[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez utak3r w 08 Wrz 2010, 20:40

Piętro w doł trzeba zejść, w sali z zerwanymi schodami do góry, takimi krętymi, jest level_changer na stancia_1.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 08 Wrz 2010, 20:42

Ech, użyj "głównego" wejścia do elektrowni. Od Charona po schodach w dół, a potem to już chyba trafisz...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez itachi123 w 10 Wrz 2010, 15:07

ktoś we jak zrobić trzecie zadanie od tego samego gostka znów mam mutanta na rysunku i idę do elektrowni wybija m wszystko poza chimerami nic...nie daleko wyjścia znalazłem wejście w jakieś podziemia i jest tam pokazany kamień monolitu na zielono tak jak w sterowni monolitu idę dalej masa zombi 1burer i parę pijawek i ktoś mi powie czy tutaj je mam wybić bo nie mogę ich pokonać i nie wiem czy robię to oto chodzi w tym zadaniu

Uwagi moderatora:

Masz tu ..........,,,,,,,,, bo trochę brakuje... I jeszcze duże literki by się przydały... - ati
Awatar użytkownika
itachi123
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 12 Sie 2010, 21:00
Ostatnio był: 25 Mar 2017, 02:38
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 10 Wrz 2010, 18:58

Tak. Zabij wszystko, burery, zombi i pijawki. Zwyczajna eliminacja...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez portals w 11 Wrz 2010, 18:40

Trurl3 rozpoczął polonizację moda :)
Projekt "Zew Prypeci PL" pomyślnie zakończony )
Projekt "Narodnaya Solyanka dla mas" wydana wersja RC3.
Informacje na temat polonizacji Soljanki, Download, Poradniki, Zgłaszanie błędów w Polonizacj - zapraszamy do odwiedzin.
Tu można podziękować Arharze, twórcy Soljanki
Projekt "Nowy Scenariusz 5 PL" pomyślnie zakończony
portals
Tropiciel

Posty: 227
Dołączenie: 07 Sty 2008, 17:47
Ostatnio był: 25 Mar 2012, 11:30
Kozaki: 1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez yaro w 13 Wrz 2010, 19:25

Witam..
W Dolinie Mroku ..dostałem zadanie odnaleźć bunkier bandytów i coś tam znaleźć ....znalazłem tego gostka -,,Zore'' czy jak mu tam ...gatka i idź z powrotem ..poszedłem ....i dalej za dużo gada i nie kumam co dalej???gdzie ten bunkier???? :+:
yaro
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 17:38
Ostatnio był: 11 Paź 2011, 22:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 13 Wrz 2010, 20:34

A nie musisz przypadkiem pogadać w jego sprawie z dowódcą Powinności? Zdradza ci położenie szukanego miejsca dopiero gdy zostanie wpuszczony do ich obozu. Ech, nie pamiętam niestety już wszystkich szczegółów... W samym schowku czeka od cholery gratów do przytargania.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez yaro w 19 Wrz 2010, 11:37

[quote="Luca"]Zrobiłem to, zaliczyłem zadanie od Wariata... ależ pomysł, tylko w chorej głowie mogło się ulęgnąć coś takiego. Pisałem już, że trzeba dobiec 4krotnie do wyznaczonego punktu i wrócić do Wariata, punkt jest za każdym razem w tym samym miejscu tylko mutantów ciągle przybywa. Problem w tym że tracimy przed misją cały ekwipunek - nieodwracalnie (wypakujcie się wcześniej do którejś skrzynki), mamy tylko nóż a droga daleka i usłana monstrami. kolejno są to: Zombi, Snorki, Pijawki i Brurery. Przy "bazie czeka na nas apteczka i opatrunek, żeby zaliczyć całe zadanie trzeba za każdym razem wybić monstra bo później będzie ich tyle że nie damy rady. Nóż na Zombi albo Pijawki... A jednak można.


'''''''Zadanie w podziemiach Agropromu.....
Jak do tej pory najmniej przyjemne zadanie -dotrzyj do czterech wyznaczonych punktów... po kilkunastu podejściach z pasowałem...
bo albo jeśli ,,oszukam'' i idę w pełnym ekwipunku to zadanie przepada w momencie zejścia po schodach a jeśli oddam wszystko to przepada dość szybko -po zabicie trzech pijawek ...dalsze chodzenie nie ma i tak sensu..
zapewne coś robię źle ..co?
yaro
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 17:38
Ostatnio był: 11 Paź 2011, 22:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 19 Wrz 2010, 12:26

Graty chowasz w skrzyni, która stoi w korytarzu tam gdzie spotykasz pierwsze zombie. Wcześniej "czyścisz" całe podziemia z mutantów. Dopiero wtedy bierzesz zadanie od Wariata. Przyda się trochę cierpliwości... Na końcu zawsze czeka apteczka i bandaż(tam gdzie siedział kontroler), Wariat przed każdym etapem tez daje apteczkę, do tego można nieco oszukać i zabrać apteczki z kryjówki Strieloka. Nie ma sensu brać giwery, psuje cały klimat zadania... Nożyk w łapę i do przodu...
14!

Za ten post Gelal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive yaro.
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez yaro w 21 Wrz 2010, 19:06

Wiem ze nikt nie pisał ze jest łatwo. :E ...ale znowuż zapytam ,,ale o co chodzi'' od Sacharowa dostałem -,,zawieś metki na monstrach'' -czy jakoś tak??? ..nr 1 w Rostoku obraz jako po trzech Kozakach po kilku minutach nie można patrzeć w monitor!!! cos pisze o starym smigłowcu w PDA??? nie panimaju :+: :wódka:
yaro
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 17:38
Ostatnio był: 11 Paź 2011, 22:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Pathetic_Ripper w 21 Wrz 2010, 23:39

@yaro musisz oznakować trzy mutanty - pseudogiganta, elektrochimerę i pijawkę. Informacja odnośnie helikoptera w PDA mówi, że w jego pobliżu widziano ostatnio zwierzaka :wink: Odnośnie zaburzenia widzenia - rozejrzyj się wokól, czy nie ma gdzieś stadka psi-psów - potrafią odbierać zdrowie psi (niebieski bodaj wskaźnik) i skutkuje to właśnie takim radosnym stanem. Jeśli są w pobliżu - uporaj się najpierw z nimi a potem wejdź po drabince na konstrukcję przy płonącym heli i oddaj się urokom polowania :wink:

Za ten post Pathetic_Ripper otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive yaro.
Awatar użytkownika
Pathetic_Ripper
Łowca

Posty: 528
Dołączenie: 12 Lip 2010, 17:51
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 09:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 64

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez yaro w 23 Wrz 2010, 13:38

Pathetic_Ripper napisał(a):@yaro musisz oznakować trzy mutanty - pseudogiganta, elektrochimerę i pijawkę. Informacja odnośnie helikoptera w PDA mówi, że w jego pobliżu widziano ostatnio zwierzaka :wink: Odnośnie zaburzenia widzenia - rozejrzyj się wokól, czy nie ma gdzieś stadka psi-psów - potrafią odbierać zdrowie psi (niebieski bodaj wskaźnik) i skutkuje to właśnie takim radosnym stanem. Jeśli są w pobliżu - uporaj się najpierw z nimi a potem wejdź po drabince na konstrukcję przy płonącym heli i oddaj się urokom polowania :wink:


@-Pathetic_Ripper...Dzięki ale nie do końca mi o to chodziło,pewno za mało pytania było w pytaniu ...to co napisałeś to jakoś się domyśliłem -ale czym te potwory miałem oznakować??-wszak samo podejście do Elektro-chimery to pewna śmierć...no i ten obraz ,,latający''-żadnych kundli nie było w okolicy !! Ale to już nie ważne ...od dzisiaj tylko ,,Tajne tropy.PL'' :wódka:
yaro
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 17:38
Ostatnio był: 11 Paź 2011, 22:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości