[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 16 Kwi 2010, 11:52

Tajne Ścieżki? Np. z forum AMK TEAM - http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8742
Pod "Ссылки на скачивание" + инструкция по установке - masz kilka źródeł z TT, a na samym końcu strony
update_v1.2.1_от 24.03.2010.
Instalujesz na НОВЫЙ СЮЖЕТ5, potem tylko zmiana w localization.ltx i config\text (podobnie jak przy AMK MOD) i można grać.
Warto na wspomnianej stronie z modem poczytać sobie o możliwych problemach w Elektrowni itp. TT nie jest tak stabilne jak NS5. Jeśli teleport koło Monolitu nie działa to lepiej od razu wczytać ostatni zapis gry.
Wskazane jest ukończenie czystego NS5 przed Tajnymi Ścieżkami, choć trochę przygotuje to nas do tego co czeka na Strieloka w nowej przygodzie...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez MalinaOSG w 28 Kwi 2010, 17:28

Witajcie jestem tu nowy. Po przeczytaniu wszystkich 12 stron bardzo mnie zachęciło by grać w tego moda, z powodu że przeszedłem stalker cień czarnobyla oblivion lost i czyste niebo na mistrzu.Po tym co tu piszecie widzę że mod jest dobry język mi nie przeszkadza ale do rzeczy. Mam problem z poprawnością działania tego moda, zacznijmy od ściągnięcia. Na Rapidshare po przeczytaniu że większości nie działa wolałem nie ściągać z powodu wolnego internetu. Na Wyślijto, przy próbie wypakowania 1 partu wystąpił error CRC plik nie chce się rozpakować do końca . Na LetItBit po wpisaniu kodu włącza się strona i nic, jest pusta nic tam niema. Ostatnia deska ratunku na ruskiej stronie o dziwo udało się pobrać, tyle że już wcześniejszy problem to zajmuje po rozpakowani 540 mb a nie 662 mb czyli tyle ile powinno być. Tak czy tak postanowiłem spróbować. Daje plik Gamedata do folderu z stalkerm zmieniłem w pliku fsgame w linijce $game_data$ = true|true|$fs_root$|gamedata\ włączam stalkera pokazuje się okno ładowania, ładuje się ładuje i po chwili się zamyka, nie pokazuje się nawet intro THQ. Za każdym razem tak samo. Bardzo prosił bym o pomoc. :+:
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Podznaczony w 29 Kwi 2010, 02:09

Zaczniemy od tego że wkleisz nam loga. Czyli robisz to co opisane jest w pomarańczowej tabelce. Wtedy dowiemy się co się stało z twoim Zewem Monolitu i spróbuję ci pomóc jak nie ja to ktoś inny bardziej obeznany.
Podznaczony
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 24 Lut 2010, 18:05
Ostatnio był: 09 Kwi 2024, 21:43
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez MalinaOSG w 29 Kwi 2010, 18:18

O to i on.

:wódka:

FATAL ERROR

[error]Expression : I
[error]Function : CInifile::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 166
[error]Description : Can't find include file:
[error]Arguments : w_flame.ltx
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez caleb59 w 29 Kwi 2010, 18:55

                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez MalinaOSG w 29 Kwi 2010, 21:24

Po wklejeniu tego pliku podanego na stronie pokazał się ten error poniżej to może być spowodowane niemożliwością ściągnięcia tego moda z linków na tym forum. Ruski mod którego pobrałem waży 540 mb a nie tyle co powinien czyli 662 mb. Prosiłbym o iny link do pobrania moda, na prive poinformowałem caleb59 ale gdyby nie miał czasu się tym zająć proszę kogoś innego by pomógł w moim problemie bardzo proszę o :+: , bardzo zależy mi na tym modzie.
FATAL ERROR
:wódka:
:wódka:
[error]Expression : I
[error]Function : CInifile::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 166
[error]Description : Can't find include file:
[error]Arguments : amk_mod_metka.ltx
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez caleb59 w 29 Kwi 2010, 22:31

                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez MalinaOSG w 30 Kwi 2010, 07:37

Mój mod waży dokładnie rozmiar 517 rozmiar na dysku 521 zawiera 1571 plików i 203 foldery dawanie kolejnych brakujących plików to dobry pomysł ponieważ się wszystkie uzbierają albo dajcie działający link do pobrania całego moda z wszystkimi plikami jeśli nie to najlepiej jak byśmy byli obaj na forum wtedy dostawał bym te pliki i odrazu pisał jakiego znowu brakuje. W chacie będę o jakiejś 16 do 22.Wiec caleb59 wysyłasz mi te pliki wiec spróbuj być o tych godzinach wtedy wyślesz mi reszte plików albo dasz link do całego moda dzięki za trud.
Kolejny brakujący plik: Tylko dziwny był ten plik z linka gdy go wypakowywałem nie było go a jak 2 raz to robiłem to pisało że już jest o takiej nazwie. Potem zmienił się w zwykły folder i mogłem go dać tam gdzie trzeba ale miejsza oto, tera wyskoczyło to.
FATAL ERROR
:wódka:
[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::Load
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 236
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Duplicate section 'amk_metka' found.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 30 Kwi 2010, 08:53

Powitoł. Pobrałeś panie moda z rosyjskiej strony, to może zainstaluj go tak jak to u nich pisze.
Na Stalkera najpierw AMK 1.4.1. plus 2 patche, dopiero po nim sam NS5 i patcha 04.08.2009. Do tego masz u nich S.T.A.L.K.E.R.'s sound remake pod Новый Сюжет 5 plus Universal Scopes.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez mateopol2 w 01 Maj 2010, 16:36

jest może do niego spolszczenie?
mateopol2
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Gru 2009, 20:02
Ostatnio był: 01 Maj 2010, 18:59
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 01 Maj 2010, 17:02

Niet. I nie zanosi się. Ale to nie powinno być przeszkodą dla słowiańskich "stalkerów"...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez WodZu w 07 Maj 2010, 18:04

Ryzyk - fizyk. Generalnie nie grywam w nie spolszczone mody ale teraz chyba spróbuję
Już niedługo: FEAR 3
Awatar użytkownika
WodZu
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 14 Gru 2009, 23:58
Ostatnio był: 13 Gru 2011, 19:55
Miejscowość: Polska stolica parowozów
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 4

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość