[utAMK] by utak3r

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez n3ro11 w 04 Kwi 2010, 10:29

Już tłumaczę buga ze zmianą zastawienia NPC. Kiedy większość stalkerów spała, zaciukałem jednego ze scyzoryka. Ok, reszta się budzi, latają tu i tam. Wychodzę z tej piwnicy w wiosce a tu niespodzianka; dwóch neutralnych stalkerów "zmieniło" status na czerwony. Tak dzieje się za każdym razem gdy wykorzystam zalety "cichego zabijania".
Image
Awatar użytkownika
n3ro11
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 03 Paź 2009, 23:15
Ostatnio był: 20 Mar 2015, 19:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Greyeeh w 04 Kwi 2010, 11:12

Świetny mod, wszystko fajnie zrobione - tylko, czy będzie spolszczenie?
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez kalash w 04 Kwi 2010, 18:04

Greyeeh napisał(a):tylko, czy będzie spolszczenie?


Będzie jak Utak3r podeśle mi pliki :PP
Awatar użytkownika
kalash
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 09 Lip 2009, 19:59
Ostatnio był: 08 Maj 2020, 00:46
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 4

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 04 Kwi 2010, 19:40

n3ro11 napisał(a):Ok, reszta się budzi, latają tu i tam. Wychodzę z tej piwnicy w wiosce a tu niespodzianka; dwóch neutralnych stalkerów "zmieniło" status na czerwony.


W założeniu miało to być tak, że jak zabijesz komuś przyjaciela, ten się robił "zły". Na razie, we wczorajszej poprawce, wycofałem ten schemat, dlatego chcę, abyście zwrócili uwagę, czy na pewno objawy ustały.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez n3ro11 w 04 Kwi 2010, 22:40

utak3r napisał(a):
n3ro11 napisał(a):Ok, reszta się budzi, latają tu i tam. Wychodzę z tej piwnicy w wiosce a tu niespodzianka; dwóch neutralnych stalkerów "zmieniło" status na czerwony.


W założeniu miało to być tak, że jak zabijesz komuś przyjaciela, ten się robił "zły". Na razie, we wczorajszej poprawce, wycofałem ten schemat, dlatego chcę, abyście zwrócili uwagę, czy na pewno objawy ustały.


Ale wykorzystując fizykę stealth (czy jak to się piszę) NPC nie miałoby pojęcia, że to ja zabiłem jego kumpla ;)

PS u3, kiedy planujesz wydać RTM utAMK? I czy planujesz dodać kilka nowych karabinów + ich ulepszenia?
Image
Awatar użytkownika
n3ro11
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 03 Paź 2009, 23:15
Ostatnio był: 20 Mar 2015, 19:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 04 Kwi 2010, 22:58

Nowa poprawka!
utAMK 1.0 beta3 RC2 - poprawka nr 4 (dialogi) - dla ANGIELSKIEJ wersji gry (5.86 KB)
utAMK 1.0 beta3 RC2 - poprawka nr 4 (dialogi) - dla POLSKIEJ wersji gry (5.86 KB)


n3ro11 napisał(a):kiedy planujesz wydać RTM utAMK?


Wtedy, gdy kilka osób go całego przejdzie, innymi słowy - gdy będzie mniej więcej opanowany.

n3ro11 napisał(a):I czy planujesz dodać kilka nowych karabinów + ich ulepszenia?


Kilka jest już :P
Może jeszcze coś dojdzie, ale raczej tylko mojej produkcji.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez sebas87 w 05 Kwi 2010, 15:04

witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Dzięki za 3 betę, ale napotkałem problem może to moja wina ale raczej wątpię otóż zacząłem grać od początku na tej becie i jestem już w podziemiach agropromu gdzie trzeba pozbyć się nieproszonych gości. Pozbyłem się wszystkich nawet mutanta na końcu ale dalej mam zadanie niewykonane. Dodam że 3 razy próbowałem przejść podziemia i jest to samo (dodatkowo każdego zabitego dobiłem na wszelki wypadek). Pozdrawiam

edit:
Nowy błąd/bug jeśli przykucniemy w jakiejś rurze i zapiszemy grę to po wczytaniu tego save'a nasza postać stoi pomimo że dalej jesteśmy w tej rurze, niemożna się w żaden sposób ruszyć ani wydostać.

edit2:
Zapomniałem wspomnieć o muzyce w menu ....jest boska szkoda tylko że nie jest zapętlona i można ją przesłuchać tylko raz (niby można ją włączyć ponownie wchodząc w dalsze menu ale to nie to samo :P )
sebas87
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Lut 2010, 12:58
Ostatnio był: 29 Wrz 2011, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Kingpinwolf w 05 Kwi 2010, 17:33

sebas87 napisał(a):Zapomniałem wspomnieć o muzyce w menu ....jest boska szkoda tylko że nie jest zapętlona i można ją przesłuchać tylko raz (niby można ją włączyć ponownie wchodząc w dalsze menu ale to nie to samo :P )


Utaker, tak przy okazji: w menu leci Current 93?
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez n3ro11 w 05 Kwi 2010, 18:09

Jakby ktoś potrzebował, zamieszczam link do gamedaty ze wszystkimi fixami (oprócz na panoramiczny monitor) na Polską wersję językową.

fix pl.rar
Image
Awatar użytkownika
n3ro11
Stalker

Posty: 75
Dołączenie: 03 Paź 2009, 23:15
Ostatnio był: 20 Mar 2015, 19:43
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez sebas87 w 05 Kwi 2010, 21:29

Kingpinwolf możesz rozwinąć swoją wypowiedź co to tego Current 93 chodzi mi co to jest artysta czy tytuł utworu a i tak btw kolejny dość dziwny bug gram gram gram a tu nagle dostałem serie w plecy oczywiście nieprzeżyłem ale z ciekawości chciałem zobaczyć co się dalej stanie. Do moich zwłok podszedł ten który mnie zabił, kucnął zarzucił broń na ramie i nagle zaczął strzelać z bronią na ramieniu :wink:
sebas87
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 04 Lut 2010, 12:58
Ostatnio był: 29 Wrz 2011, 20:45
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez Kingpinwolf w 05 Kwi 2010, 21:30

O artystę mi chodzi.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [utAMK] by utak3r

Postprzez utak3r w 05 Kwi 2010, 22:09

Kingpinwolf napisał(a):Utaker, tak przy okazji: w menu leci Current 93?


Nie, to Christian Marcussen, zajmujący się głównie kompozycją do gier i filmów (np. The Jumper).

sebas87 napisał(a):ale dalej mam zadanie niewykonane. Dodam że 3 razy próbowałem przejść podziemia i jest to samo (dodatkowo każdego zabitego dobiłem na wszelki wypadek).


Hm, już kilka osób przeszło ten etap i nikt nie zgłaszał podobnych problemów... jesteś pewien, że wszystkie fixy pobrałeś?


sebas87 napisał(a):Nowy błąd/bug jeśli przykucniemy w jakiejś rurze i zapiszemy grę to po wczytaniu tego save'a nasza postać stoi pomimo że dalej jesteśmy w tej rurze, niemożna się w żaden sposób ruszyć ani wydostać.


Sprawdzę, ale... jeżeli takowy błąd jest, to niestety jest to błąd ogólny stalkera i nic na niego nie poradzę.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość