Zbyt częste emisje i Wieles

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zbyt częste emisje i Wieles

Postprzez Markus Grizzly w 24 Lut 2009, 21:47

Mam pytanie: jak często macie emisje?
Grając na "czystej" grze (1.5.01), będąc w Zonie 5 dni (oczywiście liczone w PDA), miałem 2 emisje (początek gry i później przy wieży na bagnach).
Po zainstalowaniu patcha 1.5.08 emisje mam codziennie, czasem częściej. Przeważnie tuż po wejściu do lokacji.
Też tak macie?
I drugie po zainstalowaniu powyższego patcha, najlepszy detektor anomalii nazywa się "Wieles", a chyba powinien "Wielet". Zauważyłem, że na forum używane są obydwie nazwy.
Jak mogę "przechrzcić" ten detektor?

P.S.
Wiem, że co do emisji, był podobny temat, ale został już zamknięty:
viewtopic.php?f=29&t=4606&p=59442&hilit=emisje#p59442
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Reklamy Google

Re: Zbyt częste emisje i Wieles

Postprzez StalkerCiastek w 25 Lut 2009, 22:42

Hmm ciężko. Moja rada na emisje? Po prostu graj. Ja miałem tak, że przez 1-2 dni stalkerowskich miałem non-stop emisje a potem ustało. Raz było tak, że za każdym razem gdy odwiedzałem Kordon musiało walnąc emisją. Na moim patchu, czyli 1.7 emisje są czasem zbyt rzadko. A za to na 1.4 w Kordonie cały czas mnie zabijały. Tylko w nim. Jeśli dalej codziennie będziesz miał emisje to zacznij grac od nowa na innym patchu, najlepiej 1.7. Napisz też na jakim terenie jesteś (jedyne "losowe" emisje jakie mnie złapały to te w Kordonie i na Wysypisku, dalej miałem spokój). Co do detektora to na patchu 1.7 nazywa się chyba Wieles. Niedługo sprawdzę :).
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Zbyt częste emisje i Wieles

Postprzez Markus Grizzly w 26 Lut 2009, 00:02

Losowe emisje miałem przy przechodzeniu z :
- wysypiska do kordonu x2
- bagien do kordonu x1
- bagien na wysypisko x1
Gram już 5 dni stalkerowskich.
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości