[Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez marianosi w 07 Mar 2010, 20:25

Witam, poszukuję moda który oferowałby nam możliwość modyfikowania przynależności do frakcji poprzez noszyny pancerz, na przykład jeżeli założymy Wojskowy pancerz "Beryll" (bodajże tak się pisze), to wojskowi uważają nas za swojego.Wiem, że taki właśnie mod istnieje, poszukiwałem go na forum jednak bez rezultatu! : (.Dzięki za sugestie i pomoc!.
marianosi
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 07 Kwi 2008, 15:17
Ostatnio był: 24 Mar 2013, 18:57
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez k0ch4n w 07 Mar 2010, 22:14

Raczej nie ma :(
Ale po co ci to? To trochę bezsensu nie uważasz??
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez Zari w 07 Mar 2010, 22:49

Czemu? Masz np. misję rozwalenia bazy wolności. No to pakujesz się w Strażnika Wolności i dokonujesz infiltracji od środka. Fajny pomysł ale zepsułby zabawę, w prypeci nie trzeba byłoby w ogóle strzelać bo przecież w x18 był kombinezon monolitu.
Ryzen 7 2700X | GTX 1060 6GB | 32GB RAM
Po co ja się tym w ogóle chwalę?
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 597
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 08 Cze 2024, 21:51
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 63

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez marianosi w 08 Mar 2010, 14:50

No właśnie taki smaczek byłby bardzo przydatny, jeszcze tylko zsynchronizować go z Maruder Modem (zdejmowanie pancerzy z przeciwników) i jesteśmy w siódmym niebie ;]. Tak w ogóle to wiem iż mod którego szukam jest zrobiony przez człowieka o nicku Red75, jest on również autorem kilku innych modów. Jeszcze jedno , ostatnimi czasy zainteresowałem się modem Xiani Free Play mod, i interesuje mnie fakt czy była by możliwość zgrania go razem z NPC COOP modem, tak by razem działały bez konfliktów, i jeżeli było by to możliwe, to jak można tego dokonać?.
marianosi
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 07 Kwi 2008, 15:17
Ostatnio był: 24 Mar 2013, 18:57
Kozaki: 0

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez stypol9 w 26 Mar 2010, 18:43

Tyy, masz Coop moda od Red75? Dawaj link, sam tego szukam! Hmm, co do tego moda na rozpoznawanie przez kombinezony, to... całkiem ciekawy pomysł, fajnie by było, jakby działał z DM: Final. :D

PS. Tak, wiem, że temat z przed pół miecha, ale o ciekawym modzie...
Image
Udanych łowów Stalkerze!
C2D E7400 2,8GHz (OC 3,5GHz) | 9800GT 1GB | 4GB RAM
Awatar użytkownika
stypol9
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 17 Maj 2009, 19:54
Ostatnio był: 18 Kwi 2016, 01:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez lukass w 26 Mar 2010, 19:04

Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [Szukam] Pancerz a przynależność do frakcji

Postprzez Czipi w 26 Mar 2010, 19:14

Kiedyś sam myślałem czy nie ma może czegoś takiego. Jak wyjdzie dajcie znać. :P
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 352
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 03 Kwi 2024, 13:30
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości