Radioaktywny budynek ;]

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Radioaktywny budynek ;]

Postprzez ESTCOBS w 24 Gru 2008, 00:32

Witam ;D
Mam takie pytanie :]
Czy można w jakikolwiek sposób wejść do budynku obok hq wolności ?
Brama zamknięta, natomiast mój sposób (skoczenie w dużej wysokości na drut kolczasty, a następnie przejście za ogrodzenie budynku) nie wypalił - nie mogłem przeskoczyć "do środka" ... trochę to irytujące chodzić po ogrodzeniu a po wciśnięciu klawisza "DO PRZODU" nic się nie działo - nie mogłem tak "wskoczyć"

Pozdrawiam
ESTCOBS

P S Natkneliście się z jakimiś innymi miejscami do których nie można wejść ?
ESTCOBS
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 22 Gru 2008, 20:57
Ostatnio był: 02 Maj 2010, 00:32
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Radioaktywny budynek ;]

Postprzez Darth ReX w 24 Gru 2008, 01:04

Eeee... Który to budynek dokładnie?
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 10:00
Kozaki: 224

Re: Radioaktywny budynek ;]

Postprzez Czaro w 24 Gru 2008, 02:19

ESTCOBS napisał(a):Czy można w jakikolwiek sposób wejść do budynku obok hq wolności ?

Spróbuj super skoku. Jest najlepszy jeśli chodzi o dostawanie się do trudno dostępnych miejsc.

ESTCOBS napisał(a):Natkneliście się z jakimiś innymi miejscami do których nie można wejść ?

W grze jest mnóstwo takich miejsc. Gdybyśmy chcieli opisać je wszystkie nie starczyłoby nam kilkaset stron. Myślę, że zostawiane tego tematu nie ma sensu...zamknięty.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 119 gości