[CprHick Mod v1.3.6]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Keldorn WistBlade w 05 Maj 2008, 13:49

Chwilowo przesunąłem OL2 by przetestować kaprala Hick`a i nie jest zły poza dziwnymi cenami itemów oraz tym że wojsko z granicy Kordony jest wyposażona w Groze :D a jak dalej nie wiem bo muszę przejść przez wiadukt, póki co rozwaliłem posterunek i poszperałem trochę po okolicy ale jakiś szczególnych zmian czy innowacji w stosunku do innych modów nie odnalazłem - może poza wyposażeniem postaci NPC wrogich jak i przyjacielskich. Gra się trochę trudniej niż w innych modach na samym początku, przejdę przez wiadukt to zobaczę co dalej np. u Sieryja.
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Reklamy Google

Postprzez Dawid w 10 Maj 2008, 19:12

Można prosić upload na rs najlepiej na 3 czesci podzielone 2x po 100 i te 37,4 bo mi mam mała predkac na tym serwierze 15,5 gdzie ściaganie potrwa 4h i moze połaczenie przerwac a na rs wyciagam powyrzej 365 xD raz nawet 1m był ^^
Dawid
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 11 Sty 2008, 21:34
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 21:31
Miejscowość: Z domu w olsztynie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: [CprHick Mod v1.3.6]

Postprzez Milosz w 23 Cze 2010, 07:57

Czy mod jest po rosyjsku
Milosz
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Cze 2010, 07:13
Ostatnio był: 29 Paź 2010, 14:11
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: [CprHick Mod v1.3.6]

Postprzez mateszew w 23 Cze 2010, 08:11

owszem

Uwagi moderatora:

Uszanuj spokój zmarłych :P Zamykam temat - ati
i3 3rd
660
8gb
ssd
Awatar użytkownika
mateszew
Tropiciel

Posty: 231
Dołączenie: 09 Paź 2009, 19:54
Ostatnio był: 10 Cze 2017, 16:04
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości