[Autumn in Chernobyl BETA] czyli retekxtur i nie tylko...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Reaper w 30 Paź 2007, 23:49

Link poprawię jak tylko znajdę trochę czasu, bo modzik trochę się uploaduję.

EDIT: Link poprawiony.
Image
W S.T.A.L.K.E.R.-rze NIE ma AK-47 tylko AK-74S...
Awatar użytkownika
Reaper
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 09 Cze 2007, 11:59
Ostatnio był: 27 Lis 2013, 23:51
Miejscowość: Wysypisko, Placówka Powinności
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Stalk3r w 05 Lis 2007, 18:30

xxx napisał(a):No no no, nieźle się spisaliście, gratulacje :) Nie chce mi się instalować tego moda (zresztą link nie działa), ale ze screanów widzę, że nieźle się napracowaliście. Tak trzymać, panowie! :wink:

Z chęcią zobaczyłbym jeszcze... ZIMĘ w Stalkerze :) Tj. padający i leżący na ziemi śnieg, drzewa bez liści, Stalkerów i bandytów oraz wszystkich innych ludzi owiniętych grubymi szalikami i w grubych kurtkach, zamarznięte kałuże na których można się przewrócić i powybijać sobie zęby, ciężarówkę "Kamaz" przerobioną na pług, lodowiska zamiast jeziorek i rzek, itp. itd. Szkoda, że sam się nie znam na programowaniu i tworzeniu grafiki, bo już bym się zabrał za tworzenie zimowej wersji Stalkera... :P :wink:



Chcesz zime w stalkerze?No to masz,linka do moda jeszcze nie mam. http://pl.youtube.com/watch?v=ssrQzQvCe0U
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Postprzez MCaleb w 05 Lis 2007, 19:00

Mod jest tu - http://wintermod.3dn.ru/ ,ale chyba jeszcze jest w trakcie tworzenia. Przetłumaczyłby ktoś? Ja nie mam czasu dukać.

EDIT: Znalazłem, jest wersja 0.3 do pobrania - http://daimon.net.ru/load/4-1-0-132 .
There is nothing in this world worth believing in...
Image

MCaleb
Wygnany z Zony

Posty: 551
Dołączenie: 09 Cze 2007, 23:23
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 19:57
Miejscowość: Mars
Kozaki: 8

Postprzez MeZZerschmitt w 01 Gru 2007, 18:56

link do moda autumn nie działa :(
...a tak chciałem w niego zagrać
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Polski zolnierz w 01 Gru 2007, 21:12

Autum'a polecam gorąca, a co do wintera. To wygląda zarąbiście...tylko pytanie, podobno nikt jeszcze nie rozgryzł X-RAY'a co do modelowania....a ta śnieszka to co ? No i ta animacja pod koniec co on ugniata se tą śnieszke!
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez Reaper w 03 Gru 2007, 00:09

MeZZerschmitt napisał(a):link do moda autumn nie działa :(
...a tak chciałem w niego zagrać

Za kilka dni wyjdzie nowa, ulepszona wersja, cierpliwości.

PS
Wtedy naprawię wszystkie linki, bo na razie nie miałem za bardzo czasu.
Image
W S.T.A.L.K.E.R.-rze NIE ma AK-47 tylko AK-74S...
Awatar użytkownika
Reaper
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 09 Cze 2007, 11:59
Ostatnio był: 27 Lis 2013, 23:51
Miejscowość: Wysypisko, Placówka Powinności
Kozaki: 2

Postprzez rusek94 w 05 Gru 2007, 19:36

nie moge sie przylaczyc do najemnikow, w rostoku po zabiciu naukowcow probuje porozmaiwac z Wilczarzem i d..pa wywala do windowsa pomocy :|

PS.

chcialem jeszcze dodac ze mam wersje 1.0003 choc nie wiem czy ma to z tym jakis zwiazek
Awatar użytkownika
rusek94
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 23 Wrz 2007, 09:17
Ostatnio był: 15 Lip 2012, 20:45
Miejscowość: Nierada
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Postprzez Dwight w 05 Gru 2007, 21:11

MCaleb napisał(a):Mod jest tu - http://wintermod.3dn.ru/ ,ale chyba jeszcze jest w trakcie tworzenia. Przetłumaczyłby ktoś? Ja nie mam czasu dukać.

EDIT: Znalazłem, jest wersja 0.3 do pobrania - http://daimon.net.ru/load/4-1-0-132 .



Oto co napisali twórcy moda na stronie, która podał MCaleb w drugim linku:

1. śnieg na wszystkich lokacjach
2. Zmienione drzewa na "gole" i ośnieżone
3. Trawa, rośliny pokryte sniegiem

Archiwum rozbite na trzy części

Mam nadzieję że komuś to pomoże :) w razie czego służe pomocą, bo dość dobrze znam rosyjski

Aby być sprawiedliwym... Pisz posty z użyciem polskich znaków - ą, ę ó, ł... Powoli na forum mamy atak nowych zasad ortografii i pisowni języka polskiego. L


zrobione..
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Postprzez Reaper w 06 Gru 2007, 14:36

rusek94 napisał(a):nie moge sie przylaczyc do najemnikow, w rostoku po zabiciu naukowcow probuje porozmaiwac z Wilczarzem i d..pa wywala do windowsa pomocy :|

PS.

chcialem jeszcze dodac ze mam wersje 1.0003 choc nie wiem czy ma to z tym jakis zwiazek


Wejdź w Mój Komputer->Dokumenty udostępnione->STALKER-SHOC->logs
Tam znajdź plik tekstowy xray_<nazwa użytkownika> i napisz co pisze obok [FATAL ERROR].
Grasz na modzie od początku, czy od sejwa?

PS
Autumn i Chernobyl 2 już w fazie beta testów :) .
Image
W S.T.A.L.K.E.R.-rze NIE ma AK-47 tylko AK-74S...
Awatar użytkownika
Reaper
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 09 Cze 2007, 11:59
Ostatnio był: 27 Lis 2013, 23:51
Miejscowość: Wysypisko, Placówka Powinności
Kozaki: 2

Postprzez MeZZerschmitt w 06 Gru 2007, 19:38

PS
Autumn i Chernobyl 2 już w fazie beta testów Usmiech .

Reaper błagam pośpiesz się, bo ślinka mi cieknie na tego twojego moda strasznie. :D
I szlag mnie trafia, że nie mogę go zassać
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Reaper w 07 Gru 2007, 23:17

Stara wersja już się uploaduję. Z nową wersją jest 1 problem, więc premiera się opóźni.

EDIT: Link do starej wersji uaktualniony.

EDIT 2:
rusek94 napisał(a):nie moge sie przylaczyc do najemnikow, w rostoku po zabiciu naukowcow probuje porozmaiwac z Wilczarzem i d..pa wywala do windowsa pomocy :|

PS.

chcialem jeszcze dodac ze mam wersje 1.0003 choc nie wiem czy ma to z tym jakis zwiazek


U mnie wszystko działa, można zostać najemnikiem.
Image
W S.T.A.L.K.E.R.-rze NIE ma AK-47 tylko AK-74S...
Awatar użytkownika
Reaper
Stalker

Posty: 132
Dołączenie: 09 Cze 2007, 11:59
Ostatnio był: 27 Lis 2013, 23:51
Miejscowość: Wysypisko, Placówka Powinności
Kozaki: 2

Postprzez MeZZerschmitt w 09 Gru 2007, 00:44

Mod zainstalowany.
Powiem szczerze: GENIALNY! Po prostu textury gicior. Szczególnie jeżeli chodzi o mutanty, broń, ludzi i niebo....bardzo fajnie to się prezentuje. Cieszy mnie to że mogłem spokojnie odpalić swojego save'a.
Mam nadzieję, że szybko ukaże się nowa wersja.

Mam tylko trzy pytanka, dlaczego nie słychać praktycznie w ogóle dźwięku wybuchu przy rzucie granatem albo strzałem z granatnika?

Oraz, dlaczego czasami mam takie motywy w rozmowie (chodzi o polskie znaki):
Image

Do kogo mam się udać, żeby dołączyć do Powinności (pytałem już Woronina i tego drugiego ważniaka, a później wszystkich w bazie....i nic)?
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości