[Dark side of the Earth CS]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez Pangia w 30 Paź 2014, 11:08

Jak nie pisze, to 1.5.10, to oczywista oczywistość.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez Necrontyr89 w 30 Paź 2014, 18:28

kubekpop napisał(a):A więc niektórzy z Was znają tego moda z modów do Zewu Prypeci. Jak dla mnie, mod odniósł pewien sukces (ktoś to pobrał :) ). Teraz tworzę to pod Czyste Niebo. Jako podstawkę obrałem sobie AtmosFear (tutaj podziękowania dla CrommCruac za pozwolenie). Mod ma na celu poprawkę paru drobnych niedociągnięć i parę rzeczy poprawić, aby gra była przyjemna. Jest to także dobra oferta dla zwykłych graczy, którzy nie potrafią sobie wszystkiego połączyć. Oczywiście wyjdzie też wersja clean, tzn. bez ponurości.

Plany:
-nowe bronie [w trakcie]
-nowe configi broni OK
-nowe itemy [w trakcie]
-nowe cykle pogodowe (te znane z AtmosFear) OK
-ulepszony system handlu (fair trade, NPC trade itp.) OK
-inaczej uzbrojeni stalkerzy [nie widzę sensu, ale czekam na propozycje]
-nowe dźwięki [muszę znaleźć jakieś dobre, bo te, co mam, są beznadziejne i niezsycnhronizowane]
-nowe tekstury OK
-kilka fixów OK
-śpiwór OK
-nowe początkowe wyposażenie itp. OK
-nowe configi stalkerów i mutków [w trakcie]
-freeplay po ostatniej misji OK
-lepsze AI (jeśli coś znajdę) [w trakcie/nie]
-MOŻE dodam możliwość wyboru początkowego wyposażenia (2 lub 3 opcje z poziomu rozmowy z handlarzem) OK

I teraz kilka pytań do zwykłych graczy:
Co chcielibyście poprawić w Czystym Niebie (jakieś nie za duże zmiany typu przeniesienie silnika z COP ;) Mam na myśli zbyt wytrzymałych NPC i te sprawy. Oczywiście jestem otwarty na propozycję graczy.

Moda wypuszczę najprawdopodobniej pod koniec marca, choć możliwe, że dopiero w kwietniu. Wszystko zależy, jak pójdą prace z configami.
Team:
kubekpop (główne zmiany)
TJ (tłumacz polsko-angielski)
Gizbarus (configi broni - damage, testy)

Beta team:
Gizbarus
Junx
Ja :D

Screeny w temacie, porozsiewane po różnych postach

Download:
http://www.moddb.com/mods/dsote-cs/downloads

Gdzie do cholery widzisz tu napis że jest do wersji 1.5.10? Taka informacja powinna być podana na dzień dobry
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez Gizbarus w 30 Paź 2014, 18:30

Po pierwsze, czytaj co ci napisał Pangia - DOMYŚLNIE jest wymagana wersja 1.5.10, jeśli nie zostało napisane inaczej. Z racji, że NIE zostało - potrzeba wersji 1.5.10.

Po drugie, Kubekpop już jakiś czas temu napisał, że odpuszcza sobie prace nad tym modem - po co w takim razie wskakujesz tutaj z wielkim krzykiem i zarzutami? Logiczne, że skoro odpuścił sobie prace nad nim, to także olał support dla projektu.

I poza tym, nie cytuj całych postów.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez Necrontyr89 w 30 Paź 2014, 19:37

Jakie znów domyślnie, pod każdym modem autorzy wpisują jaka jest wersja gry wymagana, nawet jeśli to 1.5.10. Równie dobrze ja moge wrzucić moda bez opisu jaka wersja wymagana bo domyślnie dla mnie będzie to wersja 1.0
Necrontyr89
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 10 Sie 2014, 20:02
Ostatnio był: 05 Sty 2016, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -4

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez Tajemniczy w 05 Lis 2014, 16:35

2 dni temu ściągnąłem tego moda i póki co podoba mi się. Fajnie że zaimplementowano tam spawner oraz Faction Commander daje to sporo zabawy. Mod póki co w miarę stabilny zdarzyły się z 2-3 wyloty ale ogólnie mod OK, szkoda że kubekpop dalej go nie rozwija mógłby wyjść z tego fajny modzik. Jedyne co trochę denerwuje to te Izlomy (dobrze piszę?) oraz zombie bez broni, dedają dopiero jak dostaną headshota a i czasami nawet wtedy wstają :/ .
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: [Dark side of the Earth CS]

Postprzez kubekpop w 07 Lis 2014, 00:17

Necrontyr89 napisał(a):Kubekpop może sie wreszcie do cholery nauczysz że wrzucając moda piszesz DO JAKIEJ JEST ON WERSJI. Za każdym razem jest to samo

:idea: Do najnowszej? :idea:

Brakuje mi tego "modowania" trochę :E Chyba czas znowu zagrać w starego dobrego S.T.A.L.K.E.R.a...

Tajemniczy napisał(a): Jedyne co trochę denerwuje to te Izlomy (dobrze piszę?) oraz zombie bez broni, dedają dopiero jak dostaną headshota a i czasami nawet wtedy wstają :/ .

Taa, zombie są dziwne, ale śmieszne :D
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości