[S.H.A.R.P.E.R. textures] Poprawione tekstury

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.H.A.R.P.E.R. textures] Poprawione tekstury

Postprzez Crew w 29 Lip 2011, 17:50

Używam tego i anomalia puch wygląda tak :
Image
Image

Tak powinna wyglądać ? Bo już usunąłem jeden plik z textures/act o nazwie act.puh a z tym plikiem jeszcze gorzej t wyglądało. Ale chyba jeszcze jakiś plik odpowiada za to. Mógłby ktoś podpowiedzieć jaki plik usunąć ?
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Reklamy Google

Re: [S.H.A.R.P.E.R. textures] Poprawione tekstury

Postprzez koksik w 03 Sie 2011, 12:01

Siemka, po wgraniu tego moda podczas wczytywania save'a wywala mnie do pulpitu. Co może być nie tak?
koksik
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Sie 2011, 11:49
Ostatnio był: 13 Sie 2011, 13:05
Kozaki: 0

Re: [S.H.A.R.P.E.R. textures] Poprawione tekstury

Postprzez Wheeljack w 03 Sie 2011, 12:01

Przeczytaj pomarańczową ramkę u góry strony...
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: Wczoraj, 21:40
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: [S.H.A.R.P.E.R. textures] Poprawione tekstury

Postprzez koksik w 03 Sie 2011, 12:05

Chodzi o ten plik tekstowy? Nic więcej nie mam w tym folderze a na dodatek tutaj wyskakuje pusty post...

@edit
pusty post wyskakuje bo za duży- to na pewno jest ten plik?
koksik
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Sie 2011, 11:49
Ostatnio był: 13 Sie 2011, 13:05
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość