[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez molo9 w 08 Maj 2010, 19:45

witam , widzę że kilku graczy zaliczyło już tego moda , więc może ktoś pomoże , do rzeczy ,mam zadanie od Barmana odszukać kuriera i PDA które ten gościu niby niesie , dalej zadanie prowadzi nas do Prypeci konkretnie to do Ducha a on z kolei wysyła mnie do Kła i tu zagwostka bo Kieł pagib i kopie planów które miał posiadać szlak trafił . Po odbiciu wiochy kotów na Kordonie powinienem dostać od Sidora zadanie oprowadzenia Freemana i guzik niedostałem ,kurna niewiem czy mam się wracać do tyłu czy od nowa jechać bo coś tu napewno nie gra ,może ktoś doradzi .
molo9
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:30
Ostatnio był: 12 Mar 2011, 20:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 09 Maj 2010, 15:52

Powitoł. Kieł powinien sobie spokojnie czekać na Ciebie w Magazynach Wojskowych, tam gdzie odbiłeś go z rąk Najemników. Fakt, kiedy idziesz do Ducha w Prypeci to można znaleźć w mieście martwego Kła, mnie udało się go uratować. Dziwna sprawa, ma całkiem inny kombinezon a po całej akcji zwyczajnie znika na twoich oczach. Później spotkałem go na starym miejscu w Magazynach.
Zadanie z Freemanem dostałem chyba dopiero po odwiedzinach X18(?). Jest to jedno z ostatnich zadań, bo potem Sid każe lecieć do Doktora w Prypeci. Ważne jest ukończyć wszystkie inne zlecenia bo może coś blokuje fabułę.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Crisu w 07 Cze 2010, 14:06

S.T.A.L.K.E.R. Team napisał(a):"Ankieta została zakończona i zwycięzcą jest: Zew Monolitu : Tajne Tropy "

Zew Monolitu : Tajne Tropy
Status: W planach


- - -

Te wpisy pochodzą ze strony Ekipy polonizującej modyfikacje do Stalkera - S.T.A.L.K.E.R. TEAM.
O czym mówią? Hmm, tego chyba bardzo łatwo się domyślić.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez caleb59 w 07 Cze 2010, 15:04

To chyba tylko ja na całym forum ciesze się najbardziej na spolszczenie tego moda! :E
Oby jakość pozostała wysoka dzięki @trurlowi3 - tekstu z tego co pamiętam jest dość mało - w porównaniu do Soljanki to będzie bajka dla kogoś kto zna Rosyjski...
Czekam z niecierpliwością...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 20 Cze 2024, 22:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez LordDino w 07 Cze 2010, 15:10

Oznacza to, że po zakończeniu polonizacji NS zabieramy się za Zew. Ja już w tym wątku się wypowiadałem, że będę o tym kolegom wspominał no i po rozmowach i targach wyszło, że idzie pod nóż.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 07 Cze 2010, 20:16

Sława Słowiańskim Stalkerom! Same НОВЫЙ СЮЖЕТ5 dałem rade skończyć ale na Тайные Тропы zabrakło sił i czasu. Trafny wybór, dodane nowe zadania i bohaterowie, giwery, artefakty, zmienione nieco zakończenie. No i promieniowanie w końcu miło "praży".
Co tu więcej? Powodzenia!
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez jaras76 w 09 Cze 2010, 23:02

Chcę zainstalować zew monolitu,piszę bo chce sprawdzić mój tok rozumowania,jeżeli coś będzie źle to poprawcie.
1.Stalker z patchem 1.004
2.edycja pliku fsgame.ltx
3.wklejenie gamedaty zewu monolitu(pobierałem z letelbit wersję z patchem więc nie ma potrzeby instalacji patcha 04.08.2009)
4.edycja pliku localization.ltx zewu
5.grać :D

Uwagi moderatora:

Zewu? Ten pod jest pod Cień Czarnobyla... - caleb59 / lol, caleb, przeczytaj ze zrozumieniem... - xkx / caleb fail :E - ati
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 10 Cze 2010, 06:45

Powinno być git. Mogą być problemy z intro jedynie na początek, ale tu patrz strona 2, masz rozwiązanie. No i nie tylko zmiany w samym pliku localization, "poprzemieniaj" też foldery w gamedata/config/text/. Tak to właśnie jakoś leciało.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez jaras76 w 10 Cze 2010, 10:52

W tej wersji z letelbit jest w text folder rus i pol. Jest potrzeba ponownego kopiowania folderu rus i zmiany nazwy na pol. Uruchamiam ze skrótu z dopiskiem nointro. Jeżeli chodzi o zew to zew monolitu.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez noro monolit w 10 Cze 2010, 11:46

wlasnie go sciagnalem poprostu super ...
Dopóki walczysz jestes zwycięzcą ...
Awatar użytkownika
noro monolit
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 18 Maj 2010, 21:52
Ostatnio był: 03 Sie 2015, 14:35
Miejscowość: prypeć , sarkofag , czerwony las
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez jaras76 w 10 Cze 2010, 19:43

jaras76 napisał(a):W tej wersji z letelbit jest w text folder rus i pol. Jest potrzeba ponownego kopiowania folderu rus i zmiany nazwy na pol. Uruchamiam ze skrótu z dopiskiem nointro. Jeżeli chodzi o zew to zew monolitu.

Możecie dać mi odpowiedź, dzięki.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim dome

Postprzez Gelal w 10 Cze 2010, 20:12

Używaj może pytajników. Ciężko wyłapać kiedy pytasz... Tak, jeśli postąpisz z folderem rus tak jak piszesz, to powinno zadziałać. Zresztą porób kopie zapasowe owych folderów i zmieniaj nazwy do momentu kiedy gra odpali i normalnie wyświetli rosyjska czcionkę. Ja tak do tego "po swojemu" dochodziłem. Najprościej czytać jaki błąd wywala i kombinować...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości