[L.U.R.K.]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 22 Cze 2010, 17:31

Patch dużo poprawia, nie ma już tego wściekłego HDR.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Reklamy Google

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez BJ Blazkowicz w 22 Cze 2010, 22:32

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line : 73
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ...adow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_wounded.script:474: attempt to index field '?' (a nil value)

Przy wyjściu z tunelu w Jantarze.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez MatrixSTR w 23 Cze 2010, 00:41

jeśli ktoś ściągnął tego moda i po pięciu minutach ma go dosyć (jak ja) to może chociaż sprawdzić sobie bronie wystarczy skopiować ten plik http://www.przeklej.pl/plik/gamedata-rar-0018r05m440i do głównego katalogu i gdy wyskoczy powiadomienie czy scalić foldery lub coś w tym stylu nacisnąć "tak na wszystkie"
a jeśli ktoś chce jeszcze później grać normalnie to niech instaluje plik po pliku robiąc kopie zapasowe nadpisywanych pliików. Dodaje to u wilka po rozpoczęciu NOWEJ gry wszystkie bronie z gry + parę dodatków do nich i do tego udźwig 500 kg

no...
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 13 Wrz 2024, 22:57
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Iwaszka w 23 Cze 2010, 14:02

Jak odpalam stalkera (świeżo postawiony) to mam buga (poprzednie lurki mi dzialaly)



XR_3DA.exe caused BREAKPOINT in module "C:\Gry\Program files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\xrCore.dll" at 001B:00FE6024, xrDebug::backend()+740 byte(s)
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 23 Cze 2010, 15:19

Eee, tego... Loga daj.

Co do grywalności Lurka - zaaplikujcie sobie patcha, pomaga trochę, ale system broni jest na całej linii nadal spier**lony, nadal nie da się strzelać z kałacha seriami dłuższymi niż po 1 pocisk :facepalm:
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Kingpinwolf w 23 Cze 2010, 18:23

Po krótkim graniu myślę, iż mogę ocenić moda.

Na minus:
-Nowe spluwy- w większości z Arsenal Moda. Brak paru zapowiedzianych na filmikach. Myślałem, że będzie pierwszy mod z jakimiś normalnymi karabinami, a tu autorzy polecieli w kulki.
-Ikonki w plecaku- wszystkie kaszaniaste z wyjątkiem apteczki.
-Brak huda- na początku spodobał mi się pomysł, lecz doszedłem do wniosku, że paranoją jest, żeby nie wiedzieć ile ma się pestek w magazynku i ile hp mamy. Oczywiście komuś może się to podobać.
-Wchodzimy w krzaki i dla przeciwników nie istniejemy. Beznadziejnie.
-Odrzut- myślę że każdy już wie o co chodzi. :wink:
-Siatki celowników- totalnie z dupy. Lepsze były w "vaniliowym" SoCu.

Na plus:
-Grafika. Ładna, użyte dobre efekty (np. czarno-biały ekran podczas podchodzenia do anomalii)
-Czas płynie powoli, niemalże jak w rzeczywistości.
-W końcu nie jesteśmy spider-menem. Normalna odległość skoku.
-W trupach zwierząt zawsze znajdujemy "części".
-Nowy interfejs plecaka- ładny, przejrzysty- podoba mi się.

Ogólnie nie ma co w moda grać. Wyciąć tylko i wyłącznie grafę, dodać moda na śpiwór, naprawę broni i wrzucić do zwykłego SoCa- mamy ładną, dobrą grę. Myślę, że po aferze z datą premiery autorzy wypuścili bubla do sieci, i że nie jest to ostateczna wersja. Puki co- kaszana.
white trash hardcore r`n`r fuck u
"mógłbym zamieszkać z nią w przyczepie nosząc przepocony podkoszulek sięgający do pępka."

Kingpinwolf
Wygnany z Zony

Posty: 71
Dołączenie: 24 Gru 2009, 17:08
Ostatnio był: 06 Paź 2010, 21:20
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -5

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 23 Cze 2010, 18:38

Kingpinwolf napisał(a):-Brak huda- na początku spodobał mi się pomysł, lecz doszedłem do wniosku, że paranoją jest, żeby nie wiedzieć ile ma się pestek w magazynku i ile hp mamy. .


Przecież to akurat jest zawarte - ammo jest napisane, ile mamy, a hp trochę jak z CoD, a jak chcesz szczegółowe info, to wchodzisz w PDA


Kingpinwolf napisał(a):Ogólnie nie ma co w moda grać. Wyciąć tylko i wyłącznie grafę, dodać moda na śpiwór, naprawę broni i wrzucić do zwykłego SoCa- mamy ładną, dobrą grę. Myślę, że po aferze z datą premiery autorzy wypuścili bubla do sieci, i że nie jest to ostateczna wersja. Puki co- kaszana.


Popieram w 100%, dobrze byłoby, jakby ktoś się za to zabrał :E
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Iwaszka w 24 Cze 2010, 20:12

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CStringTable::Load
[error]File : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line : 53
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language eng

przy odpalaniu gry
---------------
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : D:\xray-svn\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line : 70
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ...ow of chernobyl\gamedata\scripts\ui_main_menu.script:36: attempt to call method 'GetGSVer' (a nil value)

1 bug uleczony ale ten z menu nadal mnie trapi

Uwagi moderatora:

Było - http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=625&p=98484#p98484 - caleb59
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez stalker51 w 25 Cze 2010, 10:57

Czekałem na L.U.R.K.'a 1.1 bardzo długo i z wielką niecierpliwością kiedy już się ukazał byłem w siódmym niebie, mimo iż ściągał się kawał czasu.
Nareszcie. L.U.R.K jest już ściągnięty, rozpakowany i wgrany do stalkera.
Pierwsze wrażenie? Hmm... Bardzo ładna szata graficzna moda, wszystkie textury są na bardzo wysokim poziomie co da się odczuć już na samym początku.
Po paru chwilach gry daje się odczuć brak paska pokazującego ilość życie jakie nam pozostało, fakt faktem w CoD'zie ten pomysł był bardzo fajny , ale na Boga nie w stalkerze!
Chociażby z tego względu, że nie bardzo idzie się połapać ile HP na jeszcze zostało i czy musimy już zażyć apteczkę, z tej strony ode mnie należy się minus.
No mniejsza, zaliczamy pierwszą misję, idziemy na złomowisko i w nasze rączki wpada pierwszy kałasz. Tutaj nie ma co marudzić, dźwięk i animacja przeładowania broni to po prostu Bajka, to na prawdę im wyszło, Tutaj należy się duży plus.
Jednak największa wada która niestety przesłania wszystkie inne plusy to.. hmm... sam nie wiem jak to nazwać. Mod ma w sobie coś takiego co po prostu sprawie, że nie chcę się już na nim grać po pierwszych 25 minutach...
Nie wiem dla czego, może to przez brak innowacji? Albo przez coś czego nie widzi się na pierwszy rzut oka.
W każdym razie, jeżeli ktoś ma nadzieje, że spędzi nad tym modem długie godziny upajając się grafiką i nowym orężem, muszę go rozczarować...
Chyba, że tylko ja mam takie odczucia związane z tym modziwem.
No nic. spodziewałem się po czymś tak hucznie zapowiadanym czegoś o wiele, wiele lepszego...
I like me beat fast and my bas get low.


Airsoft ForEv'a <3
Awatar użytkownika
stalker51
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 31 Lip 2009, 13:30
Ostatnio był: 27 Sty 2014, 17:25
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 25 Cze 2010, 15:17

Nie tylko Ty masz takie odczucia. Też rzuciłem ten mod po 2 godzinach rozgrywki. Poza tym, kałach na wysypisku to nie nowość, ja w Kordonie miałem Enfielda (nie wiem jaka jest prawdziwa nazwa).
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Iwaszka w 26 Cze 2010, 10:19

gdy odpalam gre to pojawia mi się standardowo reklama Asusa a potem czarny ekran
log wciąż taki sam jak w moim poprzednim poście

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CRender::texture_load
[error]File : D:\xray-svn\xr_3da\xrRender_R1\Texture.cpp
[error]Line : 291
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't find texture 'ui\ui_nvidia_intro'
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: [L.U.R.K.]

Postprzez Bambosz107 w 26 Cze 2010, 10:20

Dopisz do skrótu komendę -nointro.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości