[PYTANIE] Kombinezony

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PYTANIE] Kombinezony

Postprzez Nejmnik w 11 Paź 2008, 18:43

Witam

Otóż mam taką prośbe bo nigdzie nie moge znalezć lub kupić kombinezonu naukowca (tego pomaranczowego i zielonego) i najemnika i dochodze do wniosku że poprostu nie mozna ich znalezc.I tu prosze aby ktoś je przywrócił.Znalazłem na forum "przywrócony" egzoszkielet powinnośći i czy ktoś móglby zrobic tak samo z tymi 3 kombinezami???:)

Dziekuje także misqowi ze przywrocil egzo powinnosci tez brakowalo mi tego kombinezonu.

Pozdro ^^

PS:Jak juz ktos doda te kombinezony to prosze aby był pod trader moda(czyli zeby były u handlarza czystego nieba).
Ati Radeon 4870 | 4GB Ramu | Intel Core 2 Duo E8400
Awatar użytkownika
Nejmnik
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 11 Paź 2008, 18:31
Ostatnio był: 11 Cze 2010, 10:36
Miejscowość: Piknik na skraju drogi
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kombinezony

Postprzez Michu w 11 Paź 2008, 21:23

Jeżeli chcesz by je ktoś przywrócił to wszystkie muszą być razem, ponieważ ikonki w UI (czyli te od ekwipunku) są w jednym pliku i albo ktoś połączy albo ktoś zrobi wszystkie razem. Poza tym zły dział :D
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Kombinezony

Postprzez Swiena w 12 Paź 2008, 12:24

po co naukowca:P wystarczy seva
Swiena
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 07 Wrz 2008, 03:02
Ostatnio był: 11 Sty 2009, 16:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Kombinezony

Postprzez weasel w 12 Paź 2008, 14:17

Na forum GDC znalazłem new armor mod. Nie wiem, czy dodaje kombinezony o jakich wspominałeś, ale dodaje kilka egzo do każdej z frakcji, płaszcz bandyty oraz kilka innych, których jednak nie widziałem u handlarza ( tak na marginesie są one na razie dostępne tylko u sprzedawcy Czystego nieba). Mod jest ruski, więc opisów kombinezonów niestety nie będzie, chyba że ktoś znajdzie trochę czasu i się tym zajmie :)
Temat na GSC forum:

New armor mod

This mods adds new armors like the bandit coats, specific scientific suits
(only duty right now) and exoskeleton for each factions.
The armors are only available at the CS trader at the moment.The author left that job for people who know their way around the trader files.

Credit: Megamozg

http://rapidshare.com/files/148926217/N ... s.rar.html

http://www.mediafire.com/?sharekey=4378 ... b9a8902bda

Source: http://amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=1516
Awatar użytkownika
weasel
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Cze 2007, 23:41
Ostatnio był: 08 Sie 2020, 14:46
Miejscowość: Gdzieś w Lubuskim
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Combat Chaser
Kozaki: 10

Re: Kombinezony

Postprzez Nejmnik w 14 Paź 2008, 16:44

Niestety nie dodaje ale i tak ściągnąłem.Kombinezon naukowca jest tylko że ten z Powinności(ale i tak fajnie :))płaszcz bandyty, exo monolitu i jakieś inne ale ich nie sprawdzałem.Sorry za zły dział ale miałem bardzo mało czasu i nie popatrzałem na działy.Problem mam taki że to w ogóle nie chce współpracować z exo powinności który ściągnąłem, a też bym bardzo chciał go mieć :/.Pozostaje mi czekać na nowszą wersje może dodadzą ^^

Pozdro

EDIT:Jednak jest exo powinności tylko z inną ikonką i nazwą :P
Ati Radeon 4870 | 4GB Ramu | Intel Core 2 Duo E8400
Awatar użytkownika
Nejmnik
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 11 Paź 2008, 18:31
Ostatnio był: 11 Cze 2010, 10:36
Miejscowość: Piknik na skraju drogi
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości