Problem z pixel shader

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z pixel shader

Postprzez stoned w 21 Gru 2008, 17:33

Siemano. Zakupiłem dziś Czyste Niebo i oczywiście na starcie problem z moim radkiem.
HDD2600 pro 512 który jak gdzieś wyczytałem obsługuje pixel shader 4.0
Ustawiłem to co mogłem na maxa (wszystkiego nie mogłem z oczywistych przyczyn)
No i wciskając esc w czasie gry wyskakuje mi komunikat, że moja karta nie obsługuje pixel shader 1.1 . WTF :?:
Będę wdzięczny za wszelką okazaną pomoc :).
stoned
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Gru 2008, 21:22
Ostatnio był: 02 Mar 2011, 17:35
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z pixel shader

Postprzez Ropasiak w 21 Gru 2008, 18:55

Też tak mam choć mój Radek obsługuje Pixel Sharder 3.0. Problem jest w tym, że : 1. Masz za duże wymagania 2. Jak się dużo dzieje (w grze) to tak się dzieje. Zmniejsz deatle a problem z głowy.
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Problem z pixel shader

Postprzez stoned w 21 Gru 2008, 19:58

No rzeczywiście problem załatwiła zmiana na oświetlenie statyczne . Dynamiczne było ustawione domyślnie i przy pierwszym uruchomieniu gry było dobrze dopiero potem zaczęło się sypać. Nie czaje jednego gra potrafi normalnie chodzić na dynamiczny do momentu wciśnięcia esc dopiero wtedy jej się przypomina że mam radak 2600 xd
Dla mnie to dziwne bo gra nie powinna się w ogóle na dynamicznym uruchomić skoro nie obsługuje go moja karta
stoned
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 14 Gru 2008, 21:22
Ostatnio był: 02 Mar 2011, 17:35
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Problem z pixel shader

Postprzez Czaro w 21 Gru 2008, 21:33

stoned napisał(a):Nie czaje jednego gra potrafi normalnie chodzić na dynamiczny do momentu wciśnięcia esc dopiero wtedy jej się przypomina że mam radak 2600 xd
Dla mnie to dziwne bo gra nie powinna się w ogóle na dynamicznym uruchomić skoro nie obsługuje go moja karta


No niestety, ta gra jest pełna tajemnic XD. Temat zamykam.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości