: Zaznacz wszystko
actor.ltx


Znajdź tę sekcję:

Kod: Zaznacz wszystko
[actor_immunities_gd_novice]


I w poniższych sekcjach:

Kod: Zaznacz wszystko
burn_immunity             = 0.45            ;ęîýôôčöčĺíňű čěěóíčňĺňŕ
strike_immunity          = 1.
shock_immunity             = 0.45
wound_immunity            = 0.45
radiation_immunity          = 0.45
telepatic_immunity          = 0.45
chemical_burn_immunity       = 0.45
explosion_immunity          = 0.1
fire_wound_immunity        = 0.45


Zmień wszędzie wartość na 0. Zapisz plik i wejdź do gry. Będziesz na chwilę nieśmiertelny, co pozwoli Ci przejść to upierdliwe zadanie. Po ukończonym zadaniu przywróć kopię tego pliku(actor.ltx).
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MajorDiegtiarov.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość