[НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem...

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez caleb59 w 03 Kwi 2010, 10:11

Panowie - jest szansa aby ktoś dał radę ogarnąć tego moda i stworzyć spolszczenie? Widzę, że kolega @Gelal ma moda w "jednym paluszku" - może dasz radę go przetłumaczyć?
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Reklamy Google

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 03 Kwi 2010, 12:25

Z tłumaczeniem byłoby ciężko w moim przypadku. Sam dałem rade ogarnąć moda głównie dzięki rosyjskim stronom i translatorowi google ( nieoceniony na początku był kolega Luca. Sława mu! ) ... Staram się pomagać jak mogę, żeby pomimo bariery językowej ludzie nie wywalali tego moda zaraz po instalacji. Warto mu poświęcić czas choć do łatwych nie należy, i to jest chyba jego największa zaleta, zaraz po nowej i ciekawej fabule.
Najlepiej gdyby NS5 zainteresował się ktoś z niezłą znajomością rosyjskiego, bo mnie to raczej przerasta.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez wes w 03 Kwi 2010, 13:05

Dzięki wielkie Gelal , po założeniu dozymetra znów mogę używać granaty . Jeżeli chodzi o twój problem z napromieniowaniem to mnie też to spotkało. Nie pomagały artefakty , apteczki czy leki przeciwpromienne . Moja rada to , po wzięciu manuskryptu i teleportacji , ucieczka z tego miejsca ponieważ jest tam silne promieniowanie
wes
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 17 Lut 2010, 23:29
Ostatnio był: 18 Cze 2011, 10:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 03 Kwi 2010, 13:32

Co do promieniowania, to zwyczajnie tyle go już się zebrało w Strieloku, że po prostu padł. Nie da go się jakoś łatwo zniwelować , nie pomagają leki czy wódka. Jeśli dobrze widzę zostało to dodane dopiero w patchu v1.2.1. z 24. 03.2010. Jest to chyba odrębny mod pod AMK wpleciony w TT.
Skończyło się beztroskie bieganie przy trzaskającym promieniowaniu, teraz byle "chrobot" licznika i staje się w miejscu ... Dzięki temu właśnie dałem sobie siana z Tajnymi Ścieżkami, przynajmniej na jakiś czas...
Rozumiem jeszcze czyste NS5, Тайные Тропы są chyba dla nadludzi...
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez wes w 03 Kwi 2010, 15:54

Problem z promieniowaniem wystąpił u mnie chyba tylko raz i to na TT+patch v1.5 . Obecnie gram na TT+update v1.2.1 i wszystko jest ok . W każdym z nich jedynymi błędami jakie spotkalem były błędy w plikach broni
wes
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 17 Lut 2010, 23:29
Ostatnio był: 18 Cze 2011, 10:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 03 Kwi 2010, 16:01

Nie twierdzę, że to promieniowanie to błąd, tak po prostu ma być w TT. Jedyne błędy to ten z granatami i teleporty w elektrowni, tyle na razie wyłapałem.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez LordDino w 03 Kwi 2010, 16:23

caleb59 napisał(a):Panowie - jest szansa aby ktoś dał radę ogarnąć tego moda i stworzyć spolszczenie?


Jeszcze o tym w sumie z nikim nie gadałem ale pewna ekipa spolszcza Soljankę i ma w planach wsiąść się za Lost Alphe jak wyjdzie. Jak pojawi się luka czasowa pomiędzy wydaniem spolszczenia, a rozpoczęciem nowego (np. zmiana daty wydania) To mam chytry plan wspomnieć kolegom którym pomagam spolszczać (cho to na wzrost stwierdzenie tylko korektorem jestem) o Zewie może się uda choć nic nie mogę zagwarantować to trurl3 jest tu bossem ale wspomnieć wspomnę.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez caleb59 w 07 Kwi 2010, 10:25

Nie wiem co za cuda ale na forum AMK otworzono możliwość pisania bez rejestracji konta, tak więc zapytałem czy ktoś od nich nie wziąłby się za zangielszczenie (spolszczenie zrobić można we własnym zakresie) - czekamy więc...
Warto nadmienić, że @Kowek i @utak3r pytali wcześniej lecz poza jednym userem z AMK nikt inny nie wyraził chęci robienia zangielszczenia do moda - szanse są znikome ale ze swojej strony będę starał się przekonać ich jakoś do "współpracy"...
-------------------------
No tępe buraki z AMK - skasowali moją prośbę/posta - a niech idą w cholerę w takich układach... :facepalm:
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2690
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 01 Lip 2024, 14:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Lechu Kat w 07 Kwi 2010, 22:10

Witam. Prosiłbym o info któreż pliki trzeba spolszczyć. Bez żadnych obietnic po prostu nie wiem :| Może jakaś podpowiedź na PW bo nigdy tego nie próbowałem :wink: Ps. Jeszcze jedno. Jestem dziadkiem więc nie piszę żeby pisać. Pozdrawiam.
Edit: W takim razie nie robię. Jeśli mam się deklarować że zrobię coś czym się jeszcze nie zajmowałem przed sprawdzeniem czy dam radę to dziękuję. Nie chcę mydlić nikomu oczu. Żegnam. Proszę o usunięcie mojego konta z tej strony.

Uwagi moderatora:

Albo robisz albo nie robisz - nie ma "nie wiem" - za dużo tu było takich co mieli słomiany zapał... - caleb59
Lechu Kat
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 02 Cze 2009, 22:56
Ostatnio był: 02 Lut 2016, 23:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Saddam w 13 Kwi 2010, 18:38

Witam.
Mógłby ktoś wrzucić part 2 na inną strone, mam error ? ;/
Ostatnio edytowany przez caleb59, 13 Kwi 2010, 19:54, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Saddam
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 10 Paź 2009, 21:25
Ostatnio był: 17 Mar 2012, 14:05
Miejscowość: Supply Depot
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez Gelal w 15 Kwi 2010, 22:23

Nie wiem czy kolega już się zorientował, ale całość spokojnie idzie zassać z LetItBit... A na moje oko to działają wszystkie 3 źródła.
14!
Awatar użytkownika
Gelal
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 17 Sty 2010, 23:39
Ostatnio był: 14 Kwi 2024, 23:26
Miejscowość: terra incognita
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 10

Re: [НОВЫЙ СЮЖЕТ5 - ZEW MONOLITU] czyli Sarkofag Twoim domem

Postprzez jaras76 w 16 Kwi 2010, 10:14

Problemy były ze ściągnięciem tego moda ale letItBit to najlepsze źródło i ściąga się bez problemu. Z kąd można pobrać tajne ścieżki bo zainteresował mnie ten mod. :?:
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość