Czy warto ?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Czy warto ?

Postprzez $towarzysz$ w 11 Sty 2009, 18:29

Na początku pragnę się przywitać co też czynię. Mam pytanko odnoście Clear Sky. Pierwszy STALKER był i jest jedną z moich ulubionych gier, teraz gdy siedzę już na nowym kompie mogę sobie pozwolić na komfortową grę w CS. Jednakże pamiętam że strasznie narzekano na niedociągnięcia które uniemożliwiały komfortową grę. Więc pytanie moje brzmi: czy patch poprawił wydajność Clear Sky i czy można bezproblemowo grać bo ja nie chce wydawać ok. 80zł tylko po to żeby się denerwować? Czy na moim HD 4870 grę nie będzie stwarzała problemów, na moim starym X1650 CoS często się wieszał, czytałem że gra "nie lubi" kart ATI ?
Awatar użytkownika
$towarzysz$
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 11 Sty 2009, 18:20
Ostatnio był: 22 Maj 2014, 13:51
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czy warto ?

Postprzez Vaniol w 11 Sty 2009, 18:32

Na allegro dostaniesz taniej niż za 80zł. Na najnowszym patchu na pewno pograsz komfortowo o ile reszta kompa jest tak dobra jak karta graficzna.

Wg. mnie nie ma czegoś takiego że gra "nie lubi" ATI/nVidia. To problem sterowników a nie samej karty.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Czy warto ?

Postprzez Darth ReX w 11 Sty 2009, 18:32

Tzn. tak, ja na HD 2600 przy statyku mam suwaki na max i działa pięknie.
Niemniej licz się z tym, że na dynamicznym oświetleniu jest błąd i nie wyświetla drutu kolczastego. Da się to przeżyć, ale czasem wkurza, jak biegniesz i raptem jeb w łeb.
To pytanie wystarczyło zadać w SB.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 10:00
Kozaki: 224

Re: Czy warto ?

Postprzez Czaro w 11 Sty 2009, 18:36

Było już o sterownikach (tak jak mówił Vaniol). Także jestem zdania, że można było spytać na SB :wink:. Napewno ktoś by odpowiedział :).
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 108 gości