[Project Chernobyl 2012: Epizod one]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Postprzez Polski zolnierz w 03 Cze 2008, 22:23

Podkreślam iż jest to tylko alpha moda, może i fakt, zapomniałem o tym napisać. Od 10 czerwca rozpoczynam prace nad patchem, poprawkami co do artefaktów, skoków i idźwigu. Teraz nie mam czasu. Dźwięk kałacha nie każdemu może się podobać, ale o gustach się nie dyskutuje. Także podkreślam raz drugi, iż jest to alpha moda. około 12-15 powinna wejść beta. U moich testerów nie było lipy z deszczem. Będę prowadził konsultacje w tej sprawie. Nie podniecajcie się tym modem ani nie bulwersujcie bo to i tak jest jak dla mnie lipa. Poprawki na 100% będą, ale licze na wasze opinie i sugestie!!!!


PS: Ten mod jest paczka zmodyfikowanych modów prze zemnie tylko, także nie oczekujcie Priboia czy OL'a! A teraz ze wstydem przyznam, że te artefakty i apteczki na początku i kombinezony to ze względu lenistwa mego i braku czasu. Także na ostatnie poprawki miałem godzine i to takie wyszło. Nie zniechęcajcie się, będzie lepiej.
Ostatnio edytowany przez Polski zolnierz, 03 Cze 2008, 22:27, edytowano w sumie 1 raz
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Elvis Scatter w 03 Cze 2008, 22:26

Polski zolnierz napisał(a):Podkreślam iż jest to tylko alpha moda, może i fakt, zapomniałem o tym napisać. Od 10 czerwca rozpoczynam prace nad patchem, poprawkami co do artefaktów, skoków i idźwigu. Teraz nie mam czasu. Dźwięk kałacha nie każdemu może się podobać, ale o gustach się nie dyskutuje. Także podkreślam raz drugi, iż jest to alpha moda. około 12-15 powinna wejść beta. U moich testerów nie było lipy z deszczem. Będę prowadził konsultacje w tej sprawie. Nie podniecajcie się tym modem ani nie bulwersujcie bo to i tak jest jak dla mnie lipa. Poprawki na 100% będą, ale licze na wasze opinie i sugestie!!!!


Na Twoim miejscu posprawdzałbym wszystkie tekstury. Jeżeli Tobie niektóre się nie podobają to zastąp je. Np. Twój mod jest dobry, ale tekstury...
Awatar użytkownika
Elvis Scatter
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 23 Maj 2008, 13:05
Ostatnio był: 27 Cze 2016, 11:58
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 8

Postprzez Polski zolnierz w 03 Cze 2008, 22:30

Teksty są nie z moich modów, raptem pare, czy raczej 3 są moje. Tobie się nie podobają to podmień, na nowe teksty to se chyba poczekasz do Epizod Two, który okazuje się chyba będzie już na CS'a ;P. Jedna osoba której się nie podobają teksty to za mało. Cenie twoją wypowiedź lecz wiesz, sorki, ale jeden głos to jeszcze nie głos rewolucji. Przejże je.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez MeZZerschmitt w 04 Cze 2008, 09:56

FATAL ERROR

[error]Expression : res!=-1
[error]Function : get_rank
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\ui\Restrictions.cpp
[error]Line : 34
[error]Description : cannot find rank for
[error]Arguments : wpn_ak47
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Polski zolnierz w 07 Cze 2008, 15:00

Nieczaje...takiego czegoś u mnie nie było...a wywala z gry ?
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez MeZZerschmitt w 07 Cze 2008, 15:04

Dokładnie ale tylko raz. Zacząłem od ostatniego "sejwa" i wszystko jest ok. Także nie mam pojęcia co to bylo
"Niektórzy ludzie po prostu nie szukają logicznych korzyści, takich jak pieniądze. Nie sposób ich kupić, zastraszyć czy przekonać, nie sposób w ogóle z nimi negocjować. Niektórzy ludzie po prostu lubią patrzeć, jak świat wokół płonie."
Awatar użytkownika
MeZZerschmitt
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 21 Lis 2007, 18:52
Ostatnio był: 09 Gru 2013, 22:51
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Postprzez Polski zolnierz w 07 Cze 2008, 15:06

Mhhh naprawię to w patchu...chciałem odchudzic packa i wywaliłem plik mp/ranks.ltx bo było tylko do mp...

Panowie ważna sprawa, bo nie mam miejsca i czasu na zrobienie dwóch wersji- zima lub wiosna, także jaką chcecie wersje zpatchowaną ? Nie będzie to patch lecz versja 1.0 moda. Także ma byc Nature Mod Winter Edition 2.0 czy Nature Mod Spring Edition 2.0 ?
PS:Zgłoście jakie problemy i sugestie do moda ok?[/b]
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez Zaitsev w 03 Lip 2008, 19:52

Nie wiem czy to tylko mi, ale do rzeczy.Nie moge pobrac pliku(przekierowanie na strone główną).Moglibyście wrzucic to na rapidshare lub inną stronkę?
Awatar użytkownika
Zaitsev
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 18 Lut 2008, 18:33
Ostatnio był: 29 Sie 2013, 17:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Postprzez Polski zolnierz w 03 Lip 2008, 23:18

Nie wiem, ja już tego pliku nie mam, więc nie zaaktualizuję, a na rapidzie też wywali chociaż tutaj nie powinni. Widocznie mało pobrań. Jeśli ktoś jeszcze ma to wrzuci. Wersja 1.1 jest w przechowaniu i czeka na ekipą chcących ją naprawic (na Shoutboxie był opis)...wersja 1.1 prawdopodobnie nie wyjdzie, wyjdzie jeśli ktoś przyłączy się do mnie do naprawiania tego...sam już mam dośc. A wersja alpha (czyt. 1.0) nie wrzuce bo poprostu już nie mam. Jesli ktoś ma to niech wrzuci i link trafi na 1 strone.
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez Zaitsev w 04 Lip 2008, 09:50

Acha, dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
Zaitsev
Stalker

Posty: 57
Dołączenie: 18 Lut 2008, 18:33
Ostatnio był: 29 Sie 2013, 17:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Postprzez Polski zolnierz w 06 Lip 2008, 14:58

Jednak okazało się, że projekt przeżyje. Dzięki Rainowi xP.
Uwaga! Poczukuje następujących osób do modyfikacji!
Skrypter - poszukuje doświadczonego skryptera, który potrafi modyfikowac warunki skryptów, ustawiac nowe skrypty tworzyc itp. Np. Sprawic by no nie wiem, barman siedział w pozycji jak Sid itp.
Grafik - poszukuje w miare dobrego grafika. Wymagam średniej znajomości modyfikowania textur. Program na którym pracujecie to wasza brocha, musicie umiec np. wstawic nowe camo na daną teksturę czy dodac efekt przezroczystości czy też ( to najważniejsze) wyznaczyc ikonce współrzędne na ui_equipment na siatce.
"Config'urarza" - poszukuje kogoś do pomocy przy configach weaponów. Możecie również byc z jednej z wyższych funkcji. Poprostu poszukuję kogoś kto potrafi ustawic (tylko tego wymagam) współrzędne celownika w hudzie. Gdyż zmieniam położenie broni, a z współrzędnymi celownika już nie idzie.


Nie piszcie tu postów typu: ja chcę choc nie bardzo umiem, czy: zrób coś żebyśmy wiedzieli co ty umiesz. Już Epizod One wyszedł, teraz są poprawki i zbieram team do nowszej lepszej wersji 1.1. Ja się osobiście zajmę configami nie którymi, przezbrajaniem i handlarzami oraz dźwiękami. Rain to od niego zależy!
Zgłoszenia przyjmuję tutaj. Macie podac Swój nick, kontakt (najlepiej mail lub gg) oraz to co umiecie robic. Także bezsensownych postów jak powyżej wymienione! Amen
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości