[Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Ayaz w 20 Maj 2010, 17:23

Kordon Pendrive - Fixer

Opis: Mod ten naprawia błąd związany z niemożliwością znalezienia pendrive'a na temat elektronicznego stabilizatora do strzelb w Kordonie. Po instalacji fixera, pendrive jest do znalezienia w skrytce, którą można kupić od Sidorowicza za 100 rubli. Mowa o skrytce w panelu elektrycznym.

Instalacja: Plik o nazwie "treasure_escape" należy przekopiować do folderu znajdującego się w głównym folderze gry: gamedata->configs->misc. Jeśli tych folderów nie ma, należy utworzyć je ręcznie.

Link: http://hotfile.com/dl/43839373/de397ca/Pendrive.rar.html

Uwagi: Stworzony i testowany na polskiej wersji gry 1.5.10, niemodowanej. Nie wymaga rozpoczęcia gry od nowa. Z tymi, co opróżnili już schowek, nie wiem, co z pendrive'm, ale najprawdopodobniej będzie ponownie ikona skrytki, gdyż gra "pomyśli", że skrytka nie została opróżniona do końca. Archiwum oprócz samego pliku zawiera dwa pliki muzyczne, w roli obciążnika. Całość waży 7 MB.

EDIT: Jeśli ktoś chce fixera na inną wersję gry, niech mi napisze na PW.
Awatar użytkownika
Ayaz
Stalker

Posty: 130
Dołączenie: 27 Lip 2009, 23:47
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:03
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Gorn221 w 12 Kwi 2011, 18:08

Hej! Zrobiłem tak jak napisałeś: pobrałem, zrobiłem te foldery i wrzuciłem tam ten pliczek lecz mimo to po prostu Sidorowicz nic nie oferuje. I pytanko czy jak nie wykupiliśmy lokalizacji skrytki to będziemy mogli ją otworzyć? Jakby co napisz mi na GG: 32100436. Proszę o szybką odpowiedź
Gorn221
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 12 Kwi 2011, 18:03
Ostatnio był: 17 Cze 2011, 12:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Idek w 13 Kwi 2011, 11:58

może dlatego że już kupiłeś ... w takim wypadku porozmawiaj choćby z wilkiem , poproś o skrytkę ( nie kupuj jej )zapamiętaj ile kosztowała i otwórz plik z pendrive fixem ,poszukaj linijki z wartością cost = 100 ( czy coś w ten deseń) skopiuj część flesh_cośtam aż do końca i znajdź wartość cost = tyle ile kosztowała skrytka wilka i po haśle (z tego co kojarzę) wodka doklej przecienek spacja i wklej to co skopiowałeś .zapisz plik odpal grę i powinno śmigać .Jeżeli wykupiłeś skrytkę u wilka to można to zrobić każdą inną skrytką ,która jest do kupienia lub znalezienia ... w przypadku tych do znalezienia patrzysz co jest w środku (nie podnosisz) zapisujesz grę i odpalasz plik z fixem szukasz linijki z zawartością owego schowka , dodajesz przecinek spacja i flesh_cośtam ( to od strzelby co jest przy schowku za 100 ru)
Idek
Tropiciel

Posty: 224
Dołączenie: 10 Lut 2011, 22:06
Ostatnio był: 22 Lip 2014, 16:27
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 20

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez mimi215 w 13 Cze 2012, 21:12

Hej, mógłby ktoś odnowić link ? W góry dziękuję.
"Nie ważne jak daleko zajdziesz na końcu i tak czeka na ciebie monolit "
Awatar użytkownika
mimi215
Stalker

Posty: 141
Dołączenie: 31 Gru 2009, 02:04
Ostatnio był: 04 Wrz 2016, 14:28
Miejscowość: Sukmanie
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Kosma w 06 Cze 2014, 17:16

Przepraszam za odświeżanie tematu, ale ma ktoś może to?
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Pangia w 06 Cze 2014, 17:49

http://www32.zippyshare.com/v/68280061/file.html
Tylko na innej zasadzie działa tj. jak zrobisz misję dla Wilka z odbiciem jego brata, to wtedy w nagrodę dostaniesz tego pendrive'a.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Kosma w 06 Cze 2014, 18:55

Nowa gra wymagana?
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Kudkudak w 06 Cze 2014, 19:17

Ayaz napisał(a):Uwagi: Stworzony i testowany na polskiej wersji gry 1.5.10, niemodowanej. Nie wymaga rozpoczęcia gry od nowa.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Kosma w 06 Cze 2014, 19:57

Chciałbym zauważyć, że to są dwa inne modyfikacje. Czy tylko mi się tak wydaje? Przepraszam jeżeli robię w temacie niepotrzebną gównoburzę.
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Pangia w 06 Cze 2014, 20:32

Takie drobne rzeczy nigdy nie wymagają nowej gry (chyba, że już zrobiłeś dane zadanie).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez HitFan w 26 Lis 2014, 21:31

jakieś szanse na reup?
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 30 Kwi 2024, 13:34
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [Pendrive w Kordonie - Fixer] Ayaz

Postprzez Pangia w 26 Lis 2014, 22:14

Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mustafar.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości