[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez siewka181 w 09 Wrz 2013, 16:39

Problem z modem juz na początku.. Za pierwszym rozpoczęciem gry zabiły mnie błyski w autobusie .. Odczekałem te intro i odrazu po wejściu do gry napis że to koniec gry i cos na niebiesko błyskało obok autobusu.
Po drugie gdy jakoś za x razem z kolei nie zabiło mnie nic to po rozmowie z tym gosciem w autobusie nie moge z autobusu wyjsc.. Pozdr jakaś chu*nia a nie gra a szkoda bo fajnie sie zapowiadało.
siewka181
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 07 Wrz 2013, 08:05
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 08:47
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mCq w 09 Wrz 2013, 18:05

Zainstaluj Tajne Ścieżki 2. To ten sam mod, tyle że wzbogacony o nowe bajery i bez bugów.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 09 Wrz 2013, 18:11

siewka181 napisał(a):Problem z modem juz na początku.. Za pierwszym rozpoczęciem gry zabiły mnie błyski w autobusie .. Odczekałem te intro i odrazu po wejściu do gry napis że to koniec gry i cos na niebiesko błyskało obok autobusu.
Po drugie gdy jakoś za x razem z kolei nie zabiło mnie nic to po rozmowie z tym gosciem w autobusie nie moge z autobusu wyjsc.. Pozdr jakaś chu*nia a nie gra a szkoda bo fajnie sie zapowiadało.



Odpal grę od nowa, a nie wczytuj save'a. Po prostu trafiłeś niefortunnie na anomalię Elektro. Zdarzyło mi się to kilka razy. Odpalenie nowej gry zawsze pomagało.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez siewka181 w 09 Wrz 2013, 18:13

teraz udało mi sie wyjsc ale nie ma oznaczen gdzie mam isc po snorki.
Niebo jest czarne choc jest 9godzina.
Znikły mi z pd oznacczenia miejscc w których przechodzi sie do innej lokacji i wgl jakieś dziwne glicze sie zdarzają ;/
siewka181
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 07 Wrz 2013, 08:05
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 08:47
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Ranger801 w 09 Wrz 2013, 18:16

Snorki są przy diabelskim młynie a znaczków przejść jeszcze nie ma bo samych przejść jeszcze nie ma, później będą dostępne. Wraz z rozwojem fabuły
Ranger801
Łowca

Posty: 410
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 11:57
Ostatnio był: 28 Sie 2016, 16:12
Miejscowość: Miejsce zamieszkania nieznane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 94

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 09 Wrz 2013, 18:17

siewka181 napisał(a):teraz udało mi sie wyjsc ale nie ma oznaczen gdzie mam isc po snorki.


Bo nie czytasz dialogów. W nich jest wszystko napisane. Jeśli nie chcesz czytać dialogów albo to dla Ciebie zbyt trudne, to sobie najlepiej odpuść tego moda i idź pograj w symulator fryzjera na onkologii.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez siewka181 w 09 Wrz 2013, 19:05

Wiem że w okolicach młyna. Byłem nie ma żadnego potwora w całym mieście.
Chodziłem ok. 1h po tym mieście i nic nie spotkałem tylko pełno artefaktów nazbierałem.
Koło młyna się cały czas kręciłem tam pełno elektro jest ale nic tam nie było ;d.
Nie wiem juz o co chodzi ;p
siewka181
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 07 Wrz 2013, 08:05
Ostatnio był: 22 Wrz 2013, 08:47
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Turek RGS w 11 Wrz 2013, 12:38

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest kontener dla Łukasza ? Bo stoje w fabułą w miejscu i nic nie moge zrobić.
Turek RGS
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 29 Sie 2013, 11:42
Ostatnio był: 11 Wrz 2013, 12:38
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 11 Wrz 2013, 12:42

A dialogi jaśnie pan czyta? W nich jest napisane WSZY-KURWA-STKO. Marnie widzę waszą przyszłość, jak nie chce się wam przeczytać paru linijek tekstu.
Kontener jest przy rozpieprzonym śmigłowcu w Czerwonym Lesie, w okolicach skrzydeł.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez LordHagen w 14 Wrz 2013, 19:42

Siema!
Ostatnio postanowiłem pograć w tego moda i mam prosbę- czy autor tematu mógłby edytowac pierwszy post i wywalic z niego nieaktualne juz linki do pobrania patchy i wklejenie nowych? Zapewne ktoś już dodał post z aktualnymi linkami, ale łatwiej będzie znaleźć, jeśli będzie to na górze ;)
Chodź, opowiem Ci bajeczkę,
O dalekiej Ukrainie,
Wy**bało elektrownię,
Czarnobyl nie żyje!
LordHagen
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 17 Mar 2013, 11:05
Ostatnio był: 28 Maj 2014, 21:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 5

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez El Diablo w 29 Wrz 2013, 19:27

Czy ktoś już miał problem z workiem z trawą? Chodzi o to, że generalnie woreczek mam, ale w momencie gdy przekazuję go Kniaziowi, wita mnie pulpit, bez ostrzeżenia, a log pusty :/
Czasem podobne akcje z wylotem na pulpit mam przy spotkaniu z niby-olbrzymami, czasem zdarzy się wylot - oczywiście log pusty - czasem nie dzieję się nic i gram dalej :/
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Tykersky w 14 Paź 2013, 11:28

Siema, znalazłem jeden podobny temat na forum ale linki już wygasły, a nie będę odkopywał.
Problem jest taki - Mam Stalkera z Auchana, extraklasyka, takie złote małe pudełko, są tam dwie płyty - jedna do instalacji gry no to wiadomo, druga dodatkowa na której sa mapy, jakies poradniki i patche 04,05,06.
Instaluje gre i wychodzi na to że gra jest juz spatchowana do wersji najnowszej czyli 1.0006 i co teraz mam zrobic ? Wiekszosc modów w tym ten co chcialem zagrac czyli Zew Monolitu na ta wersje nie działa (bodaj oblivion lost tylko). Znam po czesci jak sie robi downgrade ale troche sie gubie, prosze o pomoc ja wam wypisze co robie by obnizyc wersje i moze ktos wychwyci błąd:

1.Instaluje gre
2. Zmieniam w rejestrze wersje gry z 1.0006, na 1.0001
3. Instaluje patch 1.0004 (instalacja normalnie wtedy działa, tylko wychodzi błąd po instalacji ze nie mozna otworzyc pluku readme)
4. Klikam na plik exe lub skrót - wychodzi natychmiast błąd i tylko zostaje przycisk OK i tyle (zaraz zainstaluje stalkera ponownie i zrobie ss tego bledu)
Coś wyczytalem na jednej z ruskich stron, że trzeba jakies pliki wcześniej usunąc, coś pisało o .exe, wiec jak go usunalem z folderu "bin" to wychodzi mi komunikat patcha - ze nie mozna odnalesc wersji gry.

Edit:
Hmm powiem wam że ruszył staker. Tym sposobem co napisalem, bez usuwania niczego. Tyle ze w menu glownym pisze wersja gry 1.0006, ale juz w rejestrze 1.0004. No to instaluje Zew Monolitu, ciekawe czy zadziala.
Edit 2:
Żeby nie robic kilku postów pod sobą edytuje ten. Wiec tak gry nie da sie kompletnie zapisać w sarkofagu oraz ogolnie w elektrowni, jedyny zapis jaki działa to autosave miedzy wczytywaniem lokacji. Czyli potwierdza sie to co na 1 stronie. Gdy zapisze i sprobuje wczytac - bugtrap, raz z blędem, a raz po prostu wywali bez blędu glownie to wychodzi plik xcore.dll ze cos tam jest nie tak, ale nie ważne - ważne jest to że nie crashuje mi samej rozgrywki, wlasnie mam misje by isc pierwszy raz do Prypeci. Niby tam juz bede mogl normalnie zapisywac bo tak zyc na samym autozapisie to wiecie, ja ponad 20 razy wykonywalem zadanie z ta grupa stalkerow w egzoszkieletach których mamy rozwalic w 2-3 zadaniu. Jezeli dalej nie beda wychodzily zadne crashe itp to moze warto ten sposob na downgrade wersji przykleić gdzies ? Ludzie kupują z ekstraklasyki i innych zrodel stalkera a tu wersja 1.0006 i dupa nie pogra sie w wiekszosc modow.
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość