[SZUKAM] Mod na głód

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod na głód

Postprzez dorian w 23 Lut 2009, 09:20

Pytanie może być trochę dziwne. :wink:
Jest mod na pozbycie się głodu w grze, ale z kolei czy znacie mod dodający, albo przywracający głód w Clear Sky? Zainstalowałem Random Moda i wszystko jest jak należy poza tym, że "wyciął" mi potrzebę jedzenia z gry całkowicie, co mi się nie do końca podoba, bo lubiłem coś przekąsić w przerwach między kolejną młócką, poza tym jest wtedy sens zbierania żywności.
Obszukałem trochę fora i moda dodającego, albo przywracającego głód nie znalazłem, więc jakby ktoś wiedział skąd można pobrać, albo jak to zmienić w opcjach gry (szukałem w pliku actor.Itx i system.Itx, ale nie znalazłem) to prosiłbym o podpowiedź :D
Pozdr,

Przecież w cs w ogóle nie ma głodu a mój mod nie ma z tym nic wspólnego ;P - Michu

Edit:
Jeśli jest tak jak piszesz Michu to przepraszam, widać zapomniałem, że w CS podstawce w ogóle jest brak głodu, bo grałem w nią dawno, a teraz wgrałem twojego moda od razu bez wniku ( co o nim sądzę już opisałem wcześniej i gratuluję tak świetnej roboty i pomysłu :wink: ) tyle, że po co w takim razie można zbierać żarcie? Chyba, żeby pohandlować...
Moje pytanie pozostaje jednak aktualne i jeśli z kolei ktoś by wiedział jak wstawić głód do Clear Sky'a to proszę o info :)

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Reklamy Google

Re: mod na głód

Postprzez The Witcher w 24 Lut 2009, 10:03

Otwórz plik actor.ltx, znajdź linijkę:
Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v            = coś tam, coś tam :D

i zmień to: "coś tam, coś tam" na
Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v            = 0.000015

a jeśli chcesz być głodny częściej na:
Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v            = 0.000100
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 24 Cze 2024, 17:10
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: mod na głód

Postprzez dorian w 25 Lut 2009, 00:40

Otwórz plik actor.ltx, znajdź linijkę:

Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v = coś tam, coś tam :D
i zmień to: "coś tam, coś tam" na

Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v = 0.000015
a jeśli chcesz być głodny częściej na:

Kod: Zaznacz wszystko
satiety_v = 0.000100


Zrobiłem tak jak zapodałeś z tym, że wpis satiety_v miałem od razu w default wpisany jak w/g twojego opisu, więc nie musiałem go zmieniać, choć też próbowałem, nie pomogło to dodatkowo zmieniłem nawet więcej, bo wpisów satiety jest parę w pliku actor.Itx, też je zmieniałem i nic to nie dało :(
Widać w CS trzeba latać z pełnym brzuchem i głodu musi być brak :wink: :mad:
Oprócz tego, próbowałem usunąć kropeczkę celownika, żeby w ogóle jej nie było na stałe, bo krzyżyka się pozbyłem, ale kropka została i owszem, dałem hud_crosshair na "off" + różne inne kombinacje z hudem w pliku system.Itx i jak odpaliłem grę to kropki nie było, ale jak dead i jakiekolwiek wczytanie gry od nowa to już jest z powrotem i co ciekawe w pliku user.Itx hud_crosshair robi się znowu na "on" :?:
Oczywiście wyłączenie celownika w opcjach gry działa też tylko do póki nie zginiemy, po wczytaniu sejwa celownik już of kors jest.
Trzeba będzie chyba zrezygnować z tych zabiegów, ale jakby ktoś coś jeszcze wiedział, albo znał mody na takie bajerki to proszę o info :)

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: mod na głód

Postprzez Evilijo w 26 Lut 2009, 22:57

Co do moda to również przyłączam się do prośby o stworzenie owego. A co do pytania poco komu jedzenie w CS... No więc w odróżnieniu od SoC'a gdzie jedzenie tylko i wyłącznie zabijało głód, to w CS'ie z kolei głodu niema, ale za to jedzenie leczy rany, znaczy się dodaje życia.
Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
Evilijo
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 11 Lut 2009, 21:48
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 20:17
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości